עולמות אחרים, שערים, מימדים אחרים, מקומות.

atlantis13

New member
אתה ומהדע מחכים לראות את אלוהים באמת ובתמים?

ואז לחקור אותו? כי עם ישראל - ביקש לראות את אלוהים - ממש מאותה סיבה "למה שנאמין למה שעינננו אינם רואות" - וביקשו ממש לראות אותו - אתה יודע מה קרה מדעית? חצי מהעם מת - וחזר לתחיה - כי חצי מהעם ביקש לאחד את המדע ולקרוא לו רוח.

לכן חצי מהעם הוא מת גם רוחנית - והם נהיו מדענים. אתה לא יכול למדוד רוחניות דרך מדע - בשדום צורה - הרוח - נשמה

היא נ ש ג ב ת " רוח אלוהין ממעל" - בצל אלוהים בראתיכם - לא בצלם פרס נובל.

אין כלי שיכול למדוד את הנשמה שלך - חוץ מהבורות והיחס שלך כלפי אדם אחר - זוהי רוחניות - ואלוהים משקיף - הוא לא סובב סביב "חלקיק - החלקיק הזה - לא קשור לרוחניות - הוא סתם מכיל קיום מסוים - זה כמו לבנות מגדל ולהגיד למה הוא משמש - למה הוא כבר ינכול לשתמש? למגורים של הגוף הפיזי שלך - עד שימאס לך מהמדע הזה ופרסי הנובל הבלתי נחוצים האלה - האופי החטטני והרובוטי שלנו - אחד כלפי השני 0 חוסר העזרה, המלחמות, הקידמה היי-טקית והתנבלות הנשמה לנוכח פאר המדע והמצאותיו - ולחזור לימי האדם הקדמון - כאשר הוא בבון מצוי המביא אוכל למשפחתו - אוכל וישן - וקם לצוד - אוכל וישן - וקם לצוד - אז אתה בבון מדעי - או שאתה באמתצ רוצה להתפתח רוחנית? כי שניהם - לא קשורים - אלא שיהי מקום לנשמה שלך - אם היא בכלל נסרת איכנשהוא - כדי לקדם נשמה אחרת - זה החלקיק האלוהי. אז שתקבל על זה פסל מתכל לדירה שלך?

ממש לא. שתקבל פרס על היותכם אפאטיים כלפי אנושיות והומניטריות אמיתית - ולא לזרוק כח"י שקלים לעבר קופת מתכת - בעת החג - זה לקרוא לעצמך אדם נשגב? ממש לא.

לך ותלמד מדע - תקבל מלא מתכות חדשות לסלון שלך - ותישאר בור ועם הארץ - או שתהיה דתי - ונבזבז את זמנך בתפילות לבית מקדש - אותו הדת עצמה הרסה - ואת היחס האנושי שלה לחברה ולעצמה -

תודה דתיים! תודה מדע!

atlantis13

New member
מה אתה אומר...

מדע = מחקר ארוך שנים על חלקיקים ומולוקולות = לדעת מה זה גוף פייז = לגלות הלאה מה זה רלוהים = אלוהים הוא מפלצת ספגטי = אלוהים הוא חלקיק = פרס נובל.

אתה אדיוט. ברכותינו! הנה הפרס שלך.

atlantis13

New member
האם אתה יודע מה זה "רוחניות"?

לפני שאתה מעלה לי מידע מדעי על "מה זה " מדעית דרך שאלון אמריקאי?

או שאתה מנסה דרך המדע - להוכיח מה זה "חלקיק "אלוהי" - ומה זה "רוחניות" -

רד מהADMIN - אתה לא שולט בהכל -

אתה סתם רון.

atlantis13

New member
בבקשה - זהו "החלקיק" האלוהי..

"תיאוריית "החלקיק האלוהי". החלקיק התת אטומי, בוזון היגס, נחשב אבן פינה חסרה בעולם הפיזיקה, ויכול להסביר מדוע לחומר יש מסה. - וקטף על כך - "פרס" נובל.

על מה? שלגוף פייז כלשהו יש משקל פיזי? מהי התיאוריה עליה נכתב עוד פסל לביתו של המדען התורן? מהז ה קשור לאלוהים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4438081,00.html

atlantis13

New member
אנו נבדוק האם אגואיזם וגאווה - ניתנת לפרס?

