עזרה בארגון ותכנון יום הולדת

mamy4

New member
עזרה בארגון ותכנון יום הולדת

זו פעם ראשונה שאנחנו חוגגים לבת מסיבת יום הולדת לכל החברים מהגן ושלא מהגן במועדון ששכרנו עם מפעיל אך אני אמורה להביא ולארגן את הכיבוד ואת כל מה שקשור לאוכל, עוגה, קישוטים וכד' היות וזו פעם ראשונה ואני ממש לא יודעת כיצד להערך, אני ממש זקוקה לעזרתכם/טיפים/המלצות/רעיונות.. וכל דבר אחר יתקבל בברכה הכיבוד הוא גם לילדים וגם להורים שנשארים אני לא יודעת מאיפה להתחיל אשמח אם תעשו לי סדר מה צריך להכין? למבוגרים/לילדים כמויות וכו' גם לגבי שקיות יום הולדת אשמח לשמוע מאיפה קונים, מה שמים בפנים וכמה להכין.... תודה

אילנית12

New member
../images/Emo65.gif כדורי שוקולד לילדים

כדורי שוקולד/אילנית12 מתכון לכדורי שוקולד חומרים: כוס ורבע חלב(200 cc ) 100 גרם חמאה 5 כפות סוכר 1 כף קקאו 1 חבילת שוקולד מריר של 100 גרם רבע כפית נס קפה טיפה תמצית רום לבשל הכל בסיר על הגז עד שהכל נמס. לשפוך את התערובת לחצי קילו בסקיויטים טחונים. לערבב וליצור כדורים. לטבול בקוקוס או בסוכריות צבעונית. הערות :אפשר להכין פרווה: במקום חלב לשים מיץ תפוזים,ובמקום החמאה לשים חצי חבילה מרגרינה. המתכון טעים,והכמויות מדויקות.מומלץ. מקור: אמא אוהבת 2

yonitbrk

New member
יום הולדת

השאלה היא באיזו שעה המסיבה, ובאיזה איזור בארץ? וזאת כדי שנוכל להמליץ. בד"כ כיבוד לילדים מדובר בחטיפים, שוב - תלוי בכמות הילדים, ופיתות עם שוקולד/ חומוס, או פיצות , לפי מספר הילדים. מבוגרים - שוב אם זה בבוקר - שתיה קלה, כמובן, עוגות/עוגיות, אולי קצת פירות. ישנם מקומות שנותן למשכירים כרטיסים עבור שתיה חמה לאורחים, הניתנת במזנון של המקום , במידה ויש. במידה ואין, כדאי לבדוק אפשרות של חיבור מיחם גדול, עם מים חמים, וכמובן פינה של קפה/תה/סוכר. קישוטים - כמובן שבלונים, ולחפש שרשראות מוכנות שמותחים מקיר לקיר , אליהן ניתן יהיה לחבר את הבלונים.

mamy4

New member
המסיבה ביום שישי אחה"צ

באיזור המרכז (פ"ת)... איך יודעים מה הכמות? הרי הזמנתי המון חברים אבל לא יודעת מה המספר המדוייק שיגיעו...

בלי לחץ ! יהיה שמח - כמה טיפים

אז ככה, קודם כל בלי לחץ , יום הולדת זה כייף ובכל מקרה יהיה שמח. אם המסיבה במועדון קרוב לוודאי שתוכלי להיוועץ עם אחראים שם ויחד תסכמו מה כדאי שאת תדאגי לו. איין כללים לגבי מה צריך להיות הכיבוד / הקישוטים / ההפעלות וכו' , תשתדלי שיהיה טעים, צבעוני ויפה והפעלות כייפיות לילדים. תעריכי כמה מן המוזמנים יגיעו (בדרך כלל כ 80% עם ילדים מגיע בדרך כלל רק הורה אחד), תחשבי כמה כל מבוגר / ילד יאכל וישתה תכפילי במספר המוזמנים ותכיני לפי זה. אני ממליצה לא להגזים בכמויות, יש נטייה לעשות את זה "כדי שלא יחסר" אבל בסוף זורקים המון וחבל. המלצה ליומהולדת הבאים - מימי ההולדת הכי מוצלחים שעשינו היו במשחקיות (ג'ימבורי) שם יש צוות מיומן המון אטרקציות והפעלות חוץ מהכייף הרגיל של ג'ימבורי, אפשר להזמין מסיבה לפי נושא (למשל שודדי ים, מערב פרוע וכו') הילדים משתוללים ונהנים וההורים יכולים להשתול איתם או להרגע ולנוח כי הכל שם בטוח. הקישורים הם לרשת של משחקיות שאנחנו מכירים ויכולים להמליץ עליה בחום. מזל טוב !!

y י ר י ת

New member
רעיונות לכיבוד ליום הולדת

מנסיון עם ימי הולדת בבית, הכיבוד הכי מוצלח הוא כזה שקל לאכול עם הידיים לחמניה עם נקניקיה - מכינים בבית סיר עם המון נקניקיות ומביאים אותן כבר מבושלות מוסיפים לחמניות חצויות, בקבוק של קטשופ - אפשר גם חרדל למבוגרים שתתפלאו איך יתנפלו גם הם על הנקניקיות - ואתם מסודרים. בנוסף - אפשר לבשל קלחי תירס, ילדים מאד אוהבים את זה. לגבי הממתקים - אנחנו עורכים ממתקים בשורות על שולחן, שורה של קרמבו, שורה של ואפלים, שורה של סוכריות וחוזר חלילה עד שכל השולחן מלא. עוטפים את השולחן במפה כך שכל הממתקים מוסתרים משתי סיבות : האחת - כדי שהילדים לא יתחילו לאכול ממנו לפני הזמן והשניה - בשביל גורם ההפתעה. בהגיע הרגע - מסירים את המפה - והמראה מרהיב. הפתעה מושלמת! לא חייבים שקיות הפתעה, נחמד מאד להכין שיפודי ממתקים וכל ילד שעוזב לוקח שיפוד - על השיפוד תוכלו לשים נחשי גומי, מרשמלו וכדומה. שיהיה לכם במזל טוב ובהנאה עירית

למעלה