עזרה בבחירת ראוטר מבזק

עזרה בבחירת ראוטר מבזק

היום התקשרתי לבזק סטור כדי לברר איזה דגמים יש להם במלאי . לפי מה שקראתי בפורום ה D LINK דיי מומלץ ,הבעיה שאין להם אותו במלאי הם הציעו או NETGEAR DGN 220 או D LINK מחודש (לא אמרו איזה דגם) מה דעתכם ? תודה

rafid1

Active member
מנהל
דעתי: לקנות באינטרנט

או... DLINK משומש בהשאלה וללא התחייבות, או קניה בחצי מחיר כמוגבל לגבי ציוד משומש... מה חבל שבזק עדיין לא שמעו על זה... וחושבים שזיכוי-ניכוי זה בעצם "חינם", ומתנות יכולות להיות גם יד2...

OK איזה דגמים היית ממליץ

ומה דעתך לגבי ה NETGEAR בעקרון אין לי בעיה עם ההתחייבות מול בזק . איזה משני האופציות שציינתי היית בוחר ?

montag26

New member
זה לא מדויק

אף אחד לא אומר שזה חינם, אלא עם התחייבות... (אין מתנות חינם) אבל זה יכול להיות שווה למי שלא מתכוון לעבור להוט. אני עשיתי את זה ולגבי הציוד המשומש - תמיד כשאתה מקבל ראוטר כשאתה מצטרף אז הוא יהיה חדש. רק אם יש לך תקלה - יכולים להחליף לך אותו למשומש (לרוב כזה שהיתה בו פעם תקלה והוא תוקן) כך שמלכתחילה אתה לא מקבל משומש

rafid1

Active member
מנהל
זהו, שבלינקי טען שהציעו לו משומש בהצטרפות

עכב מחסור בדגם שרצה.

אני ביררתי מול שני סניפים

וקיבלתי אותו תשובה יש רק NETGEAR ואם לא אז יש מחודש . לגבי "התשלום" אני באמת לא מתכוון לעבור להוט בגילגול הנוכחי אני כבר עשר שנים בבזק ומרוצה מאוד . בשיטת החיוב זיכוי אני לא ממש מוציא כסף פיזית מהכיס , מבחינתי שיהיה רשום 1000 ש"ח חיוב ו 1000 ש"ח זיכוי .

montag26

New member
הבנתי. זה אכן מעצבן, אבל

ניסית סניף מרכזי כמו ת"א? ואגב איזה תכונות חשובות לך? מה יש ב-D-link שאין ב-Netgear?

דיברתי עם הסניף בראשון וגם בתל אביב

קיבלתי אותה תשובה . אני לא נעול על ה D LINK פשוט ראיתי שהיא מומלצת ולכן ביקשתי אותה. לגבי ה NETGEAR אני לא מצאתי שום חוו"ד לגבי גם לא ברשת ...... ככה שאני לא יודע אם הוא מוצלח הצרכים שלי פשוטים מאוד לחבר אליו שני מחשבים ניידים ,אין לי ממד או מרתף בבית ......

montag26

New member
לדעתי

שניהם יעשו את העבודה בכל מקרה, במקרה הזה של שימוש פשוט זה לא משנה ממש הדגם, בטח של 2 חברות שהן ידועות בתחום. לי יש ראוטר יחסית ישן של Rotal והוא עובד בסדר גמור...

rafid1

Active member
מנהל
אפשר שאלה ?

מסקרנות, לאחר עשר שנים שאתה לקוח נאמן שלהם, מה רוחב החבילה שלך וכמה אתה משלם להם עבורה (נניח, ללא דמי שימוש קבועים) ?

