עזרה בבנית תפריט לחג

עזרה בבנית תפריט לחג

כלתי הצעירה מארחת 25 איש לבראנץ' בחג . בנתים יש לה במקפיא מבחר בורקסים בורקס פיצה בורקס גבינה וזיתים בורקס גבינה וחצלים ובורקס בטטה וגבינות . נכין סלטים , פשטידות לחמניות גבינה בלינצס מתוק ועוגות . הבעיה היא הכמויות ... כמה סלטים יש להכין איזה פשטידות וכמה מומלץ להכין? משהו יכול לעזור? אודה על כל עזרה..

רננות

New member
אוהו הרבה עבודה ../images/Emo171.gifואני אנסה לעזור

25 איש - הייתי מוסיפה עוד 4 פשטידות / מאפים עם גבינות . בהתחשב בבורקס שכבר מוכנים . סלטים בערך 7 סלטים זה מגוון מאד . עוגות לדעתי 4 . איזה פשטידות ? אצלי הכי הולך .... פשטידת פטריות פשטידת בצל פשטידת גבינות ופשטידת תירס כל הפשטידות שלי על מצע בצק עלים באם את מעוניינת אעביר מתכונים בשמחה את ממש מוזמנת להכנס כאן לשרשור שבועות שלנו שמכיל ניסים ונפלאות למאמרים ולארוחות גולשים שנמצא בקישורים אני בטוחה שתמצאי רעיונות יפים . ו
לך ולכלתך.

פשטידת בצל, פשטידת פטריות וקיש בצל מעולה

הכל נוסה, הכל טעים מאד. בבקשה... פשטידת בצל - קובי בר קוצצים 6 בצלים גדולים ומטגים ב- 50 גרם חמאה. כשהבצל נעשה רך ושקוף מוסיפים 1 שמנת מתוקה וממשיכים לטגן עוד כ- 2 דקות. מצננים את הבצל. מערבבים בקערה: 4 ביצים 4 כפות קמח 1 כף קורנפלור 50 גרם גבינה צהובה מגורדת אגוז מוסקט, מלח, פלפל מוסיפים לתערובת את הבצל ומערבבים היטב. אופים במשך כ- 50 דקות ב- 180 מעלות. פשטידת תירס – לילי 3 ביצים 3 כפות גדולות של שמן 3 וחצי כפות גדולות של קמח אוסם כוס חלב קוט´ז 200 גרם גבינ"צ מגוררת לערבב את המצרכים הללו יחד. להוסיף : קופסא גדולה של תירס (לאחר שסיננתן את המים). לערבב היטב. להעביר את התערובת לתבנית משומנת, ולכסות את החלק העליון בשומשום מכניסים את התבנית לתנור שחומם מראש בחום 180 מעלות. אם יש לכן תנור טורבו יש להנמיך את החום ל 160 מעלות ברגע שאתן מכניסות את התבנית לתנור. קיש בצל של לוסי 1/2 1 כוסות קמח רגיל 100 גרם חמאה 1 ביצה 2 כפות מים קרים לעבד את הבצק ולשמור במקרר כשעה. מילוי: 5-6 בצלים (אפשר פרוסים) פרוסים לטבעות 50 גרם חמאה מלח פלפל גרוס אגוז מוסקט 2 שיני שום קצוצות 4 ביצים 1 שמנת מתוקה לטגן בחמאה את הבצלים, להוסיף מלח ופלפל, אוגז מוסקט ושום. להוסיף ביצים ושמנת. לשמן תבנית. לפרוס את הבצק על התבנית ועל הדפנות. בתבנית 26. לדקור עם מזלג את הבצק. לסדר עליו את תערובת הבצלים. ומעל שופכים את הבלילה של הביצים והשמנת. אופים ב 180 מעלות כ 45 דקות

רננות

New member
../images/Emo92.gif פשטידת בצל ואת מתכון התירס אקליד מחר

פשטידת בצל !!! בפיירקס גדול אני משמנת אותו בטיפת שמן ופורסת בצק עלים מטגנת קוביות מ5 בצלים גדולים במעט שמן להניח בקערה לבצל המטוגן יש להוסיף 2 אשל + 1 שמנת חמוצה . 5 בייצים מס' 2 טרופות לתבל במלח ופלפל שחור גרוס ולאפות ב200 מע' בערך 40 דקות עד לצבע זהוב יפה . האמת שהתמונה לא משהו ... חבל .

רננות

New member
../images/Emo92.gifמתכון לפשטידת תירס

פשטידת תירס החומרים : 4 כוסות תירס קפוא . 2 אשל . 1 בצל בינוני בגודלו . 200 גר' גבינה צהובה פיקנטית מגוררת ( אני משתמשת בטל העמק לפשטידה זו ) 4/5 בייצים תלוי בגודל . 3 כפות קמח תופח .מלח ופש"ג . בצק עלים מתוך גליל מוכן . אופן ההכנה : בפיירקס גדול לשמן אותו ולפרוס שכבת בצק עלים . להכין בקערה את התירס עם מיים רותחים כ10 דקות . לסנן והחזיר לקערה . בנתיים לקצוץ את הבצל לקוביות ולטגן במעט שמן עד הזהבה . להוסיף לקערה להוסיף את האשל וה
המגוררת ואת הקמח לערבב ולהוסיף בייצים ולתבל . הבלילה יוצאת די נוזלית אך מתייצבת יפה בתנור . על הבצק שבתבנית הפיירקס לצוק את הבלילה ולאפות כ40 דקות בתנור שחומם לחום בינוני ( 200 מעלות ) שתצא יפה וזהובה /חומה יפה מלמעלה .

רננות ואמא של נועה היקרות תודה רבה נראהנפלא ו

ושאלהבבקשה רננות: לא שמים בצק מעל הבצל ? אלפי תודות נשמע מעולה .

נירהמ1

New member
הייתי מכינה - 5 פשטידות

אפשר לגוון ולהכין משלושה סוגים לפחות - פשטידת חצילים, פשטידת בצל, פשטידת פטריות. בורקס - 3 תבניות לפחות (יהיו גם מאפים אחרים) פיצות - לפחות 3 פיצות לחמניות גבינה - כמספר הסועדים (הם יוותרו על עוד כי יהיו מאפים נוספים) הייתי שמה גם לחם כפרי - לפחות שתי כיכרות (למי שלא רוצה לאכול מאפים כמו בורקס ופיצה) בלינצ'ס - שיהיה לפחות 1 לכל סועד - חלק גם יוותרו בגלל השפע הרב שיש על שולחן כזה 3 קערות גדולות של סלט ירקות ירקות כמו פלפלים, מלפפונים וגזר - חתוכים לרצועות בכמה צלחות - גם צבעוני וגם טעים מהסלטים האחרים לחלק כל סלט ל-5-4 צלחות בינוניות - אם האירוח הוא בסגנון בּוּפֶה (מזנון) אז כל אחד לוקחת קצת מכל דבר. 2 עוגות גבינה קערה גדולה עם פירות העונה 3 מגשי גבינות (לפחות) - חתוכות לפרוסות: קממבר, רוקפור, עמק, טל העמק, גאודה, בולגרית 3 בקבוקי יין לפחות - לבן/אדום צוננים כמה בקבוקי מים מינרלים. חג שמח,

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

המון תודות לכל העוזרות .. לקחנו לתשומת לבינו את הרעיונות , נשב לבנות תפריט ובהמשך נביא בפניכם.. נשתדל גם לעלות תמונות .. תודה על הנכונות והשקעת הזמן בעזרה ישר כח לכולכן ..

למעלה