עזרה במציאות פרקים ..? מישהו?

עזרה במציאות פרקים ..? מישהו?

אני מחפשת הרבה זמן קישור לפרק 13 בעונה השביעית,מישהו מצא? כי מצאתי אתר,והקישור פחות או יותר טוב,אבל פתאום הוא אומר לי שמשהו לא בסדר עם הקישור ולנסות מאוחר יותר,נחשו מה? ניסיתי מאוחר יותר,זה עזר?ברור שלא! מקווה מאוד שאתם מצאתם ושתוכלו לעזור לי

YuvalSP

New member
שאלה

היי
ראיתי על טבעי עד סוף עונה 5 (ראיתי במקביל לשידורים באמריקה- לפני שנתיים, כמה זמן כבר עבר?) הפסקתי, כי איכשהו נרדמתי מהפרק הראשון של העונה ה6, וניסיתי לראות אותו פעמיים ובכל זאת לא המשכתי לראות. עד כמה באמת באמת שווה לי להמשיך לעונה 6 ו-7? אלה עונות טובות? בשיא הרצינות לענות לי בבקשה

riktal

New member
זאת שאלה קשה

אישית אני אהבתי מאוד את העונה הראשונה והשניה כי הן היו כמו סרט אימה קטן בכל פרק. מהעונה השלישית הם התחילו לשלב מלאכים ושדים וכל מיני שטויות שקצת הרסו לדעתי. מול זה אני יכולה להגיד לך שבעונה השישית יש את הפרק הכי טוב שלהם אי פעם - The French Mistake - שלדעתי הוא אחד הפרקים הכי גאוניים בהיסטוריית הטלויזיה! חשוב לציין שבעונה השישים היוצר של הסדרה, אריק, עשה צעד אחורה וקצת ויתר על תפקידו לדעתי זה הורגש. בעונה השביעית הוא לקח בחזרה את המושכות לידיו ועד עכשיו אני מרוצה מכל פרק בעונה. אני אגיד לך משהו שאמרה לי חברה היום - אם את אוהבת את הדמויות ונהנית מהסדרה, תני לה עוד צ'אנס. אם לא, תוותרי.

למעלה