עזרההה

עזרההה ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif

אם למישהו יש כח לקרוא את כל הסיפור בבקשה.... אוקי ככה מתחילת השנה הכרתי בן אחד נקלתי עליו. בתחילת השנה לה הכרנו בכלל וישר הוא שאל אותי איך קוראים לי על הריקודים שלי ועוד... הוא דיבר איתי הרבה פעמיים שטויות כמו לא יודעת עם ירד,אבל אולי צחק על זה שאני בהקבצה ב' בחשבון והוא בא', אבל הנחתי לזה כי הבנתי שזה כי הוא לא ידוע איך להתקרב אלי... הייתה לי גיחה.. והוא ממש התקרב אלי שם, שהוא ראה אותי הוא התחיל לדבר איתי, ובערב בא אלי ושאל אותי :"למה אני שונאת אותו... ושאל אותי באיזה מקצוע אני בהקבצה ב'", בעוד שלפני יום הוא צחק עלי שאני בהקבצה ב' בחשבון... אחרי זה הוא התחיל לשבת עם ילדה אחרת באנגלית, והתחיל לדבר איתה להימרח עליה ומי שהיה מסתכל מהצד היה חושב שהוא דלוק עליה, אבל במקביל שמר עלי וניסה לדבר איתי, ולא שיטפתי פעולה כי ממש התעצבנתי מזה. ובגלל שלא התייחסתי אליו הוא קרא לי ,סנובית ואפילו אמר את זה לחבר שלו לידי היא לא מתייחסת אלי היא לא מדברת איתי... בקיצור הוא אחרי הרבה זמן התחיל להפסיק להיות עם הילדה הזאת פחות להימרח עליה וקטעים כאלה... ואתמול הוא בא והתחיל להציק לי בצחוק ,ואז בערב שהייתה לי מסיבה בבית ספר והוא ראה שהגעתי הוא בא ושאל אותי היי מה נשמע? ורקד די לידי... בשיעורים הוא מסתכל עלי הרבה, אני תופסת אותו רוב הפעמיים והרבה פעמיים גם חברות שלי אומרות לי את זה... והרבה פעמיים שאנחנו נפגשים עם המבטים בעיניים אנחנו לא יכולים להפסיק... שהוא רואה אותי עם ידידים שלי ,כמו פעם אחת הוא בא דפק על משהו הסתכל לי בעיניים במט עצבני ולא אמר כלום ,אז החזרתי לו מבט כזה... מה את חושבים??? סורי על המגילה!! ותודה לעונים מראש
 
תקראי

את צריכה ללכת אליו ולשאול אותו מה העיניין!? ולדעת מה הוא רוצה ממך, אולי הוא אוהב אותך או שהוא סתם מסתכל עליך כי הוא חושב שאת יפה (יש הבדל!!) וזה שהוא הציק לך זה יכול להיות משתני סיבות- או שהוא רוצה שתשימי לב אליו (למרות שזו לא הדרך) ויכול להיות שסתם משעמם לו בחיים. מקווה שעזרתי =]]] בר
 

sHiRa De LoCa

New member
רגע..

למה את מתייחסת אליו בזלזול ?! בן בא מתחיל איתך והכול בטוב,ואת מזלזלת? יש משפט "אל תזלזל במי שאוהב כי הגלגל מסתובב וזה כואב" . מאמי.. את רואה איך את מקנאה שהוא נימרח על הילדה הזו.. ורואים שאת מקנאה ושאכפת לך מימנו! לדעתי יש לו רגשות כלפייך.. מאמי,שמעי אז מה אם הוא צחק עלייך שאת בהקבצה ב` ,אז מה גמאני בהקבצה ב` וטוב לי עם זה.. אבל הוא רצה לפתח איתך שיחה.. ולא היה לא על מה לדבר איתך.. לפי מה שהבנתי מימך הוא מנסה למשוך מימך תשומת לב..
 
אני ממש לא מזלזלת בו!!!

ההפך!! והקטע של הקבצה ב' היה בתחילת השנה... ומה אני אמורה לעשות עם הוא הלך ונמרח על מישהי לידי? לבו ולהגיד לו היי מה נשמע?
 

sHiRa De LoCa

New member
חחח

בזה את צודקת.. פשוט תסתובבי ותשחקי ת`משחק שלו! חח ואז תיראי איך הוא יקנא וירוץ אליך.. ואאאז תעשי מה שאת מרגישה! :) (פעם קרה לי מה שקרה לך והתעלמתי וחיבקתי בנים אחרים והוא יישר עזב אותה רץ אליי ואמר לי "אני צריך לדבר איתך" אני ראיתי איך זה פגע בו ומאז אנלא מזלזלת בבנים כמו פעםם חח) שיהיה לך בהצלחה !
 

M0R 17

New member
הוא מאוהב בך!!

מותק..הבחור מאוהב בך!..כל מה שהוא מנסה לעשות,זה למשוך צומת לב,ולקבל תצומת-מימך!הקטע עם הילדה באנגלית..הוא ניסה לגרום לך לקנאות.. (=
 

BaBi31

New member
בני כמה אתם??

זה עוד הגיל... אבל פשוט תתעלמי ממנו עד שהוא יבין שזה או את... או מישי אחרת!
 

netigrini

New member
ילד קטן...

אני לא יודעת אם זה באמת ככה, אבל לפי איך שהצגת את זה הוא ממש מתנהג כמו ילד קטן שסתם לא יודעת איך להתחיל עם בנות! וכל הקטע שהוא נמרח על מישהו אחרת רק מראה כמה הוא נואש שזה מה שהוא "צריך" לעשות כדי להראות לך שהוא דלוק עלייך [אם זה ככה]. ובקשר אליך.. אם את שואלת.. זה נראה שאיכפת לך ממנו ושמפריע לך שהוא עם אחרות..! בהצלחה :]
 
דה לכולם על התגובות אבל...

נניח ועם זה כמו שאתם אומרים והוא באמת דלוק עלי מרגיש כלפי משהו למה הוא לא בא ומציע לי משהו?? כבר חצי שנה כמעט אנחנו ככה!
 
פשוט מאוד..

הוא עדיין לא התבגר, ילד קטן, ולכן הוא מתבייש. למה שאת לא תיזמי משהו?
 

א0תי

New member
או שהוא ילד קטן או שהוא לא יודע איך

להתחיל איתך,לפי דעתי זה יותר קטע של ילד קטן כי הוא מתחיל איתך בצורה של לעצבן אותך ע"י זה שהוא נוגע בבנות לידך..פשוט אם את רוצה אותו אז תזרמי כי הוא בטוח אבל בטוח רוצה אותך!בהצלחה!
 

א0תי

New member
פשוט תזרמי איתו

תראי לו יחס!יחס!יחס! זה יעזור,בעצם זה מה שהוא מחפש אצלך.
 
ועוד משהו...

חברה שלי אמרה לי שלדעתה אין לי עובדות בשטח נגיד עם אני מספרת למישהו זה נשמע כאילו הוא אוהב אותי אבל אין לי עובדות בשטח! אולי היא צודקת?
 
למעלה