עזרה במציאת ממשק לשיתוף קבצי טקסט

blondyman

New member
עזרה במציאת ממשק לשיתוף קבצי טקסט

שלום,
אני מעוניין ליצור ספרייה מקוונת אשר תשתף קבצים (בדגש על קבצי טקסט) ותאפשר חיפוש, מיון וניהול של הקבצים הללו.
לצורך העניין, טכנולוגיית ויקי הייתה יכולה להוות מענה מצוין אם הייתה תומכת בפורמט pdf, אבל היא לא. אפשרות טובה נוספת שנחשפתי אליה היא dropbox, אבל לצערי כדי להשתמש בה יש להירשם ולהתקין תוכנה ייעודית, ובכוונתי שאותה ספריה תהיה נגישה לכל.
יש לי רקע מאוד מצומצם בתכנות ובניית אתרים, לכן האופציה של בנייה של ממשק כזה בעצמי היא לא רלוונטית.
אילו תוכנות, ממשקים או טכנולוגיות (בעדיפות חינמיים) אתם מכירים שעשויים לענות על הדרישות האלו? או שמא האפשרות היחידה היא לבנות אתר ייעודי לכך?
אשמח לעזרתכם.
תודה רבה, מתן.

בדוק את Moodle

זה מיועד למורים ולבתי ספר, אבל יש שם גם ניהול מסמכים. חינמי לגמרי.

אם היה לך הרבה כסף והיית רוצה לבזבז כמה שיותר ממנו, הייתי ממליץ לך על sharepoint, אבל זה לא המקרה.
אגב, החיפוש שאתה צריך הוא בתוך אותם קבצי Pdf ? כי אם זה רק אחסון שלהם, וחיפוש בשמות, אז ויקי באמת יכול לפתור את הבעיה. הקבצים יהיו באיזה מדור, ויהיו לינקים להורדה.

RoyceGracie

New member
אצלנו באוניברסיטה משתמשים ב MOODLE

זו מערכת יחסית פשוטה, נכנסים, רואים קטגוריות בצד ימין ובכל קטגוריה יש את הקבצים שלה... מה שכן, המערכת נראת ממש רע וכל מה שהוא מעבר לאופציות הבסיסיות והברורות הוא דיי קשה לביצוע. למשל, להבין איך להכניס תמונה לפרופיל שלך או איך לשנות את שפת הממשק או איפה מוצאים את המייל של מנהל הקבוצה - כל זה לא ברור מאליו.

לא הייתי פוסל אותה אבל גם הייתי בודק אחרות קודם

blondyman

New member
לגבי אופציית ויקי

נשמע רעיון טוב להשתמש בויקי ולהפריד בין הקבצים לבין הממשק. אם כן, אז באיזה מקום ברשת הכי נוח להעלות קבצים שיהיו נגישים לכולם ובאופן חינמי? גוגל דרייב מאפשר את זה?

למעלה