עולים על מדים בקקי

Itamarro

New member
עולים על מדים בקקי

התעדכן האתר, והוא פתאום הפליץ לי שיש לי סעיף ליקוי "סטייה קלה ומאוזנת במבנה עמוד שדרה ללא הפרעות ניכרות." 1. לא ידועה לי שום סטיה כזו לחלוטין. 2. לא סופר לי על איזושהוא סעיף בריאותי שקיים אצלי. 3. האם סעיף כזה פוסל מ669?

yuli1002

New member
לי היה כתוב בדיוק אותו הדבר...

וגם על עוד ליקוי במבנה כף הרגל שגורם לליקויים בהליכה.... WTF? מאיפה הם הביאו את כל זה????

is it real

New member
לי יש בדיוק אותו הדבר

אין לי מושג למה איך מה מי מאיפה... אין לי שום בעיה במבנה עמוד השדרה שלי! במקרה אבא שלי רופא שמתמחה בעמוד שדרה וברגע שהוא יגיע הבייתה אני הולכת לבדוק אם יש איזה שמץ של אמת בדברי הצבא.

כנ"ל לי, וזה גם רושם שלא שלחתי

שאלון העדפות אבל שלחתי ב-10 בפברואר ועוד יש לי מספר אסמכתא... ואין אפשרות לשלוח שוב!! מה עושים?!!?

אוףףף מפגרים כאלה

התקשרתי לנסות למלא את השאלות בטלפון ואומרים לי שהקוד האישי שגוי! מה לעזאזל קורה כאן? לדעתכם זה סתם טעות שרשום שלא שלחתי? למרות שיש לי מספר אסמכתא? אוףףף

mAAyAn 1

New member
יש לך מספר אסמכתא,

מה שאומר מילאת את המנילה. אל תדאג, זה יתעדכן שוב בקרוב.P:

זוכר שבצו ראשון הרופא בדק אותך?

מה שהוא עשה זו בדיקה פיזיקלית פשוטה שכוללת בטוחה בדיקה של סטיות ושינויים במבנה הגוף - ללא הפרעות ניכרות אומר שהוא לא רואה איך זה יפריע לתפקוד שלך, מה שכנראה אומר שלא ירד לך הפרופיל על זה. בנוגע ל 669 אני לא יודעת. על מנת לערער על הסעיף פנה לרופא המשפחה שיתן לך הפניה לאורתופד מומחה בעמ"ש וכל בדיקה רלוונטית שתסייע. בקש מהאורתופד שיכתוב לך מכתב המתאר את מצבך (ושייציין שאין סטייה ואין בעיות רפואיות) ושלח את המכתב עם הבדיקות הרלוונטיות לערעור פרופיל. הרופאים בצו ראשון הם מילואימניקים שאין להם ולו קשר אחד לדברים שהם בודקים בצו ראשון. אותי לדוגמא בדק אנדוקרינולוג לכן צפוי שיהיו להם טעויות. הם עושים בדיוק את מה שמבקשים מהם - לא יותר ולא פחות. מכתב מרופא מומחה וועדה רפואית יכולים לכסות את העניין.

Itamarro

New member
הבנתי שזה מהבדיקה

אבל הם לא מדווחים על כזה דבר למלשב?

אם אתה לא דורש אז לא

רק אם אתה דורש פירוט של סעיפי הפרופיל אז הם יראו לך את זה.

Itamarro

New member
איך אני אמור לדרוש פירוט

כאשר לא נאמר לי שיש לי איזהשהם סעיפי פרופיל :X

Marble Arch

New member
אבל רגע,

אצלי כתוב שיש לי "ליקויים קלים במבנה כף הרגל עם הפרעות קלות בהליכה".. א. בצו ראשון לא בדקו לי את כף הרגל ב. אין לי הפרעות בהליכה, מאיפה הם המציאו את זה? הם אפילו לא ראו אותי הולכת..

מדובר על נוסח אחיד

זוכרת שהרופא ביקש ממך להתכופף, לגעת באצבעות הרגליים וכו? זו הייתה הבדיקה הפיזיקלית.לא צריך למשש את כף הרגל כדי להגיע למסקנות שיש שינויי צורה.

Marble Arch

New member
../images/Emo46.gif תודה רבה.

זה ממש מעצבן, אני לא חושבת שיש לי הפרעה בהליכה! אני הולכת יפה מאוד.. זה פוסל אותי מאמריקה'ס נקסט טופ מודל?!

טלXD

New member
??????

גמלי רשום את זה!!...מה זה השטויות האלה פתאום מאיפה זה בא?????.

InfectedM

New member
זו עקמת קלה. גם לי יש

רק שלי יש הפרעות (זה גורם לי לכאבים) אז לא רשום הקטע של "ללא הפרעות ניכרות"
בודקים את זה כשמבקשים ממך להתכופף. אם הוא גם הריץ לך אצבעות לאורך עמוד השדרה אז זה בטוח אומר שהוא בדק אם יש עקמת. זו עקמת מותנית (הצדה).

למעלה