עונה נוספת ל"בטיפול"!!! (כנראה)...

עונה נוספת ל"בטיפול"!!! (כנראה)...

בחוברת "רייטינג", שיוצאת היום, נכתב בעמוד 24: "כל המטופלים הווירטואלים יכולים לנשום לרווחה, HOT מעוניינת לרכוש עונה נוספת של "בטיפול". אלא שהאופן שבו מסתיימת העונה הנוכחית מעמיד את ההמשך בסימן שאלה, שכן ראובן (אסי דיין) לא יוכל להמשיך בתפקידו. חגי לוי, היוצר, מאשר את המגעים, אך מסביר שעוד מוקדם לשמוח: "הדיבורים לגבי עונה שניה ראשוניים ביותר, עוד לא התקבלו החלטות בעניין". לגבי המשך דרכו של דייןהסתפק לוי ב"לאסי היה חלק עצום בהצלחה של הסדרה"."

בטיפול בלי ראובן??? ../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

"ראובן לא יוכל להמשיך בתפקידו"??? אתמול, אם אני לא טועה, מישהו רשם בפורום שהוא ראה בקרוב של פרק שראובן הולך לדירה של נעמה. האם יש קשר בין הדברים? האם ראובן ישכב עם נעמה או יקרה איתה משהו שימנע ממנו להמשיך לעבוד כמטפל?(אולי נעמה תתלונן עליו?...
) יש לי הרגשה שהסוף של הסדרה יהיה ממש לא טוב...

ענבץ בץ

New member
חחח זה יכול להיות שרשור משעשע למדי:

מה אתם אומרים: מי צריך להחליף את אסי? חח אני אומרת מה דעתכם יעל אשכנזי בתור המטפל!? (חחחחחחחחחחחח פוצי) מי אתם רוצים שיחליף אותו?

MommyHug

New member
יודעים מה עוד רואים שם בבקרוב?

שנעמה מתקרבת לראובן פיזית, וזה נראה כמו משהו חוצה גבולות, משהו מיני. וואי, אולי בסוף הוא ירוויח בסוף שתי נשים, אה...?
חחחחחחח

MommyHug

New member
התבלבלתי!!! התכוונתי גילה!...

שגילה מתקרבת לראובן פיזית

אריאל2005

New member
תסתכלי על זה שוב

היא לא מתקרבת אליו, ראובן בוכה והיא מנחמת אותו. ככה יוצא מהבקרוב.

MommyHug

New member
"האופן שבו מסתיימת העונה הנוכחית"..

למטה... נראה לי שהכוונה, גם לפי המשפט הזה וגם לפי הפרסומת פה באתר, שראובן מממש את אהבתו והולך לנעמה, מה שאומר שהוא יפוטר מתפקידו ולא יוכל לשמש יותר כפסיכולוג, ולכן ההמשך לא יוכל להיות עם אסי דיין..........

יש לי הצעה כיצד להחזיר את אסי ../images/Emo8.gif

בפרק הפותח של העונה השנייה, אפשר להעלים את כל הסיטואציה שבעקבותיה "ראובן לא יוכל להמשיך בתפקידו" כחלום רע של ראובן.
היי, אם ב"נשואים פלוס" העלימו ככה חצי עונה ותינוק, אז פרק אחד- קטן עלינו!

yardensachs

New member
מי ישמע, ראובן הוא לא לב הסדרה

ראובן הוא מאוד פסיבי(משחקית) ברוב הטיפולים. הוא לא לב הסדרה, הוא פשוט דמות קבועה שמלווה את כל הפרקים. הלב של הסדרה זה תסריטאים, אם יחליפו את התסריטאים אז הסדרה תאבד מאיכותה.

ראובן הוא הדמות הראשית

וכל מה שקורה עם המטופלים, משקף איזשהו פן של העולם הרגשי שלו. כמו שאמרו באחד העיתונים, היה אפשר לקרוא לסדרה "הפסיכולוג", כי הפסיכולוג עומד פה במרכז העלילה הרבה יותר מאשר המטופלים שלו. אם אכן יהיה מטפל אחר בעונה השנייה, זה כבר יהיה "בטיפול 2"- לא אותו דבר

עדן גפן

New member
לא../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif לאאאא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מאור 87

New member
אפשר שגילה תחליף אותו..

זה יכול להיות דווקא לא רע.. שתיקח אליה את כל המטופלים שלו, כמו שכבר עלה בעבר..

מאור 87

New member
משחק גרוע ?

היא השחקנית הטובה ביותר בארץ לדעתי אני אישית מאוד אוהב את הפרקים איתה

משחק טוב, דמות בעייתית../images/Emo11.gif

ראובן כדמות מעורר המון אמפתיה מצד הצופים אליו. הדמות של גילה לא תצליח לעורר כזו אהדת קהל, אלא אם כן ישנו אותה ויגלו בה צדדים יותר אנושיים ואמפתיים. גילה מעוררת, לפחות אצלי, בעיקר כעס (טוב, היא גם מזכירה לי מדריכה שלי
). סוד ההצלחה של סדרה כזו היא הזדהות עצומה עם הדמות הראשית, וכמו בסיטקום "חייבים לאהוב את הדמויות", ולא רק לחבב אותן.

למעלה