עזרה בבניית מפרט לחבר.

ronko

New member
עזרה בבניית מפרט לחבר.

חבר שלי הולך לקנות מחשב חדש בזמן הקרוב. תקציבו 3000 שקל פלוס. צרכים: וורד, אופיס, אינטרנט... וקצת משחקים. משחקים זה אומר MANAGER וRED ALERT החדש (אין לי מושג מה זה) ומשחקים מהסגנון הזה. אין צורך במסך/מקלדת/עכבר. המחשב הולך להיות אצלו בחדר מחובר לטלוויזיה LCD גודל 32 אינץ'!! כונן קשיח של 160 ג'יגה וצורב DVD של LG יעלו ביחד סדר גודל של 450 שקל... אתם מכירים אותי בתור מעדיפן של ASUS בלוחות אבל אשמח לשמוע דעות אחרות בעניין. רונקו

benjy337

New member
למה ? ../images/Emo26.gif

INTEL ולא AMD? אני הייתי אומר את זה פעם, עד שגיליתי שהמעבדים של AMD החדשים לא פחות טובים אם לא טובים יותר מהמגבילים של INTEL, בתקציב נמוך כמו של החבר שלך, בהחלט הייתי שוקל AMD, את אפרש המחיר ניתן להשקיע בכרטיס מסך איכותי יותר, תאמין לי זה שהוא יקבל תמורה טובה יותר לכסף שלו

ronko

New member
לא יודע למה הוא מתכוון

אבל אני צריך עזרה במפרט... רונקו

ronko

New member
ההודעה נגררת לעמוד ה3 ואין תשובה ../images/Emo10.gif

אין עדיין חוות דעת שלכם וההודעה שלי צוברת אבק... אני הולך לשטוף ידיים בתקווה שבכל זאת יהיה צדיק אחד (ומקווה שיותר) בפאקטיה פה... רונקו

ronko

New member
הקפצונת...

כבר מתחיל להידרדר אל עבר תחתית העמוד הבא... יש הצעות? מישהו? רונקו

tweeg

New member
למה אתה לא בונה לבד?

למרות שזה מגוחך שאני בונה לך מפרט.... מעבד: AMD ATHLON 64 4400+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.3GHz 1MB CACHE - ADO4400DDBOX- BOX אחריות: שלוש שנים יבואן רשמי. מחיר: ₪476 לוח אם: GIGABYTE GA-M52S-S3P אחריות: שלוש שנים. מחיר: ₪372 כרטיס מסך: GECUBE PCI-EX RADEON X1950PRO 256MB GDDR3 256 BIT DVI HDTV TV/O - GC-HV195PG3-E3(RoHS) - RETAIL אחריות: שלוש שנים. מחיר: ₪761 דיסק קשיח: WD 320GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD3200AAKS אחריות: שלוש שנים. מחיר: ₪423 צורב DVD: LG DVDRW GSA-H62N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA אחריות: שנתיים. מחיר: ₪189 זיכרון: CORSAIR 2048MB (1024MB X2) DDR2 667MHz VALUE DUAL CHANNEL KIT אחריות: ללא הגבלת זמן. מחיר: ₪401 מארז: COMPUCASE CI-6A19B-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN אחריות: שנה. מחיר: ₪387 הרכבת מחשב: ללא הרכבה מחיר: ₪0 מחיר סופי: ₪3009 אפשר לרדת לכ מסך OB ואז יש לך 600+-

ronko

New member
תודה אבל לא תודה...

גם לא התייחסת לדרישה הראשונית שלי (INTEL, לא AMD) גם לא ציינת איפה המפרט הזה נבנה והכי גרוע, אתה חצוף!
זה פסול שבנאדם שמבין שואל אנשים שמבינים מה דעתם בעניין? אני תמיד שמח לשמוע דעות נוספות. מקסימום אני אפסול אותם, כמו שפסלתי הרגע את שלך מהסיבה הנ"ל. חבל שככה אתה מתייחס אליי
רונקו

tweeg

New member
נורא בוגר מצידך

1)כן שחכתי שכתבת את זה והלכתי לפי התקציב 2)מה זה משנה לך? וגם לא ביקשת 3)אני חצוף? בנאדם שבונה לאחרים מפרטים ולא בונה מפרט לעצמו? מלא היית בונה מפרט ומבקש אישור.... אמרתי גם שזה פסול? שאלתי שאלה פשוטה ככה אני מתייחס אליך? אפשר לחשוב כאילו מה כבר שאלתי אני עפתי מהפורום שלום לכולם

ocean666

New member
../images/Emo26.gif

מעבד: Intel Core 2 Duo E4400 Box לוח-אם: GIGABYTE GA-P35C-S3 זכרון: G.Skill DDR2 2048MB (1024MBx2) 800Mhz CL5 כרטיס מסך: Leadtek nVIDIA GeForce 8600GT 512MB PCIe דיסק קשיח: Westren Digital 1600AAJS 160GB צורב: LG GSA-H62N X18 DVD2N מארז+ספק: HEC 6A19 400W מאוורר למארז: Zalman Case Fan ZM-F3 120mm סה"כ: 3,135 ₪

ronko

New member
נראה לי אני אלך על משהו כזה...

ההתלבטות שלי היא בנוגע למארז והספק ולכ. המסך. LEADTEK לא כל כך מוכרים לי בתור יצרנים של כ. מסך... רונקו

ocean666

New member
../images/Emo26.gif

מה בדיוק ההתלבטות? אולי אוכל לעזור לך.. leadtek היא אחת החברות המוכרות והטובות שמייצרות כרטיסי מסך של NVIDIA.. המפרט הוא מskypc

ronko

New member
איפה הורכב המפרט הזה?

ראה שאלה בשדה הנושא. רונקו

למעלה