עופר ושירן

עופר ושירן

הכל התחיל בבוקר חורפי, בעצם, בארוחת הבוקר של תיכון "ריידל". עופר ישב ליד אחד השולחנות הריקים ואיתו ישבו גם חבריו. הם ישבו והשתעשעו, מציקים לעוברים והשבים התמימים והמסכנים העוברים התעללויות כאלו מפי חבורת עופר מדי יום. עופר היה אליל הבנות; הוא היה חתיך אבל גזעי, הוא היה משעשע אבל חכם. עופר היה אדם מאוד מיוחד, מחשבותי היו מאוד עמוקות, אבל הוא לעולם לא דיבר על כך עם אף אחד מחבריו כי ידע שילעגו לו וחוכמתו, והעדיף לשמור על תדמית. הוא העדיף לענות לא נכון במבחנים, העיקר לא לקבל ציון העולה על 75, הוא היה נער בן 16, גבוה ושרירי, הוא שיחק כדורסל והביא הרבה כבוד לבית הספר וקבוצתו, הוא היה מצטיין בספורט, ממש מחונן. כשסיים לאכול, הלך לזרוק את השאריות, כשאחריו עקבו המון עיניים נשיות. כשהגיע לפח, נתקל במישהו והשאריות נפלו. המשך יבוא....... ועכשיו כמה בקשות ממני אליכם: א. מאחר שזו היצירה הראשונה שאני מפרסמת, אני רוצה לראות תגובות, גם לתקן אותי, זאת אומרת, ביקורות בונות, אבל לא קשות מדי בבקשה, אחרת אני אבהל.....אני יודעת שזה לא משהו, סך הכל, כתבתי את זה לפני שנתיים בערך בכיתה ה'. ב. בבקשה תגיבו כל פעם לחלק שאני מפרסמת, זאת אומרת, שלא תגיבו על החלק הבא בתגובות לחלק הזה, אני לא הכי מסודרת בעולם אז אני אתבלבל.... תודה לכולכם!!!

קסנדרה*

New member
ברוכה המצטרפת לפורום ../images/Emo13.gif

אני באופן אישי מעדיפה לחכות להמשך. תשרשרי את ההמשך לכאן ותכתבי - חלק ב' או חלק שני. אנחנו נוכל להגיב באופן שלא יבלבל אותך
קסנדרה

למעלה