עונה נוספת ל"בטיפול"!!! (כנראה)...

אולי ראובן לא ימשיך

כי הוא הולך להתאבד בפרק האחרון? יש לי הרגשה כזאת הוא על סף התמוטטות טוטאלית

MommyHug

New member
להתאבד?????????

אמאלה, מה עשית אותו? לא צריך להגזים! למרות שמימוש אהבתו עם נעמה היא גם סוג של התאבדות (מקצועית) אבל הוא הולך אחרי היצרים שלו....

salsa17

New member
"בטיפול" בלי ראובן אינה "בטיפול.

אם יוציאו באמת את ראובן מהסדרה,היא תאבד מאיכותה, ולדעתי- אם השחקן העיקרי עוזב את הסדרה,אין בכלל טעם בהמשכה,כי זה יהיה כמו משהו "לעוס" ש"אבד עליו הקלח".

קלח תירס? ../images/Emo12.gif

אם כבר, "הכלח"...

hadaroshh

New member
הרגתם אותי..

או את ראובן לא יודעת.. למה נראה לכם שהוא יתאבד? כל כך לא מתאים.. ביחוד שכבר מישהו מת בסדרה. בכל מקרה הכי עצוב אם לא תהיה עונה שניה שלא יהיה יותר את הטיפול של איילה. :( :( לפי דעתי כל הקטע עם נעמה זה יותר מדי טלנובלה (גם מתי שידין גילה את כל הפרטים על ראבון ואז הוא התנפל עליו) בכל מקרה זאת דעתי. מי שכתב את התגובה בהתחלה צדק זה בהחלט שרשור משעשע..חח..

שאיילה תחליף אותו.../images/Emo168.gif

ושאיילה תלך לטיפול אצל גילה. אתם מבינים איזה מצחיק זה יהיה? "איילה, אני אגיד לך את זה בצורה עדינה.. את סתומה!! את מפגרת!! מה יש לך מהקורה המטומטמת שלך?! 'אוי, תראו אותי.. אני בת 17 ואני מסכנה טה נהנה טה נהנה'.. תפסיקי להתבכיין, חתיכת בהמה!". כן.. זאת גילה.

S m e l l y Cat

New member
אחלה../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif

היי אתה היית בפורום חברים. ובאליאס. וליאורה סוגדת לך. איזה לא קשור אני אפסיק את זה עכשיו

../images/Emo6.gif../images/Emo168.gif

ואני סוגד לליאורה.
(טוב, זה לא נחשב. כולם סוגדים לליאורה. אפילו חשבתי על להקים כת שרק תסגוד ותתפלל לליאורה. אני אפסיק את זה עכשיו).

למעלה