עזבו אותכם משטויות

ככה

New member
עזבו אותכם משטויות

כל הדיאטות האלה שבהם צריך לספור קלוריות הם שטויות! או שמחזירים את כל המשקל אחרי סיום הדיאטה (משום שכל זמן הדיאטה רק חושבים על אוכל...), או שמתים מרעב עד סופה!!! זה קשה ולא משתלם... בתור אחת ששני הוריה שמנים וכל המשפחה סובלת מעודף משקל (ובבית יש רק מוצרים ``דיאטתיים``), נחשפתי לספר ``רזה לתמיד`` של הארווי ומרלין דיאמונד (אני לא בטוחה שכותבים את זה ככה...) וזה פשוט מדהים!!! הם מדברים שם על אורח חיים נכון שכולל הפרדה שלסוגי המזון, אכילת הרבה מאכלים שבהם אחוז מים גבוה כשהמטרה העיקרית היא ``לנקות את הגוף מרעלים`` וכמובן... לרדת במשקל. רק התחלתי את זה (לפני שבועיים וכבר הורדתי 3 קילו, וזה בתור אחת שלא יורדת באף דיאטה...)אבל מעבר למשקל, ההרגשה פשוט מדהימה! איאפש להסביר איך פתאום חלפו העצירויות, ואיך לא מרגישים שהולכים להקיא אחרי כל ארוחה - וכמובן הכל עם אוכל טעים ומשביע!!! כל המשפחה מתחילה לקנא, כשהכנתי מאכל ע``פ הספר בו נדרש להוסיף חצי כוס חמאה(ושוב, מדובר בבית שבכלל לא יודעים מה זה חמאה...). מומלץ!!!!! (אם תהיה דרישה אשמח לפרט, למרות שכעיקרון הספר מסביר את זה הכי טוב..)

ארינה

New member
יקירה, אני מכירה את זה וזה נפלא!!!!

זה באמ עובד אני ראיתי את בת דודה של אמא שלי מרזה נפלאות עם זה, אפילו אני רזיתי עם זה בעבר וזה פשוט מגניב. יש לי את הספר כאן איפה שהוא.... בכל אופן שיהיה לך המון המון בהצלחה ארינה

למעלה