עולים על מדים בקקי

Itamarro

New member
טוב לא אכפת לי

רק בבקשה תגידו לי שזה לא חוסם מ669, בבקשה.

abag

New member
מישהו יודע מזה

סעיף 2גובה מ 14.1 מטר עד 94.1 מטר או משקל: נשים עד 94 ק"ג לכל היותר, גברים עד 44 ק"ג לכל היותר סעיף 3 רגלי "O" או "X" בדרגה קלה ללא פגיעה ביציבות הברך. אפשר הסברים? תודה..

asiba

New member
פעם איזה אורטופד

אמר לי שיש לי רגלי X, זתומרת שהברכיים קצת בפנים ככה שהרגליים בצורה של X, אני מניחה שO זה ההפך. (וזה לא משהו ששמים לב אליו לבד..)

lol17

New member
נצל"ש - מישהו יודע מתי יש מיונים

לתפקידי מבצעים ופיקוח ?? ואם בקיוסק מידע כתבו לי שמסיבות רפאויות לא ישבצו אותי בתור לוחמת ובגדודים אז אני לא אוכל להיות תצפיתנית (למרות שסימנתי את זה במנילה)?

AnGeLiNa JoNsOn

New member
לי יש פרופיל מושלם../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

מה הפרופיל שלך? אם זה רק סעיף אני בטוחה שזה לא יפסול אותך משום 669.

Kick SsS

New member
חח אותי רק מצחיק

שהרופאה שלי בצו הראשון שיקרה לי.. כשעוד חשבתי שכל סעיף ליקוי ימנע ממני לשרת בתור לוחמת על (פעם היה לי מין רעיון מטומטם שכזה) אני פרקטקלי התחננתי לפניה שלא תעשה לי סעיף על אנמיה (אני גבולית). היא התנתה את זה בזה שאני אקח כדורי ברזל!? (א-וקיי..) ואמרה שאין לי סעיף.. ומה ראיתי היום באופן מפתיע? סעיף אנמיה.. אחח לולא הסעיף אנמיה הזה הייתי ממש סופרוומן. הו וול..

חחחחחח אצלי דווקא להפך..

אמממ כאילו יש לי אנמיה.. ודיווחתי עליה.. אבל משום מה הרופאים שם החליטו שאין לי.. טוב בעיה שלהם..

איתמר אל תדאג

זה לכולם. (כאילו כמעט לכולם יש סעיף 'חדש'. הדבר לא ישבש לך את תהליכי המיון ל 669. הסר דאגה מלבך.

WTF>? מה זה בדיוק אומר-->?

"פעילה המאוזנת עם טיפול מיטבי ASTHMA" אני יודע שיש לי אסטמה אבל לא ממש הבנתי את המשפט הזה : \

ertert15

New member
אני לא רופא גדול אבל

ניתן לשער ולהבין שיש לך אסתמטה לא קלה שכרגע נמצאת יחסית באיזון,קרי לא מחמירה מדי ולא מציבה אותך בהמון התקפים בגלל טיפול מתאים לשם כך.

GrEeNgIrL3

New member
צודק... ממש מפגרים ..

אני סובלת מהזעת יתר בידיים שלא מפריעה לי ממש חוץ מאי נוחות קל בכתיבה. הרופא שם שאל אותי אם זה מפריע לי ואמרתי לו שזה לא קריטי ולא פוגע בתפקוד התקין שלי בחיי היום יום.. הורידו לי את הפרופיל ל 72.. והיום באתר זה מה שהיה כתוב שם: HYPERHYDROSIS עם הפרעות קשות בתפקוד. ואמרתי לו בפירוש שזה לא פוגע קשות בתפקוד שלי... איזה מעצבנים.. יכול להיות שהורידו לי פרופיל ואני לא יודעת?

למעלה