עזרה בבקשה

maksin

New member
עזרה בבקשה

היי, אני מחפשת חומר על הפקה של הבימה של קן הקוקיה, הפקה של אילן רונן ב1999, אני צריכה לדעת איך הייתה הפקה אולי ביקורות מאמרים יומן הפקה בכלל יהיה מצויין. אם מישהו יודע איפה אני יכולה למצוא על זה חומר -וואי זה ממש יעזור לי. אם יש ספריות שמחזיקות יומני הפקה זה בכלל אחלה תודה מראש לכולם הילה

ראיתי את ההצגה

אני לא יודע אם יש בהבימה או בארכיונים אבל בטח יש קצת בגוגל. יש משהו שאני יכל לספר לך?

maksin

New member
וואי תודה

בגוגל יש ממש מעט, יש רק ראיון עם רמי הוינבגר דיי עלוב. הבימה לא מאשרת כניסה לפרטים לארכיון שלה, ככה שנשארתי בלי כלום. אם תוכל לספר לי קצת על התפאורה, אולי אם ראית את הסרט אז אולי להגיד לי אם הבחנת בהבדלים בולטים. בכל מקרה אני צריכה חומר כתוב כי זה לעבודה באוניברסיטה, אז אם יש לך איזה רעיון איפה אני יכולה לחפש עוד חומר... אני יודעת שיש ספרייה לאומניות בתל אביב אבל אני לא זוכרת את השם שלה כדי לבדוק אותה, אם אתה יודע זה יהיה פנטסטי. או כל דבר נוסף בוודאי תודה רבה מראש הילה

maksin

New member
אוניברסיטת חיפה

אני אישית לא לומדת תאטרון, רק לקחתי קורס בחירה בחוג הזה, אבל אם את/ה רוצה עוד פרטים אני יכולה לברר לך

לא תודה

אני פשוט שוקלת ללמוד תיאטרון בתל אביב וחשבתי אולי את לומדת שם אז אוכל אולי להוציא ממך קצת מידע:)

את אולי מתכוונת לבית אריאלה

אני לא מכיר ספריה לאומנות בלבד אבל אני לא מכיר הרבה דברים... ההצגה היתה לא משהו. כלום לא היה כמו בסרט. קדמת הבמה היתה סגורה בסורג שעלה וירד בחזרה מדי פעם.(כביכול הקהל מסתכל דרך סורגים) המחצית הראשונה נראתה כמו חבורת גברים במילואים עם צחוקים ודחקות ומשחקי קלפים ושש-בש סביב שולחן עץ ארוך ולבן וסביבו כסאות עץ לבנים. אחים סניטרים הוציאו והכניסו תפאורה כשהיה צריך. ישי גולן היה מצויין בתפקיד הילד (בילי, אם אינני טועה) כל השאר היו לא משהו. כולל הויברגר שגילם את עצמו והאינדיאני (שרון רג'יניאנו) היה לא מעניין ונראה היה כמו משוגע. בכלל כולם קצת שיחקו משוגעים ולא דמויות. המחצית השניה היתה די כלום. האוירה המילואימניקית נעלמה אבל במקומה לא באה דרמה. מכיוון שהדמויות היו מאופיינות בגוון המילואימניקי ולא פיתחו צדדים רגשיים במחצית הראשונה - הרגעים המרגשים של המחצית השניה נראו נורא ואיום. מקווה שעזרתי. ... אם יש לך עוד שאלה - תשאלי.

maksin

New member
מה לגבי התאורה או התלבושות?

היה איזה משחק מתוחכם של תאורה? איך היו התלבושות? תודה מלאן על התשובות

בתאורה לא היה משהו מיוחד שאני זוכר

התלבושות היו על בסיס בית משוגעים. לבן וירוק סניטרי עם דקויות של צבע ודמות. לא חלוקים. אחד לבש מכנסיים לבנים, אחד כותונת לבנה וכו' עם עיצובים קטנים של צבע כמו כובע, צעיף קצת צבע מתקלף בשולחן, כדורסל וכו'. הויברגר היה דומה מאד לסרט בג'קט שחור ולבוש במחצית הראשונה כאילו הגיע מהמעצר - בבגדים יומיומיים. במחצית השניה במדי בית החולים כמו כולם. בשמחה.

maaian22

New member
חומר

יש באונמיברסיטת ירושלים ארכיון לתאטרון ובו את יכולה למצוא מוידאו של ההפקה , מאמרים ,ביקורות מידע על הבמאי והשחקנים. מומלץ מאוד אבל כדאי לבדוק את שעות הפתיחה שלהם. אם את צריכה עוד הכוונה תפני אלי מסר

למעלה