עוזר נהג קטר נהרג

מצב
הנושא נעול.
עוזר נהג קטר נהרג ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עוזר נהג קטר נהרג

ארוע נורא שקרה: (אתם רואים, גם עובדי רכבת נהרגים לצערנו) תאונת התנגשות קטלנית: תאונת התנגשות קשה מתרחשת בין רכבת נוסעים (מוביל: קטר מס' 113) לבין משאית המובילה עפר ליד קרית-גת. עוזר הנהג מאיר קריאף ז"ל נהרג ! הקטר מתהפך על צידו וניזוק באופן קשה. 3 קרונות נוסעים ניזוקים באופן קשה: קרונות מנדאטורים מס' 222, 331, 501. 20.09.1959

עתק ברכבת ישראל נהרג../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עוזר נהג קטר נהרג

ארוע נורא שקרה: (אתם רואים, גם עובדי רכבת נהרגים לצערנו) תאונת התנגשות קטלנית: תאונת התנגשות קשה מתרחשת בין רכבת נוסעים (מוביל: קטר מס' 113) לבין משאית המובילה עפר ליד קרית-גת. עוזר הנהג מאיר קריאף ז"ל נהרג ! הקטר מתהפך על צידו וניזוק באופן קשה. 3 קרונות נוסעים ניזוקים באופן קשה: קרונות מנדאטורים מס' 222, 331, 501. 20.09.1959
עתק ברכבת ישראל נהרג

דוד שיקולקר ז"ל, עתק בתחנת הרכבת "אשדוד מיון" נהרג ביום 16.09.2001 בעת פעולת עיתוק של רכבת משא בתוך תחומי נמל אשדוד. הקטר עליו עמד היה קטר מס' 111 שהתנגש עם משאית שעמדה בסמוך למסילת הברזל. ד"ר אביתר רייטר, הכירו אישית ! נהג הקטר היה גבי ועקנין. גבי לא היה אשם בתאונה.

ארזS

New member
אביתר, אתה מבהיל אותנו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עתק ברכבת ישראל נהרג

דוד שיקולקר ז"ל, עתק בתחנת הרכבת "אשדוד מיון" נהרג ביום 16.09.2001 בעת פעולת עיתוק של רכבת משא בתוך תחומי נמל אשדוד. הקטר עליו עמד היה קטר מס' 111 שהתנגש עם משאית שעמדה בסמוך למסילת הברזל. ד"ר אביתר רייטר, הכירו אישית ! נהג הקטר היה גבי ועקנין. גבי לא היה אשם בתאונה.
אביתר, אתה מבהיל אותנו

ישר בדקתי באתרי חדשות ולא מצאתי כלום, עד ששמתי לב לתאריך שכתבת למטה.

עובדת ברכבת ישראל נהרגת ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עתק ברכבת ישראל נהרג

עובדת ברכבת ישראל נהרגת

יאנה שפירא ז"ל בת 17 מקרית-מוצקין – עובדת ב"רכבת-ישראל" שמכרה במזנון הנייד ברכבת מס' 168 מתל-אביב לנהריה נפלה מדלת קרון מס' 84 [CAREL FOUCHÉ]בעת הנסיעה ונהרגה. התאונה התרחשה בק"מ 19.600 בקטע מסילת הברזל עתלית – התותרים. (מס' הקטר – 747). הארוע מתרחש ב- 11.10.2001 19:45

Carl Freeborne

New member
יו אתה רע....

עוזר נהג קטר נהרג

יו אתה רע....
הייתי היום על הרכבת מנהריה לבאר שבע (הראשונה) וירדתי ממנה בת"א וידידה שלי המשיכה לבאר שבע... וחששתי שקרה לה משהו. אומנם פרסמת את התאריך אבל כשרואים כותרת כזו ישר נבהלים, עדן את זה קצת בבקשה. שבוע טוב וחג פורים שמח הבא עלינו לטובה.

מצטער, הייתי צריך לפתוח במילה

יו אתה רע....
הייתי היום על הרכבת מנהריה לבאר שבע (הראשונה) וירדתי ממנה בת"א וידידה שלי המשיכה לבאר שבע... וחששתי שקרה לה משהו. אומנם פרסמת את התאריך אבל כשרואים כותרת כזו ישר נבהלים, עדן את זה קצת בבקשה. שבוע טוב וחג פורים שמח הבא עלינו לטובה.
הסטוריה !!! אז טעיתי ומתנצל. קרל - אני לא רע. רק טעיתי.

ארזS

New member
אביתר היקר ! אתה בכלל לא רע !

אביתר היקר ! אתה בכלל לא רע !
אתה טוב !!! וממש נכס לפורום הזה !!! אבל עובדה שלא רק אני נבהלתי נורא... יחד עם זאת, אין ספק שכל ארוע כזה הוא עצוב נורא . ושלא יקרו יותר תאונות !!!

Carl Freeborne

New member
סליחה גם, אני יודע שאתה איש טוב

ואכן נכס גדול לפורום.. אבל זה לא היה "רע" בכוונה.. זה היה כזה.. הבנת אותי ודאי.... זה לא היה אישי.... שבוע טוב - יש חג השבוע! דניאל

הפתעה טובה באתר חדשות הרכבת ../images/Emo70.gif

ואכן נכס גדול לפורום.. אבל זה לא היה "רע" בכוונה.. זה היה כזה.. הבנת אותי ודאי.... זה לא היה אישי.... שבוע טוב - יש חג השבוע! דניאל
הפתעה טובה באתר חדשות הרכבת

מחר תסתכלו באתר שלנו ! יהיה מביך בשבילי אך מעניין ! וכמובן יתגלה הסוד המביך שקרה לרכבת ישראל ביום 28.02.2003 !

Dani Bukhman

New member
אביתר ה"מסגיסט" ../images/Emo6.gif

מחר תסתכלו באתר שלנו ! יהיה מביך בשבילי אך מעניין ! וכמובן יתגלה הסוד המביך שקרה לרכבת ישראל ביום 28.02.2003 !
אביתר ה"מסגיסט"

ראו - תמונת השבוע באתר "חדשות הרכבת"

Carl Freeborne

New member
אתה מדבר על העמוד שנפל,

אתה מדבר על העמוד שנפל,
אם שיערתי נכון לפי קריאה באתר....?

כשדוד שיקולקר ז"ל העתק נהרג ...

כשדוד שיקולקר ז"ל העתק נהרג ...
אני הייתי המום כי הכרתי אותו אישית ולקחתי את זה נורא קשה. הלוואי ולא היו מתרחשים כל האסונות האלה ברכבת אך עלינו לזכור את האנשים היקרים האלה ובתור חובבי רכבת - לנו הם יקרים במיוחד. אני זוכר את החיוך של דוד שיקולקר ז"ל, אני זוכר כיצד הכין לי תה בתחנת אשדוד מיון ואיך ביקש ממני לצלם אותו עם קטר 737. אני זוכר ולא שוכח את האיש. תמיד תישאר אצלי פינת זכרון מיוחדת אליו אי שם עמוק ב-
! ולזכרו:
אומר שהיה איש מיוחד וחברותי, אהוב על כולם. ת.נ.צ.ב.ה

מצב
הנושא נעול.
למעלה