עזב אותי

כן

הןא לא חיפש אהבה, אלא זיון מהצד. ובתחילת הדרך אמר לעצמו, שהוא לא יתאהב. כי לו ידע שיתאהב, אולי לא היה מתחיל בכך כלל. ברגע שגילה שהתאהב בך, הבין שעליו לפרוש כדי שלא לסבך את העניינים וכדי שלא להתחיל מסע, שסופו מי ישורנו. אף שזה בוודאי קשה לך, עלייך לכבד אותו על כך ולהמשיך בדרכך.

וקיימת גם האפשרות

שהוא מאס בך, אך לא רצה לפגוע בך. לכן סגר עניין עם תירוץ, שיחמיא לך ויקל על הפגיעה של הפרידה. לדעתי, מוטב לך לבחור באפשרות הראשונה, שכתבתי קודם לכן. היא נשמעת גם די הגיונית...

כן בקלות

אצל האיש שלך "התאהבות" זה משהו שלא בא בחשבון יש לו אישה בית וילדים (אני מניחה) ואהבה זה לא משהו שהוא רוצה. לפני שיהיה מאוחר מידי הוא עשה את המעשה. כואב, קשה אבל הגיוני נ.ב. לא כולם כאלה נ.ב.2 זה יכול להיות גם תירוץ לסיום הקשר כשלא היה לו נוח לומר סתם שנגמר לו

bl

New member
חברה יקרה קחי חיבוק ונשיקה../images/Emo13.gif

אני פשוט לא מאמינה לתגובות כאן
שקרן, רמאי, חולרא...אנחנו צריכות להבין ולהפנים שברוב המיקרים הגברים מציבים גבולות ומחסומים ללב, אנחנו בנויות אחרת ולכן אנחנו צריכות לדעת מראש לא לצפות לאהבה ללא מחסומים...אהבה ללא גבולות, לא שאנו צריכות לוותר על ההתאהבות אבל תמיד לדעת שיש כאן משהו לא ניצחי, משהו נוסף לחיינו בבית משהו יפה שממלא את הנפש בשעות הקשות וזה לא יימשך לנצח! אז קדימה זקפי מבט ותסתקלי קדימה...חיבוק, גם אני הייתי פעם כמוך שבורה וחבולה אבל למדתי להבין את ליבו השונה של הגבר

סטארB

New member
ואם אישה הייתה

אומרת את זה לגבר שלה גם הייתם אומרים שקרנית??!! למה אתם חושבים שהוא שקרן? ייתכן בהחלט שלא רצה להכנס למסכת ייסורים. הגיוני בעיניי ובהחלט ייתכן שעוד יחזור אליה והיא תפתח פה פוסט בקרוב שהוא חזר. אל תמהרו לשפוט, כמו שאתם עושים תמיד.

ג י ו R א

New member
מצד..אדם.. !!!..הלנצח...תהיו

פמניסטיות.. נלוזות..?... במקרה בסיפור הזה זה גבר.. סיפור ה.."נגמר כי אני מתאב/ת"...שכיחים יותר מצד נשים

את באמת חושבת ככה?

מכירה הרבה שההתאהבות מרתיעה אותם והם בורחים ממנה כמו מאש [כמוני למשל :)))] זה שישנם הרבה כאלה שלא מסכימים עם הדבר לא הופך את את המאמינים בדבר - למתרצי תירוצים. ההתאהבות - מחירה יקר מדי לי...

הכל אפשרי

יש כאן כבר שלל דיעות לכאן או לכאן ועם יד על הלב, באמת ששתי האפשרויות הגיוניות. השאלה היא מה בא לך לעשות עם התשובה שהוא נתן לך. אם הקשר בינכם חשוב לך ונראה לך שווה את המאמץ אז קחי יוזמה, תזמיני אותו לקפה ושבו לשיחה. ואם זה לא ממש מפריע לך, אז תמשיכי הלאה ! אני בעד להיות עם אנשים שרוצים בחברתי. מי שלא רוצה, אני אולי מפסידה, הוא מפסיד יותר !

סריטה בראש

פעם מאהבת עזבה אותי בדיוק מאותה סיבה. היא הסבירה את זה בכך שבלי רגשות היא לא מרגישה שהיא בוגדת אבל בגלל הרגשות היא צריכה להתמוודד עם רגשות אשמה. אחר כך פיתחה תיאוריה שלמה שאלוהים מנסה אותה - ראה שהיא משתרללת ולא שמה לב שזה אסור - גרם לה להתאהב כדי שתתמודד עם העניין. לך תבין אנשים.....

למעלה