עזרה בהתלבטות...

shaka

New member
עזרה בהתלבטות...

שלום לכולם... כן, גם אני כמו רבים טובים לפני מבקש את עזרת הקהל בבחירת מצלמה ואני אנסה לפרט ככל האפשר כדי לעזור לכם לעזור לי... בעקרון אני קונה את המצלמה בגרמניה כי יש לי חבר שנמצא שם וחוזר אוטוטו אז הסיפור עם המחירים קצת שונה.. הייתה לי מצלמה Z1 של מינולטה שהייתי מאוד מרוצה ממנה אבל מה לעשות שהחיסרון הכי גדול שלה וזה שהיא יחסית עדינה הוכיח את עצמו והיא עברה תאונה של טוטאל לוסט בגלל זה אני די לא ממש מתייחס ברצינות לאופציה של הZ3/5 אלא אם מישהו יתקן אותי ויגיד לי שמבחינת העמידות שלהם הם השתפרו... אבל לפחות לפי התמונות של המצלמה שום דבר לא השתנה בזה... (לא מצאתי אתר שמתייחס לרמת עמידות ממכות וכדו') הראשונה בסדרת האופציות היא הקנון S1 שממנה אני בהחלט מורשם בזה שהיא יחסית קטנה, נראית יותר חזקה (אם אפשר התייחסות להשערה הספציפית הזו...), מסך מסתובב, ווידאו ברמה ממש מעולה ויש שליטה ידנית ממש טובה על כל האופציות אבל החיסרון הגדול שמרתיע אותי (חוץ מה3.2 MP הקטן..) זה המחיר שלה שלא בטוח שמצדיק את ההבדלים , 120 יורו יותר מהמתחרה הבאה... minolta z20 היתרון הגדול של המינולטה הוא א.המחיר ב.היא יותר מאסיבית והזום לא יוצא החוצה אבל החיסרון הגדול שלה זה הגודל... היא ממש שמנה יחסית, אין לה סאונד בוידאו ואין לה מייצב תמונה (עד כמה באמת זה עושה את ההבדל?) חוץ מזה ס"ה מצלמה עם הרבה אפשרויות למשחק מבחינה ידנית והזום שהוא רק X8 מפוצה ע"י 5MP אז אפשר לעשות יותר זום דיגיטאלי. אופציה שלישית היא הfuji s5500 שגם לה יש הרבה יתרונות טובים אבל החסרונות העיקריים שלה הם שאין לה מייצב תמונה והיא כבדה יחסית מישהו מכיר את הניקון 4800 החדשה שיצאה? זום 8.6 5MP יחסית קטנה, בלי מייצב תמונה, ואין מספיק שליטה ידנית (מהירות צמצם וסגר)... ממש תודה למי שיוכל לעזור ולשפוך קצת אור (גם אני במלכודת הזו של יותר מדי אינפורמציה לא רואים את היער שראיתי שקרה להרבה בפורום הזה שמתלבטים...) תודה

עדינות יתר.מממ..טוב שיש ממה לבחור

הייתי הולכת דווקא על אלו עם הגוף המסיבי והגדול יותר.הן בדרך כלל חזקות יותר. ורק על דגם שמאפשר שליטה בכמה שיותר פרמטרים,זה מאוד שימושי.

למעלה