עזרה במסמכים לרישום לטכניון...

דראגו

New member
עזרה במסמכים לרישום לטכניון...

מישהו יכול להסביר לי פעם אחת איך עם כל הטפסים מה צריך איפה לשלם? ואיך בכלל הכסף הולך יעני מהצבא או ממני ואז הצבא מחזיר??

דראגו

New member
המשך... ובבקשה תגיבו...

יעני יש את המקדמה .. אוקיי איתה הולכים לבנק משלמים ושולחים למחלקת חשבונות לטכניון.. ועכשיו יש עוד 2 טפסים... מה איתם יש את הטופס של כתב התחייבות להוראת שכר שם אני ממלא פרטים והערבים וזה.. וגם את זה אני מביא לטכניון נכון<? אוקיי.. והטופס השני עם הפרטי בנק מה עושים איתו והאם את כולו מביאים למחלקת חשבונות אחרי שהבנק מאשר?? תודה.. לעונים (נ.ב איך אז הכסף יוצא מהחשבון של ההורים והצבא מחזיר אליו?)

T a u r u s

New member
כסף

לא אכפת לצבא מאיפה הכסף יוצא ולאן הוא נכנס. ביום חיול אתה מביא להם מספר חשבון בבנק: שלך, של ההורים, של השכן - של מי שאתה רוצה - הצבא מעביר את המענק לחשבון זה.

Gena g

New member
נצל"ש קטן...

קיבלתי מכתב קבלה מהטכניון לסמסטר אביב ובמכתב היה כתוב שמצורף ספח לתשלום מקדמה, אבל לא היה שם שום דבר... זה נורמלי? ומתי המועד האחרון לתשלום המקדמה לסמסטר אביב?

מושמוש18

New member
אז ככה

אתה משלם לטכניון בעצמך, מהחשבון שלך או של מישהו אחר. ביום החיול אתה מוסר לצבא את פרטי החשבון ולשם הם מעבירים את המענק (לא יודע בכמה תשלומים ומתי, אבל קח בחשבון שיכול להיות שתצטרך לשלם לטכניון עוד לפני שתקבל את הכסף מהצבא. למעשה, זה מה שקורה כבר עם המקדמה). קפיש? בקשר לטופס השני, שמחולק ל-2: לך איתו לבנק, תן לפקידה למלא אותו. היא תצטרך לדעת את פרטי החשבון שלך, ובעל החשבון יצטרך להיות איתך (או שתקבל ייפוי כוח, או שבעל החשבון מכיר את אחת הפקידות ואז היא פשוט תדבר איתו בטלפון לוודא). אחרי שהיא תמלא הכל, אתה גוזר את הטופס ומשאיר את החלק העליון בבנק. את לוקח את החלק התחתון, ושולח אותו לטכניון יחד עם הקבלה על תשלום המקדמה וכתב ההתחייבות. קפיש? בהצלחה, ולדעתי כדאי לך מאוד לעשות את כל זה מחר.

תשלומי הטכניון

א. הכל כתוב בחוברת של הטכניון. ב. לטכניון יש מין הסכם מוזר שעליו אתה חותם, בהסכם נאמר שהטכניון הופך לשותף שלך בחשבון שלך והוא יכול למשוך כסף או לשים כסף (וגם זה קורה למצטיינים). ברגע שחתמת על זה אתה לא צריך יותר להתעסק עם שכר לימוד (לכל התואר עם זכרוני אינו מטעה אותי). ג. אם אני לא טועה יש גם דרכים לשלם במזומן. ד. את המקדמה צריך בכל מקרה לשלם במזומן. עתודאים בד"כ משלמים ביום הראשון של הלימודים (כי לא יודעים לפני
). ה. אני למדתי בזמן שהצבא לא שילם. למיטב ידיעתי אתם מקבלים כסף לחשבון שאתם נותנים לבנק, בלי קשר לטכניון. דרך אגב, ההסכם תקף גם למעונות.

למעלה