עומרי חיון,אל תשים לב לכל המלעיזים ,הם מקנאים

עומרי חיון,אל תשים לב לכל המלעיזים ,הם מקנאים

וטפשים,אתה עושה מה שצריך לעשות,תודה מכל הלב כל הכבוד לך!!!

dream82

New member
../images/Emo45.gif

ואני מוסיפה, בן אדם שעושה את מה שגורם לו להרגיש טוב גם מגיע רחוק, אני צופה לעומרי עתיד ורוד!

בדיוק אני עושה מה שטוב לי על הלב

ומהיום הראשון שאלירז נכנס לבית אני הייתי איתו ורשמתי על זה עוד בטוויטר שלי.. מה אני היחדי שאוהב את אלירז? וכולם הגיבו שכן! אז שעוד אף אחד לא היה באמת בעדו.. אז יש כאלה שיכולים להגיד שרק מאז שהוא הצליח אני לטובתו וניתן להם לחוש.. אבל אני הולך עם הלב שלי ובנאדם כמו אלירז הוא היחדי שמגיע לו (גם לאלין המתוקה אבל לא מקום ראשון..) בקיצור תודה על התמיכה אנשים.

zinzun

New member
../images/Emo104.gifעומרי! כל הכבוד! כולנו איתך!../images/Emo24.gif

שמח

JennaJ

New member
עומרי, אין מה להגיד

הפעם באמת יצאת גדול. כל הכבוד על כל מה שאתה עושה בעד אלירז - גם בפורום ובפייסבוק. שאפו.

כירורג

New member
עומרי הוא כמו החברים של אלירז בתוך הבית

מנסה לרכב על הגב של אלירז בדרך לתהילה.

אני כבר בתהילה אם אתה לא שם לב

אני בחדשות הבידור בהוט אני בפינה ברדיו אני כתב במעריב לנוער אני עושה תוכנית במאקו אני עושה עשוי לעשות פינה ב24 אם כל זה אז אני צריך להפסיק להיות בעד אלירז לא? לך תבדוק מתי הייתה הפעם הראשונה שכתבתי על אלירז תעשה שיעורי בית.. תתחיל להפנים שאני בעדו כי הוא אדם שמגיע לו את זה! מה שלא עשיתי לעולם בבלוג שלי ובכללי.

abigl

New member
עומרי, אתה עושה עבודה טובה , אל תבזבז אנרגיה

ואל תתווכח עם אנשים. עדיף להוכיח במעשים ואתה עושה את זה כל יום

laVita

New member
מה אתה מצטדק בפני הקנאי. תבורכנה ידיך:))

חזק ואמץ אגב אני לא חושבת שצריך לצעוק הרבה...היום הם קיבלו הרבה אנריגה מספיק לשבוע תודה לך! חיממת את הלב! מקווה שתהיה עריכה טובה...אני מרגישה כמו לפני בדיקה אם זכיתי בלוטו..אני יודעת שזה לא יקרה אבל אני מפנטזת...

מאמין שהעריכה הפעם תיהיה לטובתו

כי הם הרגישו שיש לחץ ציבורי קשה על העריכה והם לא ירצו לשחק עד כדי כך עם הצופים ככה לפחות אני מרגיש

למעלה