עזרה במציאת קורס צילום

butwhy

New member
עזרה במציאת קורס צילום

שלום לכולם,
לא בטוחה שזה המקום הנכון לשאול, ובכל זאת מנסה.
בעלי קנה מצלמה חדשה (קנון EOS 70D), ואני מאוד רוצה לרשום אותו לקורס צילום לרגל האירוע המשמח. הבעיה היא שאין לי מושג ירוק איך לחפש משהו מוצלח..
יש קורסים מומלצים באזור המרכז [וגם - יש קורסים שמותאמים למצלמות מסוגים שונים/ מקצועיות יותר ופחות]?
אעריך כל עזרה.
תודה!

volcman

New member
קורס יסודות הצילום בצילום בעם

למדתי שם קורס אחד (לא את היסודות), וזה היה תענוג - הסברים ברורים, מלמדים איך להפוך את המצלמה לכלי המאפשר יכולת ביטוי (כבר ביסודות) והמדריכים נהדרים.
&nbsp

Cמן רשום

New member
על איזה היקף קורס חשבת?

יש מדי פעם "קורסים" של כמה שעות, אם זה מה שחשבת, חפשי בגרופון ובאליגם, שם אני רואה אותם. ברור שבקורס כזה לא לומדים הרבה מעבר לתפעול המצלמה (וגם זה בספק).

יש בגליץ קורס מבוא לצילום של 12 פגישות אם אני זוכר נכון (לא עשיתי את הקורס הזה אישית) וזה כבר קורס יותר רציני. לומדים את התיאוריה, עקרונות הקומפוזיציה, מצלמים ביחד ומנתחים את התוצאות. עוברים על סגנונות וסיטואציות. צילום נופים למשל שונה מצילום אדריכלות ששונה מנגיד צילום פורטרטים באולפן. כל נושא דורש ידע ספציפי. בקורס מבוא רק נוגעים בכל דבר אבל בהחלט נותן כלים לצאת לעולם ולהתנסות.

גילוי נאות, אני מכיר את הנפשות הפועלות בגליץ כך שאני לא אובייקטיבי.

butwhy

New member
תודה לשניכם. אבדוק את שני המקומות

הוא לא צריך ללמוד לתפעל את המצלמה, אלא אולי יותר טכניקות צילום בחושך וכו'.
אני אבדוק אם באחד המקומות אפשר לקנות שובר "פתוח" לקורס לבחירתו, ואז זה יהיה הכי טוב.
תודה!

למעלה