עוד 5 שעות US ראשון מתפללת לראות דופק

שילגיה14

New member
עוד 5 שעות US ראשון מתפללת לראות דופק ../images/Emo57.gif

אני לא בלחץ אני פשוט עומדת להשתגע אןףףףףףףףףףף יאללה אני רוצה כבר להיות אחרי אני רק רוצה לשכב כבר על המיטה ולראות את הדופק אני כל כך מנסה לא לחשוב על זה ומה יקרה אם לא יהיה דופק........

tortila

New member
אני עוד 6.5 שעות

כבר כתבתי בהודעה אחרת שלי...לא יודעת מה לעשות עם עצמי. מנסה לעבוד בינתיים, אחרת הזמן לא יזוז. בעלי אומר שהוא אופטימי. נראה...גם יותר מדי לחץ זה לא טוב...

שילגיה14

New member
אני מאוד לא מועילה בעבודה היום

חבל שבאתי בחיי.. יש לי בחילה זוועתית אני מידי פעם שותה סודה ואוכלת בייגלה בד"כ זה מעביר קצת את הבחילה אבל היום כלום לא עוזר כן, גם אני מחכה כבר 3 שבועות והיום סופסוף זה הגיע עוד 4.5 שעות

שילגיה14

New member
../images/Emo244.gifיש דופק ../images/Emo70.gif!||../images/Emo70.gif

לפי החישוב שלי הייתי אמורה להיות שבוע 9+2 לפי הגודל של העובר אני רק 8+5
אני שונאת שמחזירים אותי אחורה...
אבל יש דופק וזה הכי חשוב
קבעו לי תור לשקיפות ולסקירה כי אין תורים והכל מפוצץ ואחרי כמה דקות של אושר פתאום התמלאתי ריקנות
חיכיתי 3 שבועות לבדיקה ועכשיו מה? אני מרגישה קצת אבודה, מה עכשיו לחכות עד השקיפות? עוד חודש של המתנה מלאה חששות? אני מנסה לשכנע את עצמי שאם השקיפות תעבור בסדר
(ואצלי השקיפות זו הבדיקה הבעייתית) אני אעשה מאמץ גדול לחזור להיות נורמלית ולהתייחס להריון בצורה נורמלי. אני אשתדל מאוד. אני מקווה בנתיים סיפרתי אתמול לאחותי ולחברה הכי טובה שיהיה יום מקסים

מקוםבלב

New member
../images/Emo178.gifכבר לא עמדתי במתח.

שמחה מאוד מאוד שיש דופק.קחי נשימה עמוקה וארוכה להמשך. מאחלת לך הריון ארוך, רגוע ותקין. יום נפלא.

שמחה לשמוע ../images/Emo24.gif

לגבי "מה יהיה עד השקיפות" אני מתכננת לבקש בהריון הבא מהרופא הפניה לUS בין בדיקת הדופק לשקיפות. גם אצלי השקיפות היתה הבדיקה העצובה, אבל אצלך עכשיו שמח, ושימשיך שמח, שתצליחי לחוות את ההריון ברוגע ובטחון (כמה שאפשר)

למעלה