עזרה בכיבוס בגדי צמר

Lala 1

New member
עזרה בכיבוס בגדי צמר

משהו יודע איך לכבס סריגים מצמר? במיוחד כשיש עליהם כתמים, וכן איך ליבש. נהרס לי סוודר אפילו בכביסה ידנית

אני מכבסת

עם אבקה לכביסה עדינה ביד ואם יש צורך אז במסיר כתמים שנוסה באחורי הבגד במקום נסתר, משפשפת בעדינות, שוטפת במים פושרים, כמעט לא סוחטת ותולה על קולב קצר עם גיגית מתחת.

Lala 1

New member
לא ליבש בפריסה?

יש לי בגד שאיבד פרופורציות למזלי הרטבתי אותו שוב וניסיתי לעצב אותו מחדש, זה קצת הסתדר.

אם יש לך

בובה או כסא קטן, קטן יותר מהבגד, תלבישי עליו את הבגד ועם הזמן הוא יתכווץ חזרה. אפשר לייבש בפריסה או עם קולב כשקצה הבגד נוגע בתחתית הגיגית.

משרים בגיגית עם אבקה לכביסה ביד

על הכתם מפזרים מהאבקה כאשר הבגד רטוב ומעסים לתוך הבד בעדיות, לא בשיפשוף. קשה להסביר איך לכבס ע"מ שהבגד לא יינזק, אבל דמיינו גלי ים קלילים, זו התנועה המקסימלית שמותר להניע בגד מצמר. לשפוך את מי הסבון, למלא במים נקיים, שוב להניע את הבגד וחוזר חלילה עד שהמים יהיו נקיים (כ - 4 שטיפות). לסחוט בעדינות ולפרוס על הרצפה על מגבת תוך כדי שמירה על צורת הבגד. לאחר יום להפוך את הבגד. אפשר ליבש בשמש. בהצלחה וספר לנו האם נעזרת ובאיזה אופן.

Lala 1

New member
קצת ארוך ומסובך

אבל לא נורא במיוחד כשזה שוה אתזה. תודה, אעביר תוצאות

ELIOHANA1

New member
שלום רב, אשמח לעזרה בנוגע לכביסה אני שומע מלא עצות לכבס ב60 מעלות 50 מעלות 45 מעלות שמעתי גם 90!

החולצות ממש נהרסות במעלות האלה בעצם כל מה שהוא מעל 30 מעלות נהרס לי..
אני באמת מתקשה עם הנושא הזה, אני אחראי על הכביסה בבית ומה אני אגיד לכם זאת משימה לא פשוטה בכלל.
ממש אשמח לטיפים איך לכבס, טיפים כללים לגבי המעלות והתוכניות.
נניח יש תוכנית לכותנה או סינטטיק עכשיו איך אני יודע איזה תוכנית לבחור.
תודה.

למעלה