עזרההה

PinKy The KiNg

New member
עזרההה

כל יום מוסיף אותי רוסי לאייסי ומתחיל לדבר איתי רוסית וזה כבר התחיל לעצבן כל פעם למחוק ולחסום את המציקים האלה בטח יש איזה רוסייי מרוסיה שלא זוכר את המספר אייסי שלו ומביא לאנשים את המספר שלי או לא יודע מה זה לא פעם ראשונה שקורה לי וגם לא שניה שלישית ועשירית הם אשכרה מציפים בהודעות ואני לא מבין אותםםםםםם האחרון שהוסיף אותי poluha‎ (‏PM‎ ‏05:30)‏ : привет <@עידו^הבחור@>‏ (‏PM‎ ‏05:30)‏ : NYET ההודעה נשלחה. המשתמש לא מחובר כרגע. ההודעה תימסר כאשר המשתמש יתחבר. poluha‎ (‏PM‎ ‏05:31)‏ : ты по-русски разговариваешь <@עידו^הבחור@>‏ (‏PM‎ ‏05:31)‏ : ישרשדים <@עידו^הבחור@>‏ (‏PM‎ ‏05:31)‏ : harasho poluha‎ (‏PM‎ ‏05:32)‏ : как дела <@עידו^הבחור@>‏ (‏PM‎ ‏05:32)‏ : kakdila? poluha‎ (‏PM‎ ‏05:33)‏ : отлично*YES* <@עידו^הבחור@>‏ (‏PM‎ ‏05:35)‏ : harasho <@עידו^הבחור@>‏ (‏PM‎ ‏05:35)‏ : bye בדרך שאתה עוזרים תגידו לי גם מה הוא רוצה

maxtv

New member
הוא

poluha (PM 05:30) : שלום <@עידו^הבחור@> (PM 05:30) : לא ההודעה נשלחה. המשתמש לא מחובר כרגע. ההודעה תימסר כאשר המשתמש יתחבר. poluha (PM 05:31) : אתה מדבר ברוסית? <@עידו^הבחור@> (PM 05:31) : ישרשדים <@עידו^הבחור@> (PM 05:31) : בסדר poluha (PM 05:32) : מה קורה? <@עידו^הבחור@> (PM 05:32) : מה קורה? poluha (PM 05:33) : מעולה <@עידו^הבחור@> (PM 05:35) : בסדר <@עידו^הבחור@> (PM 05:35) : ביי פשוט תחסום ואל תענה,רובם ינסו לפרוץ לך/ישלחו לך הודעות ספאם וינסו לפרסם אתרים שונים.
כשאני עושה אתחול למחשב הוא אומר שכונן A לא סגור או משהו.. ולא ממש רוצה לעשות את האתחול,אין לי בכלל A מה הוא רוצה ממני? :S

AshkenaziAmiti

New member
יכול להיות שיש לך דיסק און קי מחובר למחשב?

ואז כשהמחשב עולה הוא מנסה לעשות BOOT מהדיסק און קי. או שבכלל לא הבנתי את הבעיה שלך. אחד מהשניים

JahArakin

New member
לי יש את אותה בעיה עם בחורות ישראליות..

כל הזמן "מאמי מאמי" אז בסדר, יש מספיק ג'ה לכולן, ובעד שלושה ביחד אני עוד יכול לטפל אבל יש גבול

PinKy The KiNg

New member
-.-

ביקשתי עזרה ואתם עושים מזה בדיחות-.- יש איזה תוכנה או איזושהי דרך להעביר 200 אנשי קשר לאייסי אחר בלי לעשות את זה ידני ?

maxtv

New member
מה רע בתשובה שלי?

ומניסיון אישי,אל תתעסק עם התוכנות שקשורות לאיסיקיו,בונים אותן אנשים הכי לא אמינים.

egor1

New member
כן אתה יכול לשמור את הרשימת קשר שלך

ולטעון אותה באיי סי אחר.. תחפש בהגדרות זה שומר לך את זה כקובץ.. פשוט וקל

למעלה