עונת הקדמים תחל מוקדם מהצפוי... ביום כיפור!

E u r o b o y

New member
עונת הקדמים תחל מוקדם מהצפוי... ביום כיפור!

בקיץ התבשרנו שעונת הקדמים לקראת האירוויזיון ה-60 תחל כבר בנובמבר, אז יערכו
מקדוניה
(12.11) ו
מלטה
(22.11) את הקדמים שלהן ויבחרו את הנציג לווינה. אלא שמלטה מגדילה לעשות, וכבר ביום שישי הקרוב (3.10, ערב יום כיפור), היא תציג לראשונה את 20 השירים הסופיים שיתמודדו בגמר המקומי, שייערך בחודש שלאחר מכן.

כרגע צומצמה רשימת השירים המתחרים במלטה ל-48, מהם ייבחרו ה-20 המובילים. בין האמנים שינסו לשוב לתחרות: Gianluca (הנציג מ-2013, שהפעם יהיה חלק מלהקה), Glen Vella מ-2011, נציגות מלטה ב-1996 ו-2007 (Miriam Christine וגם זונת הקדמים Olivia Lewis חוזרת), ואפילו Ludwig Galea מהצמד ג'ולי ולודוויג ב-2004. ברשימה מככב גם מי שייצג את מלטה בג'וניור וניסה את מזלו לראשונה אצל הגדולים אשתקד, Daniel Testa.

המשמעות היא שכבר בעוד פחות משבוע יהיו לנו שירים ראשונים לעונת הקדמים 2015 - מה שאומר שאפשר לרוץ ולפתוח את תיקיית "וינה 2015". רק שירחמו עלינו שם למעלה, ושנזכה לשירים ראויים ולא לזוועות. אה, ובבקשה לחכות עם השניצל למוצאי הצום.

tapuzo2

New member
נו אמרתי שפות מקומיות, "ערכים נוצריים".. זה הכיוון

פניילו זה כבר לא נקרא קאמבק

כיארה להערכתי כבר לא תחזור לתחרות, לעולם. לפחות לא כמשתתפת.

L e j l a

New member
גם ר.י.ל מקדוניה פירסמה את רשימת המשתתפים בקדם המקומי

http://esctoday.com/87501/fyr-macedonia-mrt-reveal-skopje-fest-participants/
בין המשתתפים ניתן למצוא את Vlatko Ilievski שייצג את ר.י.ל מקדוניה באירוויזיון 2011 ואת Tamara Todevska שייצגה את ר.י.ל מקדוניה באירוויזיון 2008 והייתה זמרת ליווי של אחותה באירוויזיון האחרון שנערך בדנמרק

VickyRosti

New member
לגבי שמות השירים, מדובר רק בתרגום השמות לאנגלית

בעוד שבפסטיבל סקופייה כולם יושרו במקדונית. שמות השירים במקדונית מופיעים כאן:
http://www.escdaily.com/macedonia-ilievski-todeska-will-try

אני מקווה שיזכה שיר חזק בניחוח אתני, ושיישאר במקדונית גם באירוויזיון!

ניצנץ63

Well-known member
אני מהמרת שגם ל- Dimitar Andonovski סיכוי טוב להבחר. שמענו

אותו בשתי תחרויות שונות לאחרונה, עם אותו שיר Ako Me Boli. אין ספק שהוא זמר טוב מאד והמקדונים אוהבים זמרים עם קול וסגנון כמו שלו.

shaikis

New member
איזה כייף!!!!

איך שייצא כיפור אני אאזין לשירים ממלטה וייפתח תיקייה.
אני מחכה גם לשירים של מקדוניה, יש להם בקדמים שם הרבה פופ זנות כמו שאני אוהב!

למעלה