עזרהבנושא הוספיס

אבאנבי

New member
עזרהבנושא הוספיס

שלום לכל חברי הפורום פעם ראשונה שאני כותב פה ואני מקווה כי הגעתי למקום הנכון ושתוכלו סייע לי לעזור לסבתי. אז ככה... בימים אל הסבתי מאושפזת בבית חולים במצב, איך לומר לא הכי טוב היא אישה חולה מזה זמן והיא במצב אשר מצריך ניתוח ככל הנראה אך היא מסרבת בכל תוקף לעבור אותו ורוצה לעבור להוספיס שלא במסגרת בית החולים (עדיף באיזור ירושלים) גם הוספיס נוצרי בא בחשבון ואפילו עדיף. מישהו יודע להמליץ לי על הוספיסים באיזור ירושלים שפ תוכל סבתי למצוא מנוחה ומזור לכאביה???

הפניה להוספיס

אבאנבי יקר, אני מצטער לשמוע על מצבה הקשה של סבתך. אני משער שגם לך לא קל בנסיבות כאלו. האם תרצה לשתף אותנו מה עובר עליך לאור מצבה של הסבתא והחלטה שלה שלא להינתח? בשאלתך אין מספיק מידע על מצבה של סבתך והאם היא מתאימה לאישפוז בהוספיס. מאוד רצוי שתקבל את חוות דעתם של הרופאים ושל העובדת הסוציאלית בבית החולים בו מאושפזת סבתא כדי לאשר שאכן זה המקום המתאים לה. ככל הידוע לי (בעזרתה של עו"ס מיכל מעיין כרם) באזור ירושלים פועל הוספיס בהדסה הר הצופים. השרות ניתן גם בבית החולים הצרפתי. מחלקות לסיעודים רפואיים קיימות גם בבי"ח הרצוג וב"הוד אדומים" שבמעלה אדומים. ההפניה יכולה להעשות באמצעות העובדת הסוציאלית במחלקה בה סבתא מאושפזת כעת. מקווה שעזרתי. דורון

למעלה