עזרה בהסרת Malware

• פותח הנושא SiC
  • פורסם בתאריך

SiC

New member
עזרה בהסרת Malware

היי לכולם, המקאפי שלי צועק בזמן האחרון שאחד הקבצים ב system32 נדבק ב new maleware.j. ניסיתי לנקות ולבודד דרך המקאפי אבל הוא לא נותן לי. גם ניסיתי למחוק את הקובץ ואי אפשר כי הוא מוגן. השם של הקובץ הוא winsvcup.exe בנוסף חיפשתי קצת בחיפוש של הפורום וראיתי שעניתם למישהו מה לעשות על ה new malware.u ועשיתי אותו דבר אבל זה לא עזר... כמובן שגם עבדתי לפי המדריך לניקוי רוגלות ולאחר מכן התקנתי את AVG anti spyware ושום דבר לא עזר... יש לציין שהמקאפי זועק על הניומאלוור והAVG צועק על טרוג'אן אחר ושניהם נדבקו לווינסויקאפ הזה... אני כבר מיואש כי המחשב שרק לפני פחות מחודש עבר פרמוט טוטאלי קורס עכשיו :\

lmmax

New member
winsvcup.exe

האם הרצת את AVG AntiSpyware ב"מצב בטוח" ? אני מציע לך להתחיל עם הורדת CCleaner ( בחר CCleaner v1.35.424 - Slim ) ו- Malicious Software Removal Tool from Microsoft . תתנתק מהאינטרנט, סגור חלונות (כולל דפדפן) והרץ CCleaner . המשך עם הכלי של Microsoft . עבור ל"מצב בטוח" ובצע סריקה ( Complete system scan ) עם AVG AntiSpyware . חזור ל"מצב רגיל" ובצע שוב סריקה עם AVG AntiSpyware אם עדיין יש ממצאים, - לבצע הורדה\התקנה של SUPERAntiSpyware Free Version . לאחר ההתקנה יש לבצע *עדכון* לתוכנה (השתמשי באייקון שליד השעון - לחצן ימני של העכבר). תתנתק מהאינטרנט, סגור חלונות (כולל דפדפן) והרץ CCleaner . עבור ל"מצב בטוח" ובצע סריקה מלאה עם SUPERAntiSpyware: לבדוק סימון ליד Perform Complete Scan ובצד שמאל, ליד C ו- D . לחץ Next . להמתין בסבלנות לסיום הסריקה. עם סיום הסריקה תופיע תיבה עם הממצאים - לחץ OK . לוודא סימון וללחוץ Next . ממצאים יועברו להסגר. יתכן ותתבקש לבצע *איתחול*. - * להעלות לפורום את לוג הסריקה -> C\Program Files\SuperAntispyware\Logs * לבצע איתחול ולעבור ל"מצב רגיל".

למעלה