עזה כמוות אהבה

עזה כמוות אהבה

ביום חמישי היינו ברבנות. זהו זה נגמר . היה הרבה יותר קל ופשוט ממה שחשבתי. הימים לפני היו ממש לא קלים, שוב ישנה בסלון, שוב מתעוררת לפנות בוקר, שוב המתח בפנים, שוב חוסר הריכוז.. והנה הגיע אותו בוקר שחששתי ממנו, ומה מסתבר? השד לא כ"כ נורא. אפילו להיפך.. ישבנו במסדרון וצחקנו, גם לעדים זה היה משחרר, צחקנו על הטקס.. שבטח הוא יזרוק עלי נעל..
ויחרוץ לי לשון.. ואז, הטקס.. כבר לא צחקנו. הוא הסתכל עלי ואני עליו.. היה זה רגע של רצינות. השנים המשותפות עוברות מול העיניים ועכשיו.. הכל יותר שליו, יותר רגוע.. זהו, אנחנו בחוץ. מתים מרעב, רצים לבית הקפה הקרוב, עולם כמנהגו נוהג. במהלך הזמן שחיכינו שם, היה גבר שפגע בעצמו, הוא חתך את הורידים בפרק היד והזמינו אמבולנס.. הוא אמר שעדיף לו למות, הוא לא יכול לחיות בלעדיה.. והאיש שלי אמר.. "עזה כמוות אהבה".. ומאז, זה לא יוצא לי מהראש.. האמנם? אם אין אהבה = מוות ? תחשבו על זה.. לילך

gn64

New member
ככה ? בשקט בשקט ?

אז קודם כל שיהיה בהצלחה בדרך החדשה
ועכשיו לשאלתך, האמנם ? לא ! יש עוד המון המון מסביב ורק צריך ללמוד לראות את זה

כן.. חשבתי על זה..

אני קוראת את מה שאנשים כאן בפורום מספרים על תהליך הגירושין שלהם.. ואצלי, כן זה עבר בקלות, במהירות יחסית.. בשקט.. בשקט.. אולי כי אנחנו אנשים שקטים, או אולי כי הבנו שעדיף ככה.. בכל אופן, המון תודה על החיבוק .. לילך

gn64

New member
בשקט בשקט

בשקט בשקט נרגעו הרוחות אולי אין כבר סיבה לדאגה
הו כמה קל לנו להיסגר וכמה קשה להיפתח מאה אלף בני אדם נהרגו בשביל מה אולי גם על זה צריך להעצר

נדמה לי

New member
לחתוך הורידים

בא מהרבה מקומות אפשרים, אהבה אמיתית,איננה אחת מהם.

תפוזה, סחטיין ובשעה טובה.

את הרגע הזה, שעוד לא הגעתי אליו מריצה מול העיניים לעיתים קרובות איך אשב שם מולו, לטקס הגט ואיך יעלו בנו הרגשות החוויות השנים הרבות ביחד יחלפו מול עיננו, הבית שבנינו יחד, הטיולים, הנסיעות לחו"ל, הפיקניקים עם הילדים, ובכלל הלידות- חובקים את הילדים שזה אך הגיעו לאוויר העולם הקירבה שהיתה ביננו, האינטימיות, החשיפה האהבה הגדולה. הילדים שגידלנו יחד וכל כך כואבים עכשיו. ה...כ ...ל הנה לא יכולה להמשיך לכתוב כי הברז, ההוא שוב מתחיל...לדלוף. כך קרה לי גם בדיון הראשון בביתה המשפט פתאום עמדנו משני צידי הדוכן אחד מול השני אחד נגד השני והשופטת אמרה: בין השאר: "....טוב אני לא רואה אפשרות אחרת אתם צריכים להתגרש..." ואני... הסכר נפרץ, הדמעות שטפו והראש הורכן כדי שלא יראו אבל הגב התחיל לרטוט והכתפיים רעדו ואז היא פנתה אלי השופטת: "גב.... למה את בוכה? תראי גב.... את אישה נאה את תמצאי לך מישהו... הוא לא רוצה לחיות איתך יותר אז לא צריך... את תהיי בסדר..." ככה ממש במילים האלה היא דיברה. ואני לא עניתי רק בכיתי בכיתי.... לא זוכרת את המשך הדיון- אלא רק ממה שסיפר לי העו"ד שלי. כשיצאתי משם, נפלתי לזרועות אחי ואחותי והתייפחתי והם כל כך נבהלו: "מה קרה שם?" ואני: "לא יודעת" והעו"ד איש קשוח וקר אמר: "אני מבין אותה, המעמד היה לה קשה, היא עוד לא סגרה את הקטע הזה מהבחינה הרגשית" ואני בלב אמרתי: "לא יודעת אם אי פעם יסגר..." וכבר עברה שנה ויותר... ועכשיו כשקראתי את מה שכתבת, חשבתי וואו, איך עוברים את הקטע הזה?