והתשובה היא כן! כל גאוותכם על המדע ומחקרו - גרם להרס של משאבים וכסף מאנשים שעובדים או יותר מידי שעות - או משועממים בעבודה ברגעים אלו מש - ואיכשהוא - יש להם עוד גישה לאיטרנט כדי להיות "חברתיים" אחד עם השני - אבל במציאות מעדיפים לישון ולאכול כל היום - ברכותנו. אתם לא מתקדמים עם המדע והשיעמום שלכם - לשום מקום.

האם תשנה את הקריירה? תשנה ותלך לעוד מכללה? קדימה! עוד תואר! עוד שעות עבודה -

איך בכלל הצלחתם לבנות חיי משפחה?

- אתם רובוטים של המערכת הממשלתית.

ronAdmin

New member
הקשר הוא פשוט מאוד - חומר הראשוני

מדובר בחומר שממנו נוצרו היקומים שלנו (המימד שלנו) ולחן קוראים לזה חלקי האלוהי.

אני מודה שאינני יודע הרבה דברים ואני חייב לציין שאני תמיד לומד דברים חדשים,
אינני מבין מה הקשר בין הכינוי שלי לדיון הנ"ל.

אגב זה שאני מאמין יותר במדע ולא ברוחניות אין זה עושה אותי למשהו חריג או שאינני
צודק שאמירותי.

אני מאמין שלכל דבר יש הסבר מדעי הגיוני ויותר מכך לפעמים הבלתי הגיוני יכול להיות
התשובה (הפתרון) לבעיה ותחשוב על זה טוב טוב בלילה.

פה אני סיימתי את העץ הזה שיהיה לך בהצלחה באשר אתה חושב (ידידי הנכבד).

atlantis13

New member
אתה לא צריך לקרוא לי "נכבד"

גם לא כנימוס - כל הכבוד הזה והגאווה המדעית הזאת - גרמה לנזק רוחני של שנים על גבי שנים בהם ניצלתם משאבים למדע - במקום לעזרה הדדית והומניטריות - אותה גם אנג'לינה ג'ולי נאלצה ללמדכם - דרך מעשיה ולא "כוסית בסרט יפה" ו"בובת שעווה במדאם טוסו" שלה ושל בעלה - כי היא עוד גרמניה מפגרת שחושבתצ שהוליווד הם בובות שעווה - אולי שיעשו בובת שעווה של מדאם טוסו? או שהנשמה שלה עשויה גם משעווה?

בכל מקרה - המדע פישל בגדול - זה נאמר בעבר - וכנראה ייאמר בעתיד - זה לא משנה לנו מה ההסבר שלך - באמת שלא. דבוק במדע - ושחרר מפורומים רוחניים. אין המדע יכול להשיג את הרוח. יש על כך כמה ספרים.

ronAdmin

New member
ולסיכום - אתה צריך להיות בעל ראש פתוח

אתה יודע מה אני זורם איתך בו תקבל כמה דוגמאות טובות מה נתנה לנו הקידמה ולא הרוחניות.

מה המדע עשת לנו?
1. המדע קידם את הרפואה - נמצוא הרבה תרופות חדשות למחלות.
2. המדע ספק לנו את המחשבים מחשבונים (אנחנו מתכתבים דרך מחשבים), רשתות תקשורת.
3. המדע ספק לנו בניית בתים יותר טובים ונוחים לחיות בהם.
4. המדע ספק לנו את החשמל הבסיס לחימום וליצור דברים חדשים.
5. המדע ספק לנו אפשרות להכיר את עצמנו יותר טוב בכול מובן המילה.
6. המדע ספק לנו מגוון פתרונות לבעיות רבות.
7. המדע עזר לנו לדעת שכדור הארץ סובב סביב השמש ולא השמש סובבת סביב כדור הארץ.

מה הרוחניות עשת לנו?
1. יצרה לנו מגוון רחב של עמים על בסיס דתות שרוצים להשתלט או לפגוע אחד בשניה.
2. יצרה לנו הרבה סיפורים שקשה מאוד לעקוב אחרי זה
3. יצרה לנו היא יכולת לקדם את המין האנושי למקומות חדשים.
4. יצרה לנו מגוון בעיות חברתיו תפערים בין תרבותיים או בני האדם.

בקיצור הרוחניות זה דבר טוב על מנת להחזיק קבוצה של אנשים כקבוצה זיקה ולא מעבר לזה,
אגב מעולם רוחניות לא הצליחה לתרום למדע ולהתקדמות אדם וזה בדוק.

פה ההסבר שלי הסתיים לגביי הנושא הנ"ל

atlantis13

New member
המדע עזר עד גבול מסויים.

אנחנו לא אומרים שהמדע הוא רוע - ברגע שהמדע מתיימר להיות אלוהים - המדע עצמו עבר את גבול המחקר - ומשועמם ממחקריו - הלוקחים מן המדינה כסף לחינם. מה לא מובן?

ronAdmin

New member
לא ברור לי מי לוקח, למה לוקח ולמה צריך לקחת?

בו תלמד משהו חדש, יש מדען הראשי הוא נותן תקציב למהן חקר המדע. יש שירותי דת והם מקבלים גם תקציבים בדרך כלל פי 5 מתקציב המדען הראשי.
לא ברור לי מי לוקח מהמדינה כסף לחינם אין דבר כזה "מקבלים כסף לחינם" כל דבר שהמדענים מפתחים או עובדים עליו הם מקבלים תקציב מתוך תוכנית
עסקית שעברה ביקורת של גוף לדוגמה קרן הון סיכון כזאת או אחרת, לבוא ולהגיד מחקרים משעממים זה באמת קצת אמרה לא נכונה. רב המחקרים שהיום
עושים הם נעשים על מנת שאתה ושאר בני אדם תוכלו לחיות בצורה יותר טובה וכתרוץ לרופא המשפחה שלך או לבית החולים תוכל לקבל שירות ופיתרון למחלה
שהמדע הצליח למצוא לה פתרון - אני ממליץ לך לחושב שוב פעם טוב (ידידי הנכבד).

שורה התחתונה אני ממליץ לך ללמוד את הפרק על התקדמות והצלחת המדע מתוך התקדמות האנושות לפני שאתה חורץ אמירות קשות על המדע. ותחשוב על זה
טוב טוב לפני שאתה עונה לי בבקשה.

atlantis13

New member
קודם כלת זה "תחשבו" ואנחנו - לא חושבים.

מי צריך מוח כשאתה מגיע לרוחניות? ממש ככה :)

בכל אופן, הודעתך משעשעת - מכיוון ש"תוכנית מדעית" היא סיבה למימון - וגם "דת" מקלת פי 5 מהכסף - כהודעתך - מצד שני יאיר לפיד שואל אותך בפייסבוק "איפה הכסף" והדעותיהם של המדענים והרוחניות - בורחים במהירות מהדלת של הישיבה.."

לכן - אם אתה כ"כ אוחהב את המדע - גש וחקור אותו - חקור אותו שוב ושוב. אם הגעת לנקודה שאתה מרוצה ממנה -ברכותינו.

אם הבנת שאתה מכיר ויודע את העולם - דרך עדשות המדע - ברכותינו שנית

אך זהו פורום "תקשור עם ישויוןת אור" - אך הנושא הזה - "נעלם " ממכם- "משום מה" - ונכתב פה על סוגיות של מיסטיקה גרידא -0 וידע רוחני - ללא הקשר שלו לישויות אלו - ולכן הודעתנו נכתבת - וכן אנחנו מתיימרים להיקרא ישויות אור.

ואתם?

atlantis13

New member
ואולי כדאי ש"ישויות אור" - ישארו כ"תעלומה"..

עבור דיעות שכאלו - חקור את המדע.

גלה מה אמריקה וגרמניה - עשתה בעבר - עם פיתוח פצצות האטום שלה - מה איראן ומדינות אחרות עושות עם "כורים גרעיניים" ומה צה"ל מטיל ממטוסיו "פצצות מרגרמה" - ומה עושה הערבי הממוצע בסוריה - כאשר שולח פצצות לאילת, אשקלון, תלאביב, חיפה - ומאימים על השמדתכם - ואז מגיע גם אירגון סטאלין, היטלר - רוסיה - סקין הדס - שנאת חינם ו"רפואה רוסית" = השמדה המונית והרג.

אז הוצאנו מהחוק את הECT - שחמול אלקטרוני של גלי המוח של "חולי נפש" - והפעם, הם ייתבעו לכם את הצורה.

בהצלחה:)

atlantis13

New member
גלה את אג'נדה 21 - ומה קורה..

כשאתם חושבים שרוחניות - היא בדיה.

חקור את ההרג וההרס האמיתיים - מעשיהם הזדוניים של ארגון הסתרים הרוסי - האילומינטי - התקשר אותו לעם אחר? בשמחה - גם העם הזה פושע.. בעוד בברזיל ישנם אנשים טובי לב - אותם לא תראה צוחקים על חשבונך - ודוגמניות העל שלהן - יודעות מהו רגש ואהבה - וכבוד - גם מדונה חקרה עליכם - וגם אנג'לינה ג'ולי - שהוציאה סרט על מלחמת בוסניה - ועכשיו על ניצולי השואה. ואתם צוחקים על המשלה שלה שחושפת אחת מרגליה? אתם לא אנשים. אתם גם לא אנושיים. אז את תתיימרו - האינטרנט הוא הLAST RESORT שלכםן - כי מציאות - אולי אין לכם חיי חברה? ראו איזו הודעה נאצה אתם כותבים כאן כעיצות ודיעות - עד שבנותצ צריכות להיות מושפלות - ואנשים צריכים להיות חולה נפש - כאשר רצו את עזרתכם - ואתם מקללים ומשפילים אותם.

ראו מה מעשיכם יצרו - ומה יקרה בעתיד - זה כל מה שייאמר.

ronAdmin

New member
לא ברור לי מה אתה רוצה ממני בכלל

מה הקשר שלי לחשמול חולי נפש? אתה מוכן להסביר לי איך אני קשור לזה באופן ישיר?

טוב לא משנה, שיהיה לך יום טוב ותגריש טוב הכי חשוב.

atlantis13

New member
לא רוצים ממכם מאומה - NOTHING.

כלום.
שום דבר.

אתה צודק - אנחנו ילדים קטנים - אנחנו לא מבינים - אנחנו תמוהים גם - מה הקשר?!

atlantis13

New member
זה אומרים הגדולים?

לא, אחי.. זה אומר מישהו שרואה סדרת טלויזיה המצויירת כשהוא הגיע לגיל 27 - מזמן...

עשה לך ספר ורב - כתוב את הבליי הרב שתבחר - אל תוך הספר - והוסף גם משפטי מחץ מסרטי בורקס, וגם את תמונתו של "חיליק.". מיהו חיליק אחי?

שנדע איזה ערס תהיה היום..

אהבנו:) תן לנו עוד משפט של גדולים.

ronAdmin

New member
סבבה, אבל אינני אוהב לכתוב ספרים

אינני אוהב לכתוב ספרים, למרות שיכולתי לכתוב ספרים שלמים על כל האירועים שעברתי בחיים הקצרים שלי עד עכשיו

אינני אוהב סרטים מצוירים או בורקס, זה ממש משעמם אותי.

בקיצור ידידי הנכבד - יש הרבה דברים נסתרים שלעולם לא נדע וכשנדע יהיה המישהו הזה שיעשה את המניפולציה על מנת
שאנחנו לא נדע את האמת (וזאת האמת ורק האמת) . ובקשר לרוחניות זה טוב אבל לא מספיק טוב על מנת לתת לנו בנאדם
את הקידמה.

ושיהיה לך בהצלחה ידידי הנכבד.

atlantis13

New member
בסדר.

"יש הרבה דברים נסתרים שלעולם לא נדע - נכון.

וכשנדע יהיה ה"מישהו הזה שיעשה את המניפולציה" על מנת
שאנחנו לא נדע את האמת - אז? תשכח? תשכח כי תרצה.

(וזאת האמת ורק האמת) - שלך. שום דבר לא אבסולוטי.

למעלה