עוד 4 שעות ל DESERT CONBAT 3

hapoel hajime

New member
תוצאות של DESERT COMBAT 3

היה אירוע מדהים, יותר מ 300 צופים היו שם, 8 קרבות ברמה אדירה, הקרב המרכזי הסתיים בניצחון בהחלטת שיפווט לטובת עידו פריינטה ששלט בקרב בצורה מוחלטת ....

hapoel hajime

New member
עוד 4 שעות ל DESERT CONBAT 3

עוד 4 שעות ייערך אירוע ה MMA הישראלי ויהיה בו אחד הקרבות החזקים בתולדות ה MMA בארץ .. בין משה קיץ ל עידו פריינטה ... שניהם עוד לא נוצחו בארץ בMMA !! אחד מהם ייצא מפסיד ..... בהצלחה לשניהם .. נקווה שכולם יחזרו בריאים בסוף האירוע ..

ztah

New member
קרב צמוד ביותר!!!

hapoel hjime אתה ממש אובייקטיבי,אהה..... כנראה ראית קרב אחר הקרב היה צמוד ביותר אף אחד לא שלט ולא היה קרוב בלסכן את האחר. עידו ברח מהקרקע כאילו היו נחשים על הרצפה.הוא פשוט חשש להכנס לקרב קרקע. גם בעמידה אולי היה יותר אגרסיבי,אבל שום דבר מיוחד.חוץ מכמה לו קיקים שום דבר.(וגם חטף בעצמו קצת) משה נצמד אליו יפה,אך גם כשמשה משך גארד מספר פעמים,עידו ברח לעמידה.בסוף משה הוריד והיה מעליו,אבל זה כבר היה סוף הקרב. קרב צמוד מאוד שהיה יכול להיות מוגדר תיקו בקלות רבה ועובדה שאחד השופטים אף נתן תיקו,ושאר השופטים ניקדו מאוד צמוד...

ztah

New member
והוא לא הראה רמה טכנית גבוהה יותר

עידו הכוונה

cronic1

New member
רשמים

ראוי לציון הסדר המופתי והארגון של הערב הכל תוקתק ברמה גבוהה. הקרבות יחסית היו טובים והיה שואו לקהל. להבא אני ממליץ לשים מסך גדול לקהל כי המון קרבות היו בצד השני של הזירה או בקרקע והצלם הסתיר את מהלך הקרבות. בסך הכל הערב תוקתק,לא היו יותר מידי קרבות ועושה רושם שאתם על הגל הנכון. יגאל קספוב ספורטאי גדול הקרב של עידו ומשה היה צמוד כאשר כל אחד העדיף פוזיציה שונה מי לעמידה ומי לקרקע,סך הל ספקו את רצון הקהל והביאו שואו נחמד. גם אני כמו שבי ותאמר חושב שהיה מקום לסיבוב רביעי מכריע כי על פניו כמו שהקרב התנהל הסיבוב הרביעי היה מסתיים אחרת לאור עייפות המתחרים ולאור המעמד על החגורה. רוני

chooselife

New member
אתה מתכוון לנקודה שבה

עידו לחלוטין כפה את התוכנית שלו על המשחק של משה? MMA הוא מעל הכל ,מלחמה של GAMEPLAN. עידו התעלם מהגארד של משה ופשוט קם ממנו מתי שרצה,אפילו כשמשה קפץ עליו לגארד . להכתיב את המצב בקרב,זה לנצח,וזה בדיוק מה שקרה.

צריך גם להודות שזה מפתיע

שקיץ לא הפסיד בנוקאאוט. אני הייתי בטוח שהוא לא יסחוב 3 סיבובים עם פריאנטה.

chooselife

New member
תשמע../images/Emo13.gif

קצת קשה לתת למישהו נוקאאוט כשהוא שוכב על הרצפה כל הזמן

רז קורן

New member
../images/Emo45.gif

מבחינת נזק ליריב, הם היו די שקולים, כי מלבד כמה לואו-קיקים כמעט ולא היה נזק בקרב. אבל מבחינת אגרסיביות ושליטה בקרב, אני לא חושב שהקרב היה בכלל שקול. החלטה די ברורה לטובת עידו, אבל קרב מדהים של שניהם!

Dotan83

New member
בכל מה שקשור בלחימה-בריאות מעל הכל.

מישהו יודע מה נסגר שם, מי ניצח?

