עזרה במציאת עבודה במשרה מלאה או לשעות הערב

Just DJ

New member
עזרה במציאת עבודה במשרה מלאה או לשעות הערב

שלום לכולם נכון לעכשיו אני עובד במשרה מלאה 8:00 עד 17:00 5 ימים בשבוע הכנסתי החודשית היא כ 4500 שקל נטו רציתי לדעת איזה משרות ישנן לשעות הערב שלא קשורות במלצרות או בשיווק רשתי. כדי להגדיל את ההכנסה או לחילופין מעוניין במשרה מלאה חדשה לגמריי שתהיה בעלת הכנסה יותר גדולה בקצרה על עצמי בחור בן 25 מהקריות כרגע עובד בחברת היי טק גדולה, בתור עובד קבלן. כבר צברתי ותק של שנה וחצי אבל לצערי אין פה ממש אפשרויות קידום. אני הנדסאי אלקטרוניקה (למדתי לפניי הצבא) וכרגע סטודנט להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטה הפתוחה בחיפה. מבקש לראות אם יש משרות בתחום האלקטרוניקה שיכולות להתאים לכישוריי אם ישנן משרות בתחום הלוגיסטיקה / רכש / שיווק הייתי מעוניין גם כן יש לי רקע טכני רב, שירתי בחיל האוויר במחלקה שאחראית על מערכות חכמות של טילים, ברשותי סיווג ביטחוני גבוה ביותר. יכול להשתלב במשרה מלאה הלימודים הם בערב בעל מוסר עבודה מאוד גבוה שלא מפחד מעבודה קשה לומד ומשתלב מהר בעניינים יודע לעבוד בצוות וגם כיחיד ולהפיק את המקסימום בעל יכולת לעבוד תחת לחץ וריבוי משימות. לכל מי שיש רעיונות, המלצות והערות כולן יתקבלו בברכה :) מי שמעוניין בפרטים נוספים עליי ועל הכישורים מוזמן לפנות גם כן ואשמח לספק מידע נוסף. המון תודה לכל העוזרים והמשך יום טוב לכולם

a l i s h a

New member
היי

ידיד שלי ליפני שבועיים התקבל לאינטל אם פחות קישורים משלך - גם כן הנדסאי אלקטרוניקה - הוא אפילו עדיין לא סיים את הפרויקט שלו כדאי לך מאוד לנסות דרך כוח אדם http://www.ors.co.il/ הוא עבר את התהליך דרכם ורעיתי גם בנרים באינטרנת שהם מחפסים הנדסאים אבל אני לא מוצאת כרגע

a l i s h a

New member
אה ושכחתי לציין

אם אתה סטודנט מאוג כדאי לך לנסות להגיעה לשם למשרת סטודנט כי הם משלמים 35 שח לשעה למי שלומד הנדסה

Just DJ

New member
תודה אבל...

הי אלישה נכון לעכשיו אני עובד באינטל בתור עובד קבלן אני מכיר את המשרות הקיימות פה, לגביי לעבור להיות עובד חברה ניסיתי כבר, לא ממש הצלחתי להכנס כעובד חברה הם אמרו לי לנסות שוב בעוד כחצי שנה ואם כל הכבוד לאינטל אני זקוק להכנסה נוספת עוד היום ולא בעוד כחצי שנה אשמח לשמוע על רעיונות או הצעות נוספות. תודה

Just DJ

New member
יש למישהו אולי רעיון או הצעה כלשהי ?

יש למישהו אולי איזה הצעה ? גם למשרה מלאה וגם למשרות בשעות בערב ? שוב המון תודה

avsilaster

New member
ביררתי פעם לעצמי.

סמייל(אינטרנט) וסלקום מחפשים עובדים. לאחר ששלחתי קורות חיים(אני סך הכל י'ב..וכתבתי רק על לימודי בבית ספר..) ולפי מה שאמרו שהם צריכים תומכים תכנים במשמרות ערב.

Just DJ

New member
תודה אני אבדוק את זה

יש אולי רעיונות נוספים ? איפה כל האנשים שהיו פה פעם ועזרו ??

avsilaster

New member
בשני העבודות דרשו תעודת שתעמשרה שנות לימוד.

וזה לא בעיה כל כך כי גם ככה אני מקבל את התעודה הזאת לפני סוף החודש.

Just DJ

New member
העברתי להם קו"ח

עדיין לא חזרו לוקח זמן לדברים להתגלגל יש אולי עוד רעיונות לאנשים למשרות בשעות הערב ?

Just DJ

New member
../images/Emo208.gif

למעלה