עזרה במציאת מידת אופניים

irisgh

New member
עזרה במציאת מידת אופניים

קניתי אופניים ואני לא מרוצה. גם לאחר שמאוד הגבהתי את הכיסא אני מרגישה שקטן לי מדי (מרגישה שהדוושות קרובות מדי וכשאני מדוושת הרגליים עולות גבוה ודורשות מאמץ מה שמזכיר טיפה את התחושה של לרכב על אפני ילד). מצד שני, הכידון במרחק מספיק רחוק גם ככה, וטיפה נמוך.
האופניים שקניתי הם לדברי המוכר שילדה large גלגל 26׳.
גובהיי 170 ואני אשה.
הצרכים הם כביש ודרכי עפר אבל ממש לא שום דבר קרבי.

יש לכם איך לעזור לי? המלצות?

shangu23

New member
באילו אופניים מדובר?

פרטי לנו במה מדובר - איזה סוג? איזו חברה? גודל שילדה תוכלי לקרוא את המאמר הבא כדי לקבל קצת מושג.

אם המוכר מכר לך אופניים עם שילדה בגודל L הוא מוכר לא רציני (בלשון המעטה) - לגובה 1.70 מ' אמורה להתאים שלדה בגודל M ואולי אפילו S!

אם הנתונים שנתת אכן נכונים, הייתי ממליץ לך לחזור אליו ולהחזיר לו את האופניים, ופשוט ללכת לחנות אחרת, מקצועית, שם יתאימו לך אופניים במידה שלך.

shinjuku

New member
מידת ילדים לארג'

לפי התיאור שלה זה נשמע כמו מידה גדולה באופני ילדים ולא בהכרח לארג' של מבוגרים. בכל מקרה נשמע כמו מוכר לא מקצועי ולא אחראי....

daditami

New member
ניחוש שלי , אופני מדבקה

אופניים שעלו עד 500 שח
יתכן שאפילו לא בחנות אופניים מקצועית
הם בדרך כלל מידה אחת .
מה השם שלהם
סופה קטלנית ( טורנדו / טייפון )
חיה מפחידה ( קוברה / טייגר )
דדי

irisgh

New member
תודה למתייחסים. אופניים בין לבין: 1500 ש

אופניים שעל המדבקה שלהם כתוב
K2 base 2.1
קניתי בחנות bacidan בהרצליה. זו לא חנות צעצועים, אבל כנראה גם לא חנות מקצועית (אם כי האפניים שלי נלקחו מהקומה השניה שאמורה להיות סמי מקצועית).
מודה שהגעתי בערב יום כיפור.
י אופניים לבן (מרוצה משלו והם מתאימים) ולי.
ההשערה לגבי שלדת large של ילד נשמעת לי סבירה פתאום. הבן בן 13 קיבל שילדת מדיום. בשבילו הכיסא הוא הכי נמוך שאפשר. והם בגובה לא רע גם בשבילי אבל מפתח רגליים (תחושת פידול) כשאני נוסעת בהם היא לגמרי של אופני ילדים. לא ידעתי שיש שלדות שהם של ילדים.

shangu23

New member
קצת מפתיע האמת

בסידן הוא שחקן רציני בשוק האופניים ועל המקצועיות שלו אין חולק. כנראה נפלת על מוכר זוטר ו/או על מישהו שהיה לחוץ למכור לפני החג, כפי שציינת.

מאחר וטרם עברו 14 ימים מיום הרכישה, אני מציע שתחזרי אליו ותחזירי את האופניים שלך. מה שקיבלת הם אופני מדבקה פר-סה שלא מתאימים לך ולא שווים את התמורה ששילמת. בסכום ששילמת (1500) אפשר למצוא אופניים טובים מאוד שיתאימו לך במידה ותהיי מרוצה מהם מאוד. אם אכן תעשי כך, נשמח להמליץ לך על דגמים ולכוון אותך לחנויות בסביבה שלך.

irisgh

New member
תודה, החלפתי את האופניים.

חזרתי לחנות, הם קיבלו אותם ויצאתי עם זוג אחר. (לא נסעתי בקודמות כי מהר מאוד הרגשתי שזה לא מתאים). הקודמות היו אופניים שיכוך מלא אבל כבדים. אין לי תמונה של האופניים שהוחזרו.
הזוג החדש שלקחתי הוא 29 אינצ׳, זנב קשיח, כנראה אלומיניום (לפחות הן קלות) ונעימות הרבה יותר. 1800. מקווה שאהיה מרוצה.
בפעם הבאה שאקנה אפנה קודם לפורום להמלצות (ובחיים לא בלחץ של ערב יום כיפור..).
מצרפת תמונה של האופניים שלקחתי.

shinjuku

New member
מסכים עם שחר. המחיר מאוד אגרסיבי

בשביל המוצר שקיבלת ובהחלט יש חלופות הרבה יותר מקצועיות במחיר הזה, שלדעתי גם יתאימו לך יותר - הן מבחינת המידות והן מבחינת השימוש.
האם האופניים שקנית הם האופניים שמופיעים כאן בתחתית הדף?
http://www.becidan.co.il/70989/אופני-STELS-שיכוך-מלא-XC

למעלה