ננדין

New member
עידו ניצח בהחלטת שופטים אחידה:

http://www.cma-box.co.il/Forum/forum_posts.asp?TID=1325&PN=1 לא יודע מה איתכם אבל לי זה היה די ברור שאם לא יהיה הפתעות כאלו או אחרות הקרב הזה יגיע להכרעת שופטים ולא יגמר ב KO. בהתחשב בזה ששניהם לוחמים מעולים והפרש הרמות בינהם הוא מינורי זה די הגיוני... כל הכבוד למשה ועידו!!!

sgracie

New member
תיקון, split decision

שניים ניקדו לעידו, אחד תיקו. היה מאוד צמוד

אני ניקדתי תיקו. אבל לפני שאתייחס

לקרב המרכזי אני חייב להודות לרובי מונד על ערב נהדר שהוא הרים וגם על הפריבילגיה שניתנה לי להיות שופט ניקוד בקרבות המצויינים שהיו (וזה גם זיכה אותי במושב פירסט קלאס ס"מ מהזירה, לה לה לה). אוקיי אני אתחיל בהתייחסות לקרבות האחרים: החברה של עמית חכים התקדמו מאוד ברמת הקרקע שהם מציגים (עמידה תמיד הייתה להם), חניך אחד שלו ניצח בטראיינגל והחניך השני הפגין עליונות טכנית אבל סיים בתיקו מול יריב אגרסיבי. יונתן חניך של רובי ניצח את מקס חניך של דייויד אוסטרובסקי בהחלטה ברורה, מקס הפגין ספיריט גדול אבל יונתן שלט בו בקרקע וחלק ניכר מהקרב היה על מקס במאונט והפציץ. יגאל קספוב ממשיך לפרק אנשים, הפעם הוא נתקל ביריב חזק מאוד ומוכשר שהוא גם חניך של אריאל "ספיידר" אברג'ל. למרות האיכות של היריב, יגאל התפוצץ עליו בעמידה עם כמה ברכיות ובסופו של דבר חנק אותו על הקרקע "מטה ליאון". רודריגו מנדס נלחם מול יריב מרומניה: על אף העידוד המאסיבי שקיבל רודריגו מעשרות האוהדים של "מחנה" פריינטה אל מול העידוד היחידני שקיבל הרומני ממאמנו לקרב רובי, לא נרתע הרומני ממימדיו האימתניים של רודריגו ולאחר מס' דקות של קרב די שווה, נחתך רודריגו על יד העין מאגרוף מוצלח של הרומני (סליחה שאני קורא לו כל הזמן הרומני, פשוט איני זוכר את שמו), וחתך זה הוביל בסופו של דבר לפרישה של רודריגו שלא יכל לראות מה קורה, עקב נזילה של דם מהחתך. עמית "נוגי" אופיר ידידנו מהפורום עלה לקרב מול פיני חדידה. בתחילת הקרב עמית הגיע למצב של הטלה ופיני תפס פעמיים את החבלים (דבר שאינו מותר) ומאד יתכן שאם ההטלות היו מתבצעות המשך הקרב היה נראה אחרת. בכל מקרה לאחר מכן הקרב התרחש כולו בעמידה, עמית ניסה לקחת את זה לקרקע, אבל פיני תפס אותו עם כמה אגרופים מדוייקים לפנים שסיימו את הקרב בנוקאאוט. הקרב של עידו ומשה היה קרב איכותי ומצויין. שניהם דבקו בגיים פלאן שלהם ולא סטו ממנו בס"מ. עידו רצה שהקרב יהיה בעמידה ונמנע מכל ניסיון של משה להגיע לקרקע (והיו הרבה ניסיונות כאלה), מהצד השני משה כל הזמן ניסה לשאוב את הקרב לקרקע ולא הצליח (למעט טייקדאון לקראת סיום הסיבוב האחרון). אני ניקדתי את כל הסיבובים כתיקו מכיוון שאף אחד מהם לא עשה משהו משמעותי שיתן לו את היתרון בעיני. כשם שעידו לא ניסה לעשות כלום בקרקע, כך משה לא ניסה כלום בעמידה, למעט טייקדאונים כמובן. לא היה שום נוקדאון או אפילו משהו שקרוב לזה. עידו נתן כמה אגרופים שהתחברו בעוד שמשה יזם טייקדאונים ואף הצליח באחד מהם. בכל מקרה אף אחד מהם לא הפגין בעיני עליונות על האחר. כנראה שלשופטים האחרים הייתה מחשבה אחרת וזה בסדר גמור, אי אפשר להגיד שהיה כאן משהן לא הוגן. אני הייתי שמח לסיבוב רביעי, שהיה מתקיים במידה והקרב היה מסתיים בתיקו בסיבוב השלישי. בכל מקרה יש אלוף ראוי לDC במשקל הבינוני ושוב כל הכבוד לשניהם על הקרב המצויין. ראוי לציין גם את השיפוט המצוין של שופט הזירה אייזיק ויגדורציק שהיה נטול רבב. אני מאוד מאוד נהנתי, הן מהאוירה, הן מהקרבות המעולים והן מכל החברים והאנשים המצויינים שבאו לראות ולהשתתף בערב זה. סחטיין ענק לכולכם ולילה טוב.

איזה כיף לכם!

אני הגעתי לפני 5 דקות לבית ! :) היה מדהים ! קרבות ברמה גבוהה, רק היה חסר לי סיבוב רביעי בקרב האחרון! חבל אבל לא נורא, אני מאמין שברימאץ' משה יצליח בהורדה כבר בתחילת הקרב,או שבכלל יחליט לעבוד איתו עמידה,נחיה ונראה ! כל הכבוד לעידו שנצמד ככה לגיים פלאