עונה נוספת ל"בטיפול"!!! (כנראה)...

אני דווקא אשמח לראות שיחליפו אותו

שלא תבינו לא נכון, אני חושבת שהוא שחקן מדהים פשוט לא יודעת אני חושבת שיש מישהו אחר שהתפקיד של "המטפל" תיהיה יותר מתאימה לו, למשל ליאור אשכנזי (חח טוב נו אני סתם מעריכה אותו ואת המשחק שלו..) לאמשנה בכל מקרה אני דווקא חושבת שזה לטובה, ואני נורא מקווה שזאת לא תיהיה גילה, שגילה תישאר בסידרה אבל לא תתפוס את התפקיד המרכזי חוצמזה ממה שהבנתי היא לא כבר הפסיקה לטפל מזמן?

סלינוש

New member
אמאל'ה! ../images/Emo5.gif

למה מה עשינו רע? לראות את גילה כ-ל השבוע?? לא לא מתאים... אם אנחנו לא נחתוך ורידים, המטופלים שלה (מיסכיינים..) יחתכו.... מפחידה....

L L B

New member
מה הייתם אומרים אם נניח

קובי מידן (הדמות הראשונה שעלתה לי לראש. לא להיבהל
) היה מחליף את אסי דיין?

סלינוש

New member
קובי מידן מלך

הוא הרי למד פסיכולוגיה... (אם אני לא טועה תואר שני) מה שכן - אני לא יודעת מה כישורי המשחק שלו... למען האמת, בכלל לא בא לי לשחק ב"מי יחליף את אסי דיין", זה די מבאס. מבחינתי אסי דיין הוכיח את עצמו כשחקן מעולה, ומעבר לזה, זה פשוט התפקיד שלו... לא לוקחים למישהו את התפקיד :) כשנדע שבאמת יש עונה שנייה (וחסר לאמא שלהם שלא תהיה!!), ואם אסי באמת לא ישתתף, אז נראה לי שזה יהיה הזמן לדון בשאלה מי יכול להיות מחליף מתאים...

L L B

New member
חחח... הרגתו'תי... ../images/Emo6.gif

אני במסנג'ר אם בא לך...

BellA עלמה

New member
אני קראתי באיזה עיתון

שאחד הבנאים יהיו המחליפים של אסי דיין(לא זוכרת איזה) by the way אני חדשה פה

MommyHug

New member
יודעים מה נראה לי מתאים?

שיחליף את ראובן? אברי (יענו חבר של נעמה, גם הוא פסיכולוג) וככה נעמה תוכל להמשיך להיות בסדרה, וגם ראובן, בתור בן זוגה החדש...חחחחח....

carmela51

New member
מחליף לראובן...

מה דעתכם על אלון אבוטבול כמחליף לראובן????

ענבץ בץ

New member
ראיתם שהוא רוצה לשכב איתה?

הוא בטח יממש ת זממו יום ראשון אההההההההההההההההההההההההההההההההה יש איזה כייף

למעלה