עור רגיש

עור רגיש

הקטנה שלי בת שנה ושמונה חודשים בעלת עור בהיר מאוד ורגיש מאוד. אני מעונינת להחליף את סבון התינוקות שלה בסבון טבעי. יש המלצות?? בנוסף - האם יש קרם טבעי שכדאי/ניתן למרוח יום יום על מנת לשמור על העדינולה?? המון תודה, בטן

Nia11

New member
כרגיל, אני ממליצה על מוצרי 'עומר הגליל'

יש להם את סבון בייבילי, שהרבה משתמשים בו ומאד מרוצים. אם הרגישות היא ברמת אטופיק, כדאי אולי להשתמש בסבון מתוק, שהוא באמת הכי הכי עדין שאני מכירה. הוא יחסית יקר, אז אני ממליצה רק אם ממש צריך. לגבי מריחות - באופן אישי אני לא בעד מריחה קבועה של חומרים על הגוף. הקפדה על שתיה מספקת (אבל לא מוגזמת) ואכילה נכונה, דואגים לעור באופן הטוב ביותר. אם את בכל זאת רוצה, את יכולה להשתמש בשמן מקדמיה, בתוספת כמה טיפות לוונדר. ל'עומר הגליל' יש גם שמן לעיסוי תינוקות.

תודה Nia

ואכן הרגישות היא ברמת אוטופיק. היכן ניתן לרכוש סבון של עומר הגליל וסבון מתוק? שוב תודה

וולדה

ממליצה גם על הסבון קלנדולה של וולדה. אנחנו משתמשים בו מאז שהיא נולדה (היא בת שנתיים) והעור שלה רך כמשי
הייתי מוותרת על הקרם. תנסי אולי לעשות לה עיסוי קטן עם שמן שקדים - את יכולה להוסיף לו כמה טיפות לוונדר. תהנו

Nia11

New member
באטופיק לא מומלץ להשתמש בשמן שקדים

מכיוון שהוא מעט חומצי ויכול לגרות את העור. שמן מקדמיה עם PH מאוזן. את צודקת בעניין הלוונדר. לגבי וולדה - המוצרים שלהם לא רעים, אבל אני תמיד מעדיפה תוצרת הארץ, ויש היום מוצרים ממש טובים. כשקונים בארץ גם מפרגנים ליצרנים מקומיים, גם מקבלים מוצרים מאד טריים, וגם המחיר משתלם יותר. תראי את המחיר של סבון הקלנדולה לעומת סבון בייבילי. ההבדל משמעותי.

צודקת

אכן עדיף תוצרת הארץ! הסבון של עומר הגליל יותר זול מוולדה? אפשר לשאול בכמה את מוכרת אותו? - אני מחפשת סבון גם בשבילי ואני מתקמצנת על הוולדה
המאמי קר באמת טוב ונעים אבל גיליתי שאני אלרגית אליו- בגלל האלוורה... לצערי

Nia11

New member
הבינותי

את מוצרי 'עומר הגליל' ניתן לרכוש במספר חנויות טבע, כולל רשתות כמו 'עדן' ו'אורגניק מרקט'. אם את מעדיפה משלוח בדואר, את יכולה לרכוש דרכי.

שונצו

New member
ממליצה על מאמי קר!

גם סבון, גם שמפו, גם קרמים ומשחות - והכל טבעי, ותוצרת הארץ. להשיג באורגניק, בעדן טבע מרקט, אני מניחה שגם בעוד חנויות טבע, ואצלי (האתר שבחתימה).

קרןחן6

New member
מצתרפת להמלצה ם כי

הקרם מעולה לעור רגיש גם הסבון הבעיה עם הסבון ששופכן שלה משפריץ לכל הכיוונים ואז מתבזבז חומר לחים, והוא לא זול. אבל בגדול אנחנו מרוצים מהמוצרים

נורקס

New member
מזמינה אותך לנסות בסבון הטבעי

שאני מייצרת במיוחד לתינוקות. אפשר גם לייצר סבון לטיפול באטופיק וויש גם משחות טבעיות לתינוקות. כל הפרטים בקישור שלמטה . את מוזמנת לבקר באתר וגם ליצור קשר
נורית

למעלה