עזרה אנשיםםםםםםםםם

עזרה אנשיםםםםםםםםם

אני רוצה להזמין את face to face בגירסא של בריטניה\אירלנד ואני לא יודעת מאיפה! מאיזה אתר ממולץ לקנות??

rachelMcfadden

New member
אמאזון *אהם שירנוש*

שירנוש מבינה בזה...היא תשמח לעזור לך

shiranile

New member
../images/Emo95.gifחחחח../images/Emo3.gif

אמממ את יכולה להזמין מאמזון אני אישית הזמנתי משם שבוע שעבר והוא הגיע אליי אתמולל איזה כיףף וזה גם לא פעם ראשונה שאני מזמינה אז אני יכולה להגיד לך שהם אמינים
אז קיצר מה שאת עושה זה... קודם כל את צריכה להירשם לשם וחשוב לרשום פרטים נכונים! ואז פשוט את לוחצת להזמין את הדיסק ופשוט ממשיכה עם מה שכתוב לך ... זה לא בעייתי
אם יש לך שאלות או משו אני יכולה לשאול

chenwest

New member
רייצ' אל תדאגי הוא עוד יגיע../images/Emo67.gif

אני רוצההההההההההה ת'דיסק

shiranile

New member
../images/Emo95.gifבאמת??../images/Emo12.gif

אני בטוחה שזה יגיע בימים הקרובים
זה נראה לי הדואר שם בירושלים מתעצל לשלוח לך

יאאא מזל טוב! חחחח כיף לך!!!!!../images/Emo9.gif

גאאדדדדדדד כיף לך כל כךךךךךךךך אני עדיין מחכה... אה ו...שירי, גם את לא מאמינה בהפגנה והכול...בלהביא את ווסט לארץ? למה לא לאזור אומץ וללכת על זה?

אמ

האמת עכשיו פעם ראשונה ראיתי את השרשור הזה... אולי זה בגלל שאני חולה, אבל לא כל כך הצלחתי להבין על מה מדובר בדיוק?

חח..אמ..

אני ולילי..חשבנו שהגיע הזמן לקחת את עצמנו בידיים..חחח ולהתחיל לפעול..במעשים...ובמהירות... לילי התקשרה היום לשוקי וייס ולא ענו לה אבל ננסה שוב כמובן הרעיון הוא ללחוץ עליו בטלפונים, אולי לשלוח מכתבים למגזינים, מה שאתן חושבות... ולהיפגש-לעשות מפגש פורום ספונטני בחופשת חנוכה-וכמה ימים אחר כך תהיה ההפגנה מול המשרד של שוקי וייס על זה שווסטלייף יבואו לארץ. לפי מה שהבנתי, הם רותים לבוא אבל צריך לדאוג שיזמינו אותם, שיראו שיש ביקוש לזה שהם יבואו...שרוצים אותם פה!!! אם תהיה הפגנה אמיתית ומוצלחת, יכול להיות שנגיע למצב אפילחו שאיזושהי תחנת טלוויזיה תסקר אותנו...אפשר להאמין בזה... אני אפילו דיברתי היום עם חברות שלי..אחיות שלי...יש לי תגבורת שלהם
ודיברתי עם ילד אחד מהכיתה שלי שיש לו קשרים עם תוכניות טלוויזיה וכו' הנקודה שלי היא ש: אין דבר העומד בפני הרצון ולכן אפשר להשיג את זה שהם יבואו לארץ שנה הבאה יש להם סיבוב הופעות? הם רוצים להגיע למזרח התיכון? הם יבואו לפה. לפחות נעשה כל מה שאנחו יכולות פליז

נשמע לי אחלה

אבל יש עם זה כמה בעיות... קודם כל, מה שנראה לנו כהפגנה מוצלחת של כמה עשרות מעריצות שיבואו לתמוך ברעיון, זה לא מה שישכנע את המממנים להביא אותם לארץ. הם צריכים לדעת שיש כמה אלפי מריצות בארץ שבוודאות יקנו כרטיסים במידה ויחליטו להביא אותם. דבר שני, איך אפשר למצוא יום (או יומיים במקרה שלנו - מפגש + הפגנה) שיתאים ממש לכולם? ניסינו למצוא דבר כזה הרבה פעמים בעבר כשרצינו לתכנן מפגש פורום וזה כמעט בלתי אפשרי למצוא יום כזה. והכי חשוב - מבחינה חוקית. אני לא יודעת כמה ההפגנה הזאת חוקית באמת...

זה אחלה../images/Emo13.gif

מבחינה חוקית=נתקשר למשטרה, נבקש אישור להפגנה כבר חשבתי על זה..העניין סגור
בקשר למפגש פורום+הפגנה= הפעם נהיה כולנו נחושות...אתן חייבות להתמלא מוטיבציה בנות!!
ונארגן מפגש..מקסימום אם לא כולן יבואו-העיקר שכולן יבואו להפגנה!!! המפגש זה סתם רעיון שנראה אחת את השנייה לפני זה... מצידי כבר להתחיל להריץ תאריכים בקרוב ולסגור על 2 תאריכים..זה לא באמת בעיה אם רוצים את זה באמת שלא!!! נקבע תאריכים ! ובקשר לזה שזה לא יעזור=העיקר שנראה את עצנו, שנעלה את המודעות לכך, שנסקר את זה , שנלחץ...זה ישפיע איכשהו...ואת חושבת שאין מספיק ביקוש? שווסטלייף לא יוכלו למלא פה אולומות של מעריצות בהופעה?

אני בטוחה שכן

אפילו אנשים שלא מעריצים אותם יתלהבו שלהקה מחו"ל מגיעה להופיע בארץ וירוצו לקנות כרטיסים. אין לי שום ספק שהם ימלאו אולמות. הבעיה היא לא מה שאני חושבת, אלא מה שהם חושבים. אותם האנשים שאנחנו מנסים לשכנע הם אלה שצריכים להאמין שההשקעה שלהם בלהביא את ווסטלייף לארץ תהיה כדאית, ואם נהיה כמה עשרות מעריצות בלבד בהפגנה, זה לא יראה מספיק משכנע
התאריכים... זה באמת לא משהו שאפשר להיות נחושות לגביו ואז הכל ילך חלק. יש אנשים עם כל מיני דברים שלא יכולים לצאת מהם בכזאת קלות... לדוגמא החיילים שיוצאים מאוחר כל יום מהבסיס, או לחלופין החיילים שעושים חמשושים, או סוגרים שבתות, או כאלה שיש להם שמירות וכו'. זה דברים שקשה מאוד להתאים את הלו"ז שלך אליהם... מניסיון, כיוון שאני חיילת בעצמי. אבל בכל מקרה, זה נראה לי רעיון מעולה. באמת. אני לחלוטין בעד, ואם נצליח להזיז עם זה משהו... מה טוב

chenwest

New member
ממ אם את מצליחה לארגן מפגש בפורום

הזה אני נותנת לך חיבוק ענקי!
מבטיחה! תתחילי להריץ פה תאריכים תראי איזה שרשוריפלצת יתחילו על זה

אוקיי...אתן יודעות מה?

לא צריך מפגש פורום לפני, זה היה סתם כדי שיהיה נחמד נעשה רק את ההפגנה
סבבה?

chenwest

New member
לא התכוונתי לזה אבל לא משנה,לא הבנת

אותי כמו שצריך
אני בעד

rachelMcfadden

New member
אז מה איתי??../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

שירי כבר שמעת את הדיסק?

לא :$

קיבלתי את ההודעה על דואר רשום, אבל לא הספקתי ללכת להביא את זה עדיין. בשעות שאני חוזרת מהבסיס הדואר כבר סגור

rachelMcfadden

New member
חח מצחיקה...

אוףף מתי אני אקבל את זה? זה הגיוני שאפילו הודעה על דואר רשום לא קיבלתי עדיין?? בעע המתח הזה משגע אותיייי

למעלה