עזרה בבקשה! גורה בת 4-5 שבועות

tulchi

New member
עזרה בבקשה! גורה בת 4-5 שבועות

נראית לא טוב, אני לא יודעת אם זה רק ליכלוך או שזה יותר חמור. התעוררתי לפני 10 דקות למשמע יללות קורעות לב, ירדתי למטה עם קצת אוכל ונחרדתי לגלות שלא מדובר בחתול בוגר כי אם בגורה פיצית. נתתי לה מים וטונה (יש לי פרו פלאן לבוגרים, זה יהיה לה טוב?) ושמתי אותה על שמיכת פליז (היא היתה על שקית ניר גדולה ומזוהמת). היא מוגנת מהגשם אבל נורא קר. נראה לי שהיא עשתה צרכים על עצמה ובאופן כללי היא נראית לא טוב. אני יכולה לקחת אותה לוטרינר בצהריים ולספק לה אוכל אבל אני לא יכולה להכניס אותה אלי הביתה
מישהו יכול לקחת אותה אליו? כ"כ חבל לי עליה
טריקולורית, דיי רגועה, נותנת ללטף, לא נראה לי שיש לה אמא פה באזור כי היא רזה ומלוכלכת מאוד. אני ברוממה בחיפה. אני מקווה שהיא לא תזוז משם...אין לי אפשרות לנסוע לוטרינר עכשיו

tulchi

New member
טוב, היא בוודאות עושה על עצמה צרכים

היא משלשלת
היא גם לא ממש אכלה מהטונה אלא רק ליקקה את המיץ.

ויקסי

New member
דחוף לוטרינר!!!!!

בגיל כזה הם עלולים למות מהר מאוד משילשול. רוצי לוטרינר. אם יש בעיה אחרי זה עם איפה לשים אותה תנסי ליצור איתי קשר במסרים אולי נשים אותה אצלי בנתיים למרות שכרגע יש לי גור משלשל אחד בבית.

ein li shem2

New member
איפה ברוממה?

גם לי אין אפשרות ללכת לוטרינר כרגע, ולצערי גם לא לקחת אותה אלי הביתה אני חולה אבל אם ארגיש טוב אלך לראות מה קורה איתה, יש לי גם אוכל לגורים שאני יכולה להביא אם זה טוב כבר בגיל הזה איפה היא נמצאת?

tulchi

New member
חזרתי עכשיו מהעבודה

והגורה כבר לא פה. כשיצאתי, בסביבות 7, היא נמנמה על השמיכה. ליטפתי אותה והיא גירגרה. כשהלכתי השמיכה היתה נקיה ועכשיו היא מלוכלכת אז אני מקווה שהגורה עוד פה בסביבה. אני אבדוק כל כמה זמן אם היא חזרה ואקח אותה לוטרינר מיד. החלטתי גם להכניס אותה הביתה אחרי זה. הבעיה היחידה שלי זה שאני גרה בדירת חדר ויש לי חתולה בוגרת שלא תגיב טוב לגורה. אני מקווה שזה ילך יחסית בסדר כי אין לי מקום בו אני יכולה לסגור את הגורה. האמבטיה קטנה מאוד וזה יהיה רק פיתרון זמני ביותר. אם לוגו (הבוגרת) תגיב טוב אז אין בעיה בכלל. עכשיו רק צריך שהגורה תחזור. אני מקווה שהיא פה בסביבה. פשוט לא יכולתי להבריז מהעבודה בכזאת התראה

ein li shem2

New member
אני מקווה

שתמצאי אותה ושהן יסתדרו טוב שהחלטת להכניס אותה הייתי לוקחת אבל לא מרשים לי... רוממה החדשה או הישנה? אני מתארת לי שהיא לא הלכה רחוק אולי חיפשה מקום חם יותר להתחבא בו? או שאולי מישהו ראה אותה ולקח תעדכני מה קורה...

ויקסי

New member
מקווה שיהיה בסדר

בכל מקרה לגורה כל כך קטנה וחולה גם מנשא סגור בבית יהיה טוב ואולי אפילו עדיף. חשוב להפריד אותה מהבוגרת עד שוטרינר יגיד מה יש לה כדי שהבוגרת לא תידבק. אל תחכי שהיא תחזור כי היא בטח מרגישה מאוד לא טוב וקר עכשיו תנסי לחפש אותה באיזור היא בטח רק מתחבאת במקום יותר חמים ומוסתר האינסטינקט שלהם הוא שכשהם לא מריגישים טוב אז הם צריכים להתחבא כדי שטורפים לא יגיעו אליהם תנסי למצוא אותה בכל מיני מקומות מסתור. אולי אפילו עם אוכל ריחני כעמו טונה. בהצלחה!

tulchi

New member
חיפשתי אותה מן הסתם בבנין

ובאזור ואני לא מוצאת. אני בודקת מדי פעם אם היא חזרה
אני יוצאת אליה עם טונה טריה כדי לפתות אותה אם אראה אותה אבל כבר יש לה אוכל בקערה ומים והיא לא נגעה בזה מקודם. אני אשים אותה באמבטיה עד שוטרינר יראה אותה, זה ברור בכל מקרה. רק שהיא תחזור כבר

polka dot

New member
חפשי גם במרחק רב יותר

פעם נעלמה לי גורה והיא נמצאה במרחק של 50 מטר, לגורים יש נטייה לנדוד

ein li shem2

New member
אם זאת אכן היא.. אז כן.

עשיתי סיבוב במקום שהיא אמרה לי... ובסוף הסיבוב מצאתי אותה מונחת בארגז, ניסיתי בתקווה לקרוא לה אבל היא לא זזה בכלל, היא מתה. כנראה מישהו שם אותה שם... לפחות היא לא סובלת.... :(

tulchi

New member
איפה ראית אותה? ../images/Emo7.gif

עשיתי כמה סיבובים אתמול באזור ולא ראיתי אותה וגם לא ארגז כלשהו. למה שמו אותה בארגז?
איך גורה במצב שלה יכולה לצאת מהארגז ולחזור לאיפה ששמתי לה אוכל? למה לא השאירו אותה איפה שהיא היתה? מסכנה קטנה
אני מודה למי שניסה לעזור. אני מקווה שהיא לא סבלה יותר מדי

ein li shem2

New member
היא כהה?

טריקולורית כהה? אני חושבת ששמו אותה בארגז אחרי שהיא מתה.. זה ארגז קטן ונמוך, ממש בגובה שלה. הוא היה מונח ליד הפחים (צפרדעים) שקרובים לבית שלך. והיא פשוט שכבה שם. עשיתי סיבוב מאזור הבית שלך, ראיתי איפה ששמת לה אוכל, ירדתי למטה (את יודעת שיש שם פינת האכלה ואיש מקסים שמאכיל המון חתולים?) ואז כשעליתי שוב לרחוב שלך פתאום אמא שלי הפנתה את תשומת ליבי... ביקשתי ממנה לבדוק, וניסיתי לקרוא לגורה... אבל לא היתה שום תזוזה... כל הלילה חשבתי עליה :( כנראה מישהו ראה אותה או אולי אפילו פגע בה עם המכונית, אבל שם אותה בארגז שלפחות לא תהיה זרוקה... ככה זה היה נראה..

למעלה