עומס תנועה אה?

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
ממשלת ישראל היתה צריכה לסלול

לממשלת ישראל
אולי באמת כדאי לפנות אם יהיה שם מי שיקשיב תשמע, כל המצב התחבורתי העגום של המדינה, גם מה שהיה אתמול (ובראש כל זה היעדרה של רכבת תחתית בתל אביב בשנת 2006) מתחיל ונגמר בהוזלת יד של הממשלות מאז ועד היום. מן הסתם האחריות שלחברות התח"צ השונות יהיו רזרבות והן יהיו מסוגלות להפעיל אותן היא אחריות של הממשלה קודם כל ופחות של החברות. אז לצורך העניין אתה יכול לפרש את כל התלונות שלי כתלונות לממשלה, עכשיו זה יותר טוב? לתחבורה הציבורית צריכות להיות רזרבות הרבה יותר רציניות ממה שראינו אתמול. לצורך העניין זה בכלל לא דן, אלא אוטובוסים לבנים בלי לוגו עם נהגים רובוטים שמסוגלים לנהוג במקרה הצורך, אותי כנוסע זה באמת פחות צריך לעניין. נ.ב. מה שכואב זה לא הבטן, אלא הרגליים
את כביש 6 עד הדולפינריום ואז התנועה היתה מתנקזת אליו ולא היו פקקים במרכז ת"א....... אתה מוזמן פעם לבקר בחמ"ל של אגד בתמח"ת (ריכוז 100) ובחדר האלחוט של דן. אולי תראה פעם איך מנהלים תנועה.....

ארזS

New member
עזוב, מה הם מבינים ?

את כביש 6 עד הדולפינריום ואז התנועה היתה מתנקזת אליו ולא היו פקקים במרכז ת"א....... אתה מוזמן פעם לבקר בחמ"ל של אגד בתמח"ת (ריכוז 100) ובחדר האלחוט של דן. אולי תראה פעם איך מנהלים תנועה.....
עזוב, מה הם מבינים ?
הם רק יודעים להתלונן.

רק תסביר איך בדיוק

בדבר אחד אתה בטוח צודק
הפאדיחה הגדולה היא בהחלט לא של דן אולי של העירייה ואולי של המשטרה וכן, דן צריכה להיות ערוכה למקרים כאלה, מבחינתי תחבורה ציבורית זה כמו צבא. אם נוצר מצב שאנשים נשארים ברחוב כי התח"צ קרסה אז מצידי שאגד תביא אוטובוסים מחיפה בשביל לכסות על דן ותקבל ממנה תמלוגים אח"כ, אותי כנוסע זה ממש לא אמור לעניין יותר מידי. אז אני כנוסע יכול להבין שדן לא מסוגלת להוציא קווים ממסוף כרמלית (הגיוני מאוד), אבל עד שהלכתי ברגל את כל תל אביב בשביל לעלות על 51 אני מצפה לפחות למצוא שם מקום בעמידה בדוחק, בימים כאלה באמת לא לעניין להתלונן שאין מקום ישיבה. מישהו פה פעם אמר שבלונדון אם יש השבתה (טכנית או אחרת) של הרכבת התחתית, יוצאים בכל העיר עוד כמה מאות או אלפי אוטובוסים לכפר על העניין. מאיפה מביאים פתאום 500 נהגים? מאיפה מביאים 500 אוטובוסים? וואלה אין לי מושג, אבל אם שם אפשר לארגן 500, אז אפשר לארגן בתל אביב 50. ואם דן לא הצליחה לעשות את זה אז אולי אתם צודקים שזה לא כזה פשוט אבל זה עדיין משהו שלחברה בסדר גודל של דן צריכה להיות איזשהי תשובה אליו. בין אם זה הסכמים עם חברה אחרת, ספינות אוויר, או נהגים רזרבים בכמות מספקת. באמת שאני לא מנהל של שום חברה, אבל כל חברה צריכה לדעת איך היא שומרת על המינימום של האמינות שלה גם ב"רגעים קשים" אני באמת מבין את כל הנימוקים האלה, ורק מה שאני יכול להגיד זה שאם זה המצב של חברת התח"צ מספר 2 בארץ אז אנחנו בבעיה למקרה שעוד נצטרך אותם באמת למצב חירום. (לא רוצה לנבא שחורות, אבל לדוגמא - צורך בפינוי עיר שהותקפה בחומר כימי, עלול לקרות? נקווה שלא, אבל מה שלא יהיה החברות צריכות להיות מוכנות גם לתסריט כזה)
רק תסביר איך בדיוק
מאן דהוא (ולא משנה מי) אמור להביא אוטובוסים לרחובות סגורים שלא ניתן להתקרב אליהם???

ארזS

New member
ולמרות שנמאס לי מהשרשור הזה...

דיברתי על 51
והזכרתי את זה לפחות 10 פעמים בשרשור
ולמרות שנמאס לי מהשרשור הזה...
נכון, דיברת על 51, אבל מתי תבין שגם האוטובוסים של 51 היו תקועים שעות בפקקים בז'בוטינסקי והסביבה במשך שעות ולא יכלו להגיע לתמחת''ת ? אהה ? מתי תקלוט את זה ?

