עזרהה!

עזרהה!

השבוע קרה לי מקרה מהזה מוזר, היה לי קר ויצאתי בלי מעיל.. ביקשתי מידיד שלי להביא לי תמעיל שלו.. ובדיוק שהוא הביא לי המשגיח שלו עבר וראה את זה.. כמה הזוי נכון~? זה קרה.. אתמול העיפו אותו מהישיבה בגלליי..!!!
מה אני עושה? איך אני עוזרת לו..?

העזרה היחידה

היא שתיפרדי מימנו..ואולי אולי יחזירו אותו..וגם לא ניראה לי..תלוי איזה ישיבה זאת..

איזה בעסה..

הדרך היחידה אני אומר לך את זה מיניסיון..שילך לרהי`` ופשוט יתחנן אליו..שיוריד תראש..אין מה לעשות..ויבטיח לו אלף ואחד הבטחות..

המשגיח כבר לא קונה תתוים שלו

זה ישיבה טובה יש שם אלפי תלמידים,מוזר שבכלל הוא הכיר אותו!! למשיח לא אכפת אחד יותר אחד פוחת..

toxic2004

New member
אז אם כך אין לו מה לחפש בישיבה הזו

יש ישיבות טובות שרוצות לקבל לתוכן תלמידים, אם שם לא מעוניינים לקבל מי שנפל וקם, אז אולי מקומו לא שם.

toxic2004

New member
הוא יכול להסביר?

תגידי לו שיסביר שזו בת דודה שבאה להביא חבילה או משהו. והוא היה צריך להעביר את החליפה לניקוי..זה שקר אבל זו האפשרות המציאותית ביותר שהוא יחזור ללימודים.

הקטע שהוא..

שיקר .. הוא אמר ישר שזה לא הוא.. והמשגיח ראה בעיניים שלו הוא עמד והסתכל.. אמרתי לו שיגיד שאני בת דודה שלו.. אין לו אחיות.. אבל הוא אמר מהתחלה שזה לא הוא.. ודפק את עצמו.. חבל!

toxic2004

New member
שיחזור ויגיד

"כבוד הרב, אני מתנצל, הייתי מבולבל, וטעיתי, אבל זו הייתה בת דודה, והיא לא ידעה שאסור לבוא לשטח הישיבה, זו טעות ואני לא אחזור עליה" אם אין לרב לב אבן (אובססיה וקומנדו לתקוף
) אז הוא יחזיר אותו אל השורה.

toxic2004

New member
אפשר לתרץ.

צריך לשבת ולתכנן את המהלך אבל זה יכול להצליח.

למעלה