עזבתי את מפלגת שינוי,

תמיר1991

New member
עזבתי את מפלגת שינוי,

וכך גם את הנוער הרעוע [או את מה שנשאר ממנו...]. שיהיה בהצלחה בהמשך, אבקר פה בכיף. תמיר.

asafz8

New member
הוא ריאליסט

כנראה שזו הסיבה. מה התרומה שאתה יכול להביא למדינה דרך מפלגה שלא מיוצגת ושלא תיוצג?

תמיר1991

New member
../images/Emo45.gif

ובכל מקרה, "פרט, נמק והסבר", בשביל עומר ובשביל קוראי הבלוג הנאמנים...
תמיר.

ביאטה

New member
אין קשר

זה יכול להיות גם בשם אחר, או במסגרת אחרת. אני אפילו לא נכנסת לויכוח הזה, ובטח לא אומרת את מה שאני חושבת (ויש לי המון...). הנקודה היא שזאת התרומה, ולזה התייחסתי באופן ממוקד.

תמיר בהצחלה בהמשך הדרך

צר לי על עזיבתך. אני מקווה שגם עכשיו אצליח לשכנע אותך לחזור לשינוי מפלגת החילונים. שמחתי להכיר אותך למרות שהצטרפת לשינוי בשלהי תק' בנוער נהנתי להיות אתך באותה מסגרת ומשם להכיר אותך, באותם ימים היית הכי קרוב אליי בדעות הפער היה די קטן. תרמת רבות לנוער שינוי אתה באת עד להרצליה לחלק בד כחול לבן היית אחד מהנערים שסייע לנו . כאב לי לשמוע גם בפעם הראשונה על עזיבתך. כשהחלטת לחזור שמחתי להיות אתך באותה מפלגה והייתה לי שאיפה שבעתיד נחזור אפילו לאותה מסגרת צעירי שינוי. אני מקווה שתחזור לשינוי בכל מקרה בהצלחה בהמשך הדרך. מאחר שזאת הפעם השנייה אני סומך עליך שנשאר בקשר, שמחתי לקרוא שתבקר כאן גם בעתיד לפחות ניתן להסתפק במשהו גם אם רציתי יותר

לתמיר בהצלחה במהשך

מפלגת שינוי סיימה מזמן את תפקידה בזירה הפוליטית. יכול להיות שהדגל החילוני יחזור בעתיד בתנאי שיהיה מנהיג סוחף שיניף את הדגל בצורה נכונה יחד עם דגלים נוספים

למעלה