naama78

New member
ישיו בר

לקרוא אותך ולראות את עצמי.. ומבחוץ את משדרת אחרת.. איזה כייף לך

כן שומעת את זה הרבה...שמבחוץ

משדרת אחרת, אבל זה לא נכון. זה לא דברים שאתה יכול להראות בפנים. מה ללכת עם פרצוף
כל הזמן? ראי מה שכתבתי היום על ההתמודדות שקמים בבוקר, מציירים חיוך על הפרצוף ויוצאים אל העולם ומחכים שהחיוך הזה יקרין גם על הביפנוכו. הולכים לרקוד ולבלות ולא יושבים בבית כי.... (ראי מה שכתבתי שם.בשרשור של האיש הירוק, בהתייחס למה שאת כתבת.) אבל הכאב הכאב שבפנים האבל הזה שאנו עוברים זה חזק מאיתנו. וכן זה נכון שלא נותנת שכולם יראו את מה שמרגישה בפנוכו, אבל כולנו כך לא??? כמה מאיתנו כל כך שקופים שרואים להם בעיניים?

gn64

New member
כבר אין דמעות להרטיב

לא בוכה אין כבר דמעות להרטיב מדברת עם מי שמסכים להקשיב הולך לי בגשם בין חצות לשלוש ולא יודע מה עובר לך בראש

מיקי41

New member
עזה כמוות האהבה

זה מפחיד זה נישמע רע מאד זה כאילו זה יוצא מפיו של קנאי אובססיבי זה מפחיד כמעט כמו איום ברצח זה מסוכן זה לא רצוי זה מדליק נורות אדומות רק לא ככה מיקי

מסכימה עם מיקי 41

המשפט הזה נשמע נורא, ומפחיד מאד. אהבה יכולה להיות עזה, עמוקה, אבל לעולם לא כמוות.

הוא קצת....

טעה בפירוש של המשפט ומה שאומר המשפט הזה הוא שהאהבה היא דבר חזק ומשמעותי כמו מוות ולא שאם אין אהבה אז זה שווה למוות ובהמשך כתוב "מים רבים לא יכבו את האהבה" שזה אומר אהבה אמיתית תעמוד בהרבה צרות....

שיהיה רק טוב,,,,,,,,,,

אם זו הדרך שבה בחרת,,,,,, ולגבי מוות=אהבה הממממממ במידה מסוימת כן

*יערית

New member
דרך צלחה../images/Emo140.gif

בפעם האחרונה שגבר אמר לי {טוב אז היה נער לדעתי בן 19} שהוא לא יכול לחיות בלעדיי וניסה לשים קץ לחייו,זו היתה הפעם האחרונה שאמרתי לעצמי שאני מוכנה לשמוע את המשפט הזה!!!!! כשמישהו לא יכול לחיות בלעדיי..אני מפרשת את זה לחוסר אהבה מוחלט!הוא אגואיסט שחושב על עצמו והפחדים שלו, אהבה אין בה תלות ואין בה כוחניות...היא נכנסת בקלות ואם צריכה להגמר...אז לפחות באותה דרך שנכנסה. נשמע קר...אבל זה לא...זה עמוק יותר אם אני מובנת בכלל
{לאחרונה אני צריכה לשמוע את עצמי יותר....}

למעלה