עזרה בבחירת אופניים

shay454

New member
עזרה בבחירת אופניים

אני רוצה לרכוש אופניים במחיר של עד 3000 ש"ח אני נוסע בעיקר בעיר וקצת בשטח. אני מחפש אופניים שאפשר לקפוץ איתם. לרדת מדרגות וכו בלי לחשוש שמשהו ישבר (באופניים) האם אני צריך אופני שיכוך מלא או רק בולם קידמי?

ExXxTreMe Biker

New member
אחי כנס...!!

עד 3000 ש"ח לא תוכל למצוא משהו טוב.. כמובן לא ש"מ ... אתה יכול ללכת על ז"ק אין הרבה דגמים במחיר הזה אבל יש לך את ה HARO ESCAPE 8.1 שזה אופניים ממש בסיסיות..והם עולות ₪3,200. ואני מציע לך לחסוך קת יותר למשהו רציני..עם אתה לא רוצה שמשהו ישבר אבליש לך את הHARO ESCAPE 8.1 שהם בשבילך.. הם מיועדות לאורבן ופרייריד ודירט ...לפחות זה מה שכתוב באתר שלהם.. לא הייתי רוכב עם האופניים האלה פרייריד כי יש להם חלקים בסיסיים.והםלא יחזיקו הרבה..אבל אני מציא לך להסתקל על יד שניה.. דימה.

avibullit

New member
כנס ותראה .

בגדול יש בעייה עם סכום הכסף שיש לך לקנות אופני פרירייד . הציאו לך haro 8.1 יופי של אופניים לרמה התחלתית , כמו כן יש לחברת gt אופני אורבן ואופניים שאפשר להשתולל איתם במחיר הידוע לי 2500 ש"ח , שילדה חזקה + חישוקים כפולים ותוכל גם לשדרג את הבולם אם תרצה . מצורף קישור לחברת gt . http://www.gtbicycles.com/mountain/catalog/detail.php?id=9 בגדול צריך יותר כסף לאופניים טובות .

למעלה