אני גולש כרגע ב 5 מגה

לצערי עוד לא הגיע NGN לאזור שלי . אני נמצא בבנדל יחד עם בזק בנלאומי ,אני משלם 108 ש"ח לחודש כולל מע"מ. (הייתי משלם אותו דבר גם עבור 10M ) אם היה את האפשרות

rafid1

Active member
מנהל
‫ואני שואל - זה נראה לך הגיוני? (ומשפטי מפתח)

ועוד כלקוח נאמן לאורך שנים ארוכות ? שלא לדבר על "דמי שימוש קבועים" של לפחות 25 ש"ח שמתווספים . אני לא רוצה לבאס אותך - אבל אתה הולך לחתום שנתיים מאסר על תנאי אצל חברה שטובת הלקוח הנאמן שלה - פשוט נעלמה אצלה. קוראים לזה שיטת מצליח כל זה כשאתה יודע (?!) שאצל המתחרים המחיר נמול ב30% *לפני* מו"מ וללא שילוב חבילות. http://www.hot.net.il/heb/channelsandprices/internetoffers/ אז עצתי לך - אלא כן אתה רוצה להיות פילנטרופ ולספספ את כולנו - אל תתחייב אפילו ליום על הנתב כל עוד אתה לא מסדיר דמי מנוי ראויים לתקופה הזו. תסתכל בכמהזה - בתגובות ותבין למה הכוונה ב"ראויים". משפטי המפתח במו"מ עם בזק הם: - בכבלים זה עולה "רשמית" רק 79 ש"ח ובחבילות רפילו 59. שאעבור ? - בכבלים אני לא משלם 50 ש"ח לחודש "דמי אחזקצ קו". אז בס"ה זה חצי מחיר שם. לעבור ? - בכבלים אני יכול לקבל 12M ב100 ש"ח וכאן אפילו אי אפשר להתקרב לזה. אז לעבור ? - אם 10M אצלכם זה 99 ש"ח (פחות בממוצע) אז 5M לחשבוני זה לא יותר מ49... ורק מול קשרי לקוחות , בקש מ199 שיעבירו אותך כי אתה רוצה להתנתק.. גם לי אין NGN וגם אני בחבילת 5M, תאמין לי, אני קראתי את התגובות בכמהזה. יגידו לך אי אפשר, "רק מנהל המוקד מאשר" אבל... אם אתה אסרטיבי - זה עובד. מה לעשות, בבזק - זה כמו בשוק. לאחר 10 שנים הייתי מצפה שכצרכן תפנים זאת, ושגם הם יתנהגו אחרת. אז שלא יעבדו עליכם..... !

montag26

New member
משלמים גם על שירות

לדעתי השירות של הוט איום ונורא. אבל זו רק דעתי

rafid1

Active member
מנהל
-->

אולי... ומה הקשר ? להשתמש במתחרה היחיד לתשתית שיש בארץ כקלף מיקוח במו"מ - זו מצווה צרכנית.זה לא אומר שאתה חייב להיות לקוח שלהם בסופו של דבר.

dani666

New member
השירות ה*טכני* של הוט לא פחות טוב מזה של בזק

ואחרי שתהיה מנותק מקו בזק 8 ימים, נראה אותך .... אומר תודה שתשתית האינטרנט היא של הוט.

יכול להיות שאתה צודק

אבל בסך הכל לא חוויתי שום תקלות בכל השנים האלה ,ואני אומר סוס מנצח לא מחליפים . אני נמצא בהוט בשרות הטלויזיה ותאמין לי זה מספיק לי . לגבי הדמי שימוש זה לא רק בגלל האינטרנט אלא גם שרותי הטלפון שגם בהם אני משתמש . אין אף אחד מושלם אבל לדעתי (ניסיתי גם את הטריק של לנתק ) ופשוט קבענו לי תור לניתוק . בסך הכל אני דיי מבסוט מבזק . בלי קשר נראה לי שקצת סטינו מהנושא של העץ ..............

rafid1

Active member
מנהל
‫קבלת כמה טיפים להקטנת עלויות.מכאן ההחלטה שלך

הקשר לנושא הוא שכשתקנה נתב, אתה בידיים שלהם, ואף אחד לא יקשיב לך בעניין התעריף החודשי. הסדר / עדיפויות הוא - קודם מנוי שפוי ובהפרש שנוצר תוכל לקנות גם 3 נתבים בחוץ... ואם אז הנתב של בזק נראה לך יותר - סבבה. קח אותו. לנושא, כבר אמרנו - DLINK עדיף כי גם הנסיון הצבור איתו רב יותר,ויש אף גרסה משופרת שלו כעת (לכן עדיף חדש). אני מאמין שגם נטגיר יעשה את העבודה (אין כאן עדיין חוו"ד ממשתמשים). אז ההחלטה ביניהם לא כזו קשה.

למעלה