עזב אותי

עדי 57

New member
עזב אותי

היי אנשים.....המאהב שלי עזב אותי כי התאהב בי!!!!!! מישהו יכול לפענח את זה.... אני בבאסה רצינית. עיזרו לי. עדי

sumerfield

New member
כן

את צריכה לשמוח, לחייך בהקלה ולהמשיך בדרכך. הבחור שקרן.

י ו א ב

New member
למה אתה קובע את זה?

אולי התאהבות היא קו אדום בשבילו, כשמדובר במערכת לא חוקית? יד קלה על ההדק יש לך, בשימוש במילה שקרן. לדעתי זה בהחלט יכול להיות.

י ו א ב

New member
ממש לא - גם אני כזה.

גם אני אסיים מערכת יחסים, כשהיא תגיע למצב שאני לא רוצה להגיע אליו. לא כולם חובבי טלנובלות. סה לה V

סה לה v

New member
טלנבולות לאן?

זה יכול להיות דיון מעניין, אך לא בזאת עסקינן... שאלתי אליך, האם היית במצב כזה וכך נהגת? או שמא זו השערה תיאורטית גרידא?

י ו א ב

New member
כבר דשנו בזה

אני לא נכנס למצבים מסוכנים (קרי - התאהבות), גם במערכת יחסים ארוכה שהיתה לי זה תמיד היה קליל ובכיף. כשזה מסתיים - זה בטוב ובלי סצינות של בכי ועצב עמוק (שרואים כאן בערך פעמיים ביום...). ככה אני - לטוב ולרע.

זה לא טכני בכלל

הוא כנראה לא מחפש את הרגש כי זה לא מה שחסר לו הוא בא בשביל הגיוון, נשאר בגלל החברה לא כולם מחפשים את אותו דבר ואם מה שהוא מחפש לא דומה למה שאת מחפשת זה לא מעמיד אותו אוטו' במשבצת הטכני

עדי 57

New member
איך אתה מצליח להתנתק ריגשית

אתה יודע זה קשה לי להבין.....אלא אם אתה הולך עם נשים שאתה לא ממש נמשך עליהן נפשית...... טכני......גופני בלבד.....אובייקט מיני! איך לא נקשרים לאדם השני? אשמח לקבל שיעור. ע.

zipo1232

New member
נקשרים במידה....

אם תציבי לעצמך גבולות ברורים מלכתחילה, לא תגיעי למצבים כאלו. הוא צודק, קשה להבין את כל הפוסטים שנפתחים כאן בקצב הסמבה.

sumerfield

New member
יואב..

אתה רציני ? ברגע שתתאהב, תלך ???? זה לא נראה לך רדוד מידי להיות עם מישהיא רק בגלל שיש לה כוס ? (וסלח לי על הבוטות.. אני במחזור היום) כל הקטע של מאהב\ת בעיני זה ההתאהבות והפרפרים... ואני לא הכרתי בחיים מישהו שמוכן באופן מודע ושכלתני לעזוב מישהו שהו אוהב...

י ו א ב

New member
אתה

במחזור לא רק היום. אתה פשוט טוטאלי בתשובות שלך - אין אצלך אפור. אני ממש לא נמצא עם מישהי "רק בגלל שיש לה כוס" - ואם כן, אז באותה מידה היא נמצאת איתי רק בגלל שיש לי זין. אתה לא מכיר אותי - אם היית מכיר, היית מבין. ואתה ידידי, יש לך עוד הרבה מה להכיר בחיים - הנה, כבר הכרת עוד סוג של טיפוס (שרוט אולי, אבל טיפוס).

למעלה