עונת 2011-2011 - רשתות הכבלים

LeRanch

New member
עונת 2011-2011 - רשתות הכבלים

לאחר סקירת מצב הסדרות בערוצי הברודקאסט, הגיע הזמן לסקור גם את מצבן של הסדרות ברשתות הכבלים: ABC Family גריק - 50/50 Make It or Break It - חודשה לעונה שנייה The Secret Life of the American Teenager - חודשה לעונה שלישית Ten Things I Hate About You - חודשה לעונה שנייה (שתעלה ב-29.3) AMC Breaking Bad - חודשה לעונה שלישית (שתעלה ב-21.3). הגברים של שדרות מדיסון - חודשה לעונה רביעית FX ארצ'ר - סיכוי נמוך לחידוש. נזקים - 50/50 פילדלפיה זורחת - חודשה עד עונה שביעית. ניפ/טאק - פרק סיום הסדרה ישודר ב-3.3 The League - חודשה לעונה שנייה הצילו - חודשה לעונות 6-7 ילדי האנרכיה - חודשה לעונה שלישית (שתעלה בספטמבר) HBO אהבה גדולה - חודשה לעונה חמישית (שתעלה ב-2011) Bored to Death - חודשה לעונה שנייה תרגיע - 50/50 על הפנים - חודשה לעונה שנייה הפמלייה - חודשה לעונה שביעית How to Make It in America - הסדרה עלתה רק השבוע בארה"ב מצוייד - חודשה לעונה שנייה בטיפול - חודשה לעונה שלישית טים - העונה שנייה עולה בשישי הקרוב בארה"ב The No. 1 Ladies’ Detective Agency - חמישים/חמישים דם אמיתי - חודשה לעונה שלישית (שתעלה ביוני 2010) Lifetime נשות קבע - חודשה לעונה רביעית (שתעלה ב-11.4) Drop Dead Diva - חודשה לעונה שנייה Sherri - חודשה לעונה שנייה (שתעלה ב-3.3) Showtime קליפורניקיישן - חודשה לעונה רביעית (שתעלה בהמשך השנה) דקסטר - חודשה לעונה חמישית (שתעלה בספטמבר) האחות ג'קי - חודשה לעונה שנייה (שתעלה ב-22.3) וידוייה הסודיים של זונת צמרת - העונה השלישית משודרת כעת. שושלת טיודור - העונה הרביעית והאחרונה תעלה בארה"ב ב-11.4 טרה - חודשה לעונה שנייה (שתעלה ב-22.3) העשב של השכן - חודשה לעונה שישית Starz! התרסקות - סיכוי נמוך לחידוש אנשי המסיבות - חודשה לעונה שנייה (שתעלה ב-23.4) Spartacus: Blood and Sand - חודשה לעונה שנייה Syfy Caprica - חמישים/חמישים אאוריקה - חודשה לעונה רביעית מקלט באפלה - חודשה לעונה שלישית סטארגייט יוניברס - חודשה לעונה שנייה מחסן 13 - חודשה לעונה שנייה TBS הבחורים שלי - חודשה לעונה רביעית TNT המפענחת - חודשה לעונה שישית Dark Blue - חודשה לעונה שנייה HawthoRNe - חודשה לעונה שנייה העוקץ - חודשה לעונה שלישית Men of a Certain Age - חודשה לעונה שנייה להציל את גרייס - העונה הרביעית והאחרונה תעלה ב-29.3 סאות'לנד - 50/50 USA סוכן מחוק - חודשה לעונה רביעית שומרת סוד - חודשה לעונה שלישית חוק וסדר: כוונה פלילית - חודשה לעונה תשיעית שתעלה ב-30.3 בניחוש חוקר - חודשה לעונה חמישית Royal Pains - חודשה לעונה שנייה צווארון לבן - חודשה לעונה שנייה

liranru

New member
../images/Emo13.gif תודה על המידע ../images/Emo70.gif

דווקא על סדרות הכבלים לא היה לי מושג על חלק מהסדרות מה מצבן. עכשיו אני יודע

TeddyPicker

New member
יס מתעסקים פחות עם העצורים האלו, הא?

אני כלכך שמחה על ההחלטה בנוגע לפילי'. סדרה מקסימה. אני מקווה שהיא לא תאבד את הקסם [המולכלך והנוראי] שלהם. כנ"ל לגבי הפמליה, בניחוש חוקר ו-ווידס.
איך העונה החדשה תעלה לדקסטר? הנחתי שבגלל שמייקל עדיין מתמודד עם כימו, לא תספיק לו רק חצי שנה.
העונה השלישית ווידויה תשודר ביס?

למעלה