עולם מוזר בכל מה שקשור בינו לבינה

SIRI41

New member
אני לא ממהר להסיק מסקנות

על אנשים כפי שמיהרתן/ להסיק מסקנות עלי, אני קיטלגתי את עצמי? ואגב, לא מיואשת - בסך הכל כתבתי בסבבה כזה - לשמוע - אני לא נעולה, אני מחוזרת, היו לי קשרים ארוכים - בסך הכל שאלתי את השאלה ממקום בו אני כן מוכנה תמיד לשמוע דעות, אני תמיד מוכנה לשמוע וללמוד - נסחפתן קצת לא? שתהיה שבת שלום

שאלת ,ענו לך...

כל אחד מהמקום שלו... מה רצית ? שירשור של חיבוקים,ניחומים והינהוני ראש וירטואליים..? היית מבקשת , תאמיני לי ...היית מקבלת המון..(לא עולה כסף).... חתימה טובה.

"עולם" הולך ומתאדה לו:)))

זו לא את חמודה.. זו הסביבה של וונוס ומאדים... אבל בסבבבה כזה... כולנו נהיה שם יום אחד ונבין מה את עוברת..:)))

יש לכם רעיון לבילוי מעכשיו עדהערב?

לבת 12 ו-6.5 ואבא שובב גם בגוש דן השרון ועוד

אח שלי,קח לך את אחת

האמהות השובבות שדופקות כאן שורות....... תעשה לה לו"ז מעכשיו ועד "בית הכנסת" והרי לך.....מסודר אתה

חזקוש

New member
יש טיפוסים שונים וכנראה עוד רבה לך

רבה לך הדרך למצוא את זה אשר יקבל אותך כפי שאת כולל עברך. אל תתייאשי. אולי אין זו העדפת רבים , אך לדוגמה אני אישית מעדיף בת זוג עתירת נסיון קודם מה שמעיד גם על רמת מיניותה. אך יש אחרים שמוסר שמרני מהעבר מכתיב להם עדיין את קו המחשבה. כנראה טיפוסים מסוג זה לא יתאימו לך ואין ברירה אלא להמשיך לחפש, כי יש וכי אני סמוך שאם תחפשי גם תמצאי. חזקי

שחR

New member
אני רוצה להגיד לך משהו

גבר כשרואה אישה בפעם הראשונה - ברוב מוחלט של המקרים לא יחשוב : להתחתן איתה, להביא (עוד) ילדים, לקחת משכנתא, להתחייב להפסיק ליהנות עם בחורות אחרות, לעבור לגור ביחד, להיפרד ואחר כך לשלם עוד מזונות . הוא באופן טבעי ירצה רק להינות בלי מחוייבות. זה יכול להיות סקס, או אפילו סתם בילוי, או ידידות. הבטתי בכרטיס שלך : את לובצת גופיה עם מחשוף, חולצת בטן, ומכנסיים צמודים. ברגע שאת משדרת מיניות במראה שלך, אני רוצה להניח שכל גבר בריא ירצה להינות איתך במיטה, במבט ראשוני, בלי להכיר אותך. את כל התכונות שתיארת ( ואני מצטט) : מוכנה לזוגיות, אשה איכותית, שכלתנית, אמא למופת, בת זוג למדת מה חשוב יותר ומה פחות ,מה כדאי לוותר ומה לא. הן תכונות נפלאות שיקח זמן להכיר אותן, ולכן את צריכה לתת לנו הגברים את ההזדמנות להתגבר על ייצר החרמנות הטבעי ולנסות להבין ולהכיר את האישיות שלך. וזה מצריך זמן ואורך רוח. אני מבקש את סליחתך בשם הגברים שאנחנו מעונינים קודם כל לשכב איתך חחחה. אנחנו יצורים פרימיטיבים שחיים ע"פ אינסטקטים חייתים שטבעו בנו בעל כורחנו. תנסי להפוך את זה ליתרון. תני לנו להימשך אלייך מינית, ואז תלמדי אותנו להכיר אותך. אולי נתאהב, ושוב נעשה טעות ונתחתן/ נתחייב פעם נוספת על כל המשתמע. על מגוון הסיבות שזו טעות מצד הגברים בפעם אחרת... בנתיים, קחי עיצה אחת ממני. יש לך יתרונות, תנצלי אותן למענך, ואל תראי בהן מכשול...ההפך הוא הנכון. מקווה שעזרתי שלך, שחR