846

Active member
גם אם היית מכניס את כל ה 3500

מוטי, אין כזה דבר לא בר ביצוע.
כמו שלעיתונים יש הסכמים עם עיתונים אחרים במקרים שנשרף בית הדפוס, לדוגמא. כך גם לחברת אוטובוסים צריכים להיות הסכמים עם חברות אחרות על עזרה בתיגבור במיקרים כאלה. אני בטוח שחברות רבות היו מוכנות לפעול כשאטל מנקודה לנקודה (נאמר ממסוף כרמלית לתחנה מרכזית). אבל הבעיה המרכזית היא לא בדן, אלא בעירית תל אביב ומשטרת ישראל שלא השאירו ציר או שניים פתוחים לתח"צ ממערב העיר מזרחה.
אוטובוסים של אגד או מס' דומה של פרטיים, אי אפשר היה לזוז! לצערי היתה לי נסיעה מיוחדת שהסתיימה ברח' בן יהודה.... לקח לי לשעתיים + להגיע מנתב"ג לאלנבי ומשם לבן יהודה ובחזרה כשעה לחצות את בוגרשוב להגיע לדיזינגוף אבן גבירול וחזרה לתמח"ת. סה"כ התענוג: 3.5 שעות.....

ארזS

New member
ג'קי, אתה לא רואה שהחברים פשוט

אוטובוסים של אגד או מס' דומה של פרטיים, אי אפשר היה לזוז! לצערי היתה לי נסיעה מיוחדת שהסתיימה ברח' בן יהודה.... לקח לי לשעתיים + להגיע מנתב"ג לאלנבי ומשם לבן יהודה ובחזרה כשעה לחצות את בוגרשוב להגיע לדיזינגוף אבן גבירול וחזרה לתמח"ת. סה"כ התענוג: 3.5 שעות.....
ג'קי, אתה לא רואה שהחברים פשוט
לא מבינים את העניין כמה שמסבירים להם ?

urilei

New member
להסביר מה?

אי אפשר להסביר למי שלא מוכן
להקשיב....
להסביר מה?
שהיו פקקים איומים בכל מרכז תל אביב? אני יודע, באמת שלא צריך לספר לי. עדיין לא שמעת ממני פה מילה אחת על זה שלא יצאו אוטובוסים ממרכז תל אביב אבל הציר מתמח"ת-המסגר-בגין-ז'בוטינסקי עד כמה שידוע לי איפשר תנועה סבירה.

ארזS

New member
טוב, אתה מתחיל להרגיז אותי. באמת.

להסביר מה?
שהיו פקקים איומים בכל מרכז תל אביב? אני יודע, באמת שלא צריך לספר לי. עדיין לא שמעת ממני פה מילה אחת על זה שלא יצאו אוטובוסים ממרכז תל אביב אבל הציר מתמח"ת-המסגר-בגין-ז'בוטינסקי עד כמה שידוע לי איפשר תנועה סבירה.
אתה פשוט לא מוכן לקלוט את מה שמסבירים לך. אז אתה צודק. אני מרים ידיים. לילה טוב.

urilei

New member
טוב טוב נכנעתי

אתה פשוט לא מוכן לקלוט את מה שמסבירים לך. אז אתה צודק. אני מרים ידיים. לילה טוב.
טוב טוב נכנעתי
נניח שציר ז'בוטינסקי גם היה סתום למרות שאני חושב שאנחנו פשוט לא מדברים על אותן שעות. אז יאללה, סיכמנו שצריך לקנות הליקופטרים יאללה

ארזS

New member
וואייי.... הוא מסכים איתי במשהו...

טוב טוב נכנעתי
נניח שציר ז'בוטינסקי גם היה סתום למרות שאני חושב שאנחנו פשוט לא מדברים על אותן שעות. אז יאללה, סיכמנו שצריך לקנות הליקופטרים יאללה
וואייי.... הוא מסכים איתי במשהו...
אני לא מאמין...
ותכניס טוב טוב לראש שלך שהמחשבות והרעיונות שלך הן פשוט אחלה. מי אני שאתנגד לרעיונות נפלאים שכאלה ? א ב ל : יש רצוי ויש מצוי ! חביבי, אתה חי בישראל. תקלוט את זה.

levikon

New member
ג'קי. תקרא שוב את מה שכתבתי!

לא טענתי שהאשמה היא של דן או אגד. כתבתי שהאשמה היא על המשטרה ועל עירית תל אביב. אני לא צודק? ובנוסף. הם ראו את מה שהולך שם כבר בשעה 8 בערב. אני מאמין שאפשר היה עד 10 לפנות ציר אחד מכיוון החוף לתחנה המרכזית שעליו יכולה היתה לנוע באופן בלעדי תחבורה ציבורית ושירותי חירום! זאת הייתה הנקודה שלי. אתה לא מסכים איתה?

846

Active member
../images/Emo45.gif ,תישמע.. להסכים עם שניכם

לא טענתי שהאשמה היא של דן או אגד. כתבתי שהאשמה היא על המשטרה ועל עירית תל אביב. אני לא צודק? ובנוסף. הם ראו את מה שהולך שם כבר בשעה 8 בערב. אני מאמין שאפשר היה עד 10 לפנות ציר אחד מכיוון החוף לתחנה המרכזית שעליו יכולה היתה לנוע באופן בלעדי תחבורה ציבורית ושירותי חירום! זאת הייתה הנקודה שלי. אתה לא מסכים איתה?
,תישמע.. להסכים עם שניכם
באותו ערב? כניראה שאני באמת עייף!

מצב
הנושא נעול.
למעלה