עזרה בבקשה

sarit99999

New member
עזרה בבקשה

אז ככה, חבר שלי היה אצלי אתמול..באיזה שהוא שלב הוא כיבה את האור ונישק אותי, אני זרמתי איתו..והוא החל לגעת לי בחזה וגם אני נגעתי לו בבטן ובחזה. באיזה שהוא שלב..הוא התחיל לגעת לי בכוס..אז ישר אמרתי לו שיפסיק כי אני לא יודעת איך לעשות לו ביד..וזה היה ממש עצוב..אז פשוט המצאתי לו שאני במחזור=/ אבל באמת ממש רציתי, אני פשוט לא יודעת איך עושים ביד.וכל הזמן מסבירים לי ואני לא מצליחה להבין..מה עושים!!הוא היה עם גינס..אז אני פשוט פותחת לו את הכפתורים של הגינס?ומכניסה את היד שלי מתחת לתחתונים שלו?ומה אני עושה באותו זמן?מה זאת אומרת משפשפת את הזין?מישהו יכול לתאר לי בדיוק??נגיד והוא עשה לי ביד..איך אני בדיוק עושה לו?מה השלבים המדויקים?פליז אנשים אני חייבת את העזרה שלכם כי אני ממש לא יודעת מה לעשות כבר=/אני מפחדתתת

אוקיי- המדריך לאוננות קלה (לבתולים

קודם כל לפני שתנסי זאת על חבר שלך אני מציע שתקחי חפץ דמוי פין כמו שפופרת טלפון, מלפפון, או האפשרות הכי טובה דילדו או ויברטור. בכל מקרה אוננות היא נורא פשוטה. את אחוזת ביד שלך בראש של הפין כמו שאת אחוזת בתפוח את כורכת את כל היד שלך מסביב לבסיס הפין. לפני זה כדי למרוח את הידיים בשמן סיכה או קרם יידים או מה שבא לך. את מתחילה להזיז את היד שלך למעלה עד לקצה הפין ואז מטה בחזרה. אם את רוצה ממש לענג את חבר שלך תוך כדי אוננות את יכולה גם למצוץ לו (מין אוראלי). תרגישי חופשי ל"שחק" עם הביצים הם אזור טעון בעצבים ובנקדות ה- G הגברית. אני אישית אוהב ממש ששורטים אותי חזק כי זה עושה צמרמורת נעימה (לא בביצים או בזין שימי לב אלא בגב וכו). מקווה שתצליחי במשימה ותהני! ותיזהרי מהש]יך.. נורא דביק ומגעיל...

למעלה