עזרה בזיהוי מנגינה /שיר מסרט...

עזרה בזיהוי מנגינה /שיר מסרט...

הסרו נקרא חתונה פולנית polishe Wedding מישהו יכול להביא לי את הסאונד טראק או שם השיר שבסוף כאילו זאת מנגינה... קלאססית כזאת ויש בה ילדים ששרים מדי פעם סנטה מריה אני חושב... ויש כינור שהוא שולט כזה יש לו קטעי סולו בבקשה אני מת למנגינה הזאת

ohadz

New member
מקוה שיעזור...../images/Emo72.gif

Polish Wedding Original Soundtrack Score By: Luis Bacalov Incomplete 1. Main Title 2. Ships Passing In The Night 3. Spring Breeze 4. Remorse 5. Nothing More Sacred

ohadz

New member
זה בטוח יעזור../images/Emo72.gif

1. Main Title performed by Orchestra Di Roma - 4:48 2. Ships Passing in the Night performed by Orchestra Di Roma - 1:00 3. Spring Breeze performed by Orchestra Di Roma - 1:34 4. Remorse performed by Orchestra Di Roma - :59 5. Nothing More Sacred performed by Orchestra Di Roma - 1:34 6. Something's Afoot performed by Orchestra Di Roma - :54 7. How Bold Are You performed by Orchestra Di Roma - 3:23 8. St. Florians performed by Orchestra Di Roma - 1:52 9. Curiosity performed by Orchestra Di Roma - 1:32 10. We All Wait Like Dogs performed by Orchestra Di Roma - 2:22 11. The Wedding Dress performed by Orchestra Di Roma - 2:22 12. The Procession performed by Orchestra Di Roma - 2:44 13. Empty Houses performed by Orchestra Di Roma - 3:20 14. Disgrace performed by Orchestra Di Roma - 2:18 15. Showdown performed by Orchestra Di Roma - 2:16 16. Footprints performed by Orchestra Di Roma - 1:02 17. Isn't She Beautiful performed by Orchestra Di Roma - :54 18. Full Circle/End Titles performed by Orchestra Di Roma - 4:30

efer

New member
אולי זה יעזור

שם המלחין הוא Luis Bacalov, והוא כתב את כל המוזיקה לסרט. באמזון אפשר לשמוע רק את 5 השירים הראשונים

morethanwords

New member
חחח המנגינה הזאת מתנגנת לי בראש

כבר חודשים ולא זכרתי מאיפה היא ואז ראיתי חתונה פולנית....אז אם תמצא תוכל לכתוב את שמה?

למעלה