עזרה בבקשה

עזרה בבקשה

אני צריכה לצרוב משהו לדיסק (לא אודיו) ואין לי שום תוכנת צריבה. ניסיתי להוריד נרו אבל זה לוקח יותר מדי זמן (ואין לי אותו) ואני צריכה להגיש את זה למחר... אפשר לצרוב אכשהו מצגת פאורפוינט בלי תוכנה מיוחדת???

TriPax

New member
אשף הצריבה של חלונות

נגיש רק ב XP... הכניסי דיסק לצורב, גררי את הקבצים שאת רוצה לכונן של הצורב (מתוך המחשב שלי). תופיע לך למטה בועה צהובה שכתוב בה "יש קבצים הממתינים לצריבה בתקליטור....". אם תלחצי על הבועה (או שפשוט תלכי מתוך המחשב שלי לכונן הצורב) תהיה לך בצד אפשרות "צרוב קבצים אלו...". לחצי על זה ופעלי לפי ההוראות.

seaboy

New member
יש עוד אפשרות

לא חייבים לגרור את הקבצים אפשר ללחוץ מקש ימני על הקובץ ואז על שלח אל ואחר כך על כונן הצורב. בהצלחה,וערב טוב

Cmona

New member
../images/Emo39.gif מירכת הפעלה Windows XP

במערכת הפעלה Windows XP ניתן לצרוב קובץ. COPY/PASTE ל-CD. 1. תנסי להכניס CD לצריבה לכונן CD-ROM. אם יפתח איזה חלון תסגרי אותו שלי להתיחס. 2. תבחרי בקובץ/תיקיה שאת רוצה לצרוב עם קליק ימני ותבחרי ב-COPY (העתק). 3. ב-MY COMPUTER (מחשב שלי) תכנסי לכונן CD-ROM ובחלון שיפתח קליק ימני בשטח ריק של החלון ותבחרי ב-PASTE. 4. משם הדרך קלה כי יופיע לך חלון שממתין לצריבה (BURN). תנסי.

TriPax

New member
../images/Emo58.gifאהה...הייתי יותר זריז ממך!

או שבעצם אם את זה אני ואני זה את אז את היית יותר זריזה ממני?

Cmona

New member
../images/Emo39.gif כמה שאני אוהבת לשחק עם השמות

פעם אני Cmona פעם אני TriPax גם כותבת תשובה כמעט זהה, כדי לא ליצור קונפליקט עם עצמי.

למעלה