עזרה בבחירת מכשיר

castroman

New member
SD ../images/Emo26.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo80.gif

256 יש ממזמן (יש לי
) ויש גם 512 מגה וגם ג´יגה רק חבל שהם עולים יותר מהמכשיר...

castroman

New member
אז ככה ../images/Emo26.gif ../images/Emo70.gif

ממ...אני יגיד בכללי הP800 הוא יותר שילוב של PDA עם סלולארי והוא הרבה יותר מתקדם מה3650... השני הוא SPV תחפש אליו מידע באתר של אורנג´ הבריטית או באתר הmobile של מיקרוסופט...

elior1111

New member
קצת מעצבן מסך מגע

לא נראה שיא הנוחות... וגם שאתה צריך להסתובב עם העט הזה שאיתו נוגעים במסך לא ?

™I©Eman

New member
אפשר לחבר לו מקשים..

אפשר לחבר לו מקשים, אבל אומרים שהם בעייתים, מכיוון שהם בעצם לוחצים על המסך.. ומן הסתם.. העט מתחבר למכשיר, לא צריך לסחוב אותו בנפרד..

תראה ה- P800

הוא מכשיר מעולה, כרגע האופצייה הטובה ביותר, אבל הוא רחוק מלהיות מכשיר מושלם. אתה מוזמן לקרוא את הכתבה שלי על החסרונות של המכשיר הזה ב- smartphone.co.il

Gizon

New member
MP3 ב-3650...לא מומלץ

תראה, גם אם תגדיל את הזיכרון אז תוכל לשמוע MP3´s רק במונו. אפילו האוזניות הם במונו...

ranzz

New member
זה לא זה לא זה לא נורא

איך עושים את זה, אגב? ואיזה אוזניות אלה? ה HEADSET? או אוזניות בחיבור PL קטן רגילות?

Gizon

New member
מזתומרת איך עושים את זה?

אתה יכול לקנות אוזניות כמו של ה-8310. עובד יופי אבל רק במונו. וזה לא חיבור סטנדרטי

ranzz

New member
מה, ה PLAYER בנוי בסרייס 60?

איך עושים את זה, כאילו, מבחינת תוכנה.

ranzz

New member
$45.00 ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif

ב- 3650

הריל פלייר מובנה, אם אני לא טועה הוא תומך גם בניגון MP3. ותאמין לי שאם אתה באמת לא רוצה לשלם 45$ לא תשלם אותם.

ranzz

New member
הגיוני מפני שהתוכנה כתובה ל 7650

באמת בדיוק היום חשבתי על כך שלא יקח הרבה זמן עד שיתחילו להסתובב ברשת קראקים לתוכנות של סימביאן... אבל כמובן שזה לא חוקי אז אני לא נוגע בזה

בערך

מהיום שהתוכנה הראשונה ל- 7650 יצאה יש כבר אתרים עם קראקים. אבל זה לא חוקי ----> אז אל תתעסק בזה. כמובן שגם אני לא מתעסק בזה. ומה זה בעצם קראק? זה דמו, לא?

ranzz

New member
קראק?

פריצה... TO CRACK זה לפרוץ... מושג שנולד ביחד עם ווינדוס אני חושב חחח

למעלה