עזרה במספר דברים

• פותח הנושא dy24
  • פורסם בתאריך

dy24

New member
עזרה במספר דברים ../images/Emo104.gif

שלום רב, יש לי מספר שאלות: 1. איך אני ממיר קבצי שירים MP3 לקבצים רגילים? 2. נעלם לי ה"חפש" מתפריט ההתחלה. למה ואיך אני מחזיר אותו? 3. הדפדפן שלי איטי כשאני מגולל עם העכברים הוא יורד בגלים. איך אני פותר את העניין?

TriPax

New member
../images/Emo58.gif תשובות...

1) אם אתה מתכוון לצרוב דיסק מוזיקה מ-MP3, לרוב אין צורך להמיר אותם לפורמט wav. השתמש בכל תוכנת צריבה (לדוג' deepburner החינמית) והיא תעשה את ההמרה לבד. 2) לחץ על התחל - הפעלה - הקלד "gpedit.msc" ולחץ אישור. לך ל User Configuration \ Administrative Templates \ Start Menu and Taskbar ומצא בחלון הימני את הערך: Removes Search menu from the Start menu. וודא שהוא לא enabled.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif מה עושים ?

קודם כל בשאלה כותבים על איזה מערכת הפעלה מדובר.
אם זה נעלם פתאום, אז כמו שהציעו לך תריץ סריקות ולגילוי רוגלות ויש מאמר במאמרים של הפורום איך לנקות רוגלות. ב-Win XP Home תוכל גם לבדוק האם מבוטלת אפשרות להציג Search : 1. קליק ימני על סרגל התוחתון (TASKBAR) במקום ריק (ליד START). 2. Properties 3. לשונית Start Menu 4. לחצן Customize 5. בחלון שיפתח לשונית Advanced 6. ברשימה תחת Start Menu Items תבדוק האם מסומן סימן V ליד Search.

p k a k

New member
3. חפש מאמר לניקוי רוגלות.

2. מוזר שהוא יודע לבנות policy ולא להשיב אותה לתקנה...

Cmona

New member
../images/Emo39.gif ברשותך TriPax ../images/Emo13.gif ../images/Emo26.gif

השואל לא כתב איזה מערכת הפעלה יש לו, לכן יש צורך להבהיר שפקודה GPEDIT.MSC (Group Policy Editor) קיימת במערכת הפעלה Win XP PRO ולא ניתן להפעיל אותה במקרה ומותקנת מערכת הפעלה Win XP HOME.

TriPax

New member
../images/Emo51.gif על ההבהרה

אכן נחוצה.... בכל מקרה - גם הכיוון של רוגלה יכול להיות רלוונטי.

למעלה