מזכירה את התמונה ששולחים

לחילופי זוגות...
רק על הקוים

t o t a l

New member
לפי דעתי לא למדת מספיק

אחרת, אותן בריות שיפוטיות ומקטלגות, היו מעניינות לך את השחלה השמאלית. אני למשל גם מאוד שיפוטי וקטלגן. אני למשל מתיחס בחשדנות לאלו שתמיד מכירים את הבן זוג האולטימטיבי שלהם, בו ברגע שהם נפרדים מהאולטימטיבי הקודם. מדלגים מזוגיות לזוגיות, מתחברים לאהבת חייהם כבר על מדרגות הרבנות. לראות עיניי בהם יש משהו לא בסדר. אבל אני אם הייתי הם, לא ממש הייתי מקשיב לי.

קשב1

New member
קצת פילוסופיה ל SIRI

לי זה נשמע שאת עושה את כל הדברים הנכונים שיאפשרו לך להגיע לאיכות חיים. רוב הזוגות שאני מכיר שיש להם חיוך על השפתיים לא מאושרים. החיוך הרבה פעמים זה תקווה שאולי פעם אחת יהיה להם כיף בזוגיות הקיימת. זה נשמע שאת שונה את למדת על החיים את התפתחת את יודעת איך הזוגיות שאת רוצה צריכה להראות. עכשיו צריך סבלנות ולפתוח עיניים כי לא כל גבר שרואה את חולצת הבטן ירצה לתקוף את היעד. יש כאלה שרואים את היעד בודקים קודם את טיב המילוי לפני שעוברים ללכבוש את היעד. קוראים לזה בגרות, קוראים לזה השהיית תגובה תקראי לזה איך שאת רוצה תתפלאי יש כאלה. בקיצור אין מה לשנות בך תמשיכי להיות SIRI

Rinattt

New member
ה-לסיום שלך מוזר

"לסיום - אם היו שואלים אותי היום האם היית רוצה להחליף את החיים שלך מהגירושין בזוגיות מוצלחת והרמונית? הייתי אומרת לא - כי בלי הידע שצברתי.... שום זוגיות לא היתה מחזיקה אצלי מעמד." הרי אם תהיי בזוגיות הרמונית סימן שהיא מחזיקה מעמד, לא? ככה את חוסכת את השנים שלבד... מה זה משנה השנים לבד? ואי אפשר גם לצבור ידע ביחד [זה יותר נעים]? עכשיו מה, את עם כל השנים לא יודעת שרושם ראשוני זה חיצוניות? וחיצוניות = משיכה? מה בא אח"כ זה הכימיה, אז כנראה שלאותם בחורים לא ממש "עשית את זה" עם כל הלימודים שלך, הנסיון והידע שצברת... בלי להתייאש מותק, הוא עוד יגיע...

ערסlight

New member
סיר הסירי

קראתי ולא הבנתי. הכי קרוב שהגעתי זה שזו מודעת דרושים. תראי, שווה להתיחס לחיים לפי התוצאה. אם את מתקשה למצא זוגיות... משהו עדיין לא עובד. אם אין סיבה אובייקטיבית כמו כיעור בולט, נכות או שאת גרה על אי בודד אז ... לכל סירי של מכסה. זה לא סתם שקשה לך. אני מנחש שאת מה שקוראים "בררנית". או במילים פשוטות יותר... מתנשאת.

שיר76

New member
טיפת מזל

מעשה שהיה כך היה פעם הלכו המזל והשכל על הכביש הגיע הלילה התעיפו ורצו ללכת לישון המזל בלי בעיות נשכב על הכביש החם ונרדם אמר השכל בליבו איזה מטומטם המזל שנרדם כך באמצע הכביש יבוא אוטו וידרוס אותו, הלך ונרדם על המדרכה , באמצע הלילה באה משאית במהירות הנהג ראה את המזל על הכביש שבר ימינה עלה על המדרכה ודרס את השכל. מסקנה עדיף סנטימטר מזל מקילומטר שכל . ולך SIRI את יכולה להיות יפה חכמה ומוצלחת ולא משנה מה שואלים ומה לא צריך טיפת מזל בחיים .

למעלה