עופררררררררררררררר

TAL-טל

New member
עופררררררררררררררר

ציפור קטנה לחשה לי שאתה פה... אז לילה טוב לך נשמתי בעצם אצלך זה ערב טוב בינתיים.. ו-חחחחחחחחחחחחח אכלת אותה כי הציפור גם הלשינה לי שאולי תכתוב לי משהו אבוד לך אחי תמחוק את ה-אולי תכניס במקומו בטוח ו-יאללה לעבודה יו איזה כיף מחכה לבוקר עם הקפה בעבודה לקרוא את פרי עטו של יקירי... (למה למה למה פתחתי את הפה הגדול שלי? ככה אתה חושב לעצמך נכון?) לא נורא מאמי קטן עליך אז הנה שיר קטן לעופר שאת תגובתו אקרא בבוקר מנסה ליצור חמשיר לעופר המתוק שיגרום לו לחייך או אפילו לצחוק אוףףף יצא דפוק נראה לי שאמחוק טוב אז מה גילינו? כשרון לי - אין אבל הכוונה היתה טובה אז לא להתלונן דבר אחד בטוח זה היה מכל הלב אבל בהחלט חד פעמי אז לא להתלהב מעל חמש שורות יש פה DEAR כך שבעצם זה כבר מזמן לא חמשיר ועל ההמשך אני אוותר כי תיכף זה הופך ל...מגילת אסתר TAL ;-)

The ofer

New member
TALUSH בוקר טוב....

TAL קראתי את השיר, אז גם אני עכשיו חייב לכתוב משהו קטן מהיר, אולי תרגישי את ה-LOVE בבוקר עם הכוס קפה, תוכלי לקרוא את תגובתי שיר קטן לא ממש יפה, איתו שולח את אהבתי TAL עכשיו חייב לרוץ, ואת השיר חייב לסיים ובאמת זה לא תרוץ, מבטיח להמשוך ותמיד מקיים TAL עכשיו זה לא אלייך, ל-NUNI משפט אחד קטן: HAVE A GREAT DAY AND LOTS OF FUN NUNI את יודעת שלך אין תחליף וכל אחת אחרת בשבילך אעיף TAL לסיום נשיקה וחיבוק בשבילי את הגיני שיצא מהבקבוק ולגיני יש לי רק משאלה שמחר ל-TAL לא תהיה תקלה

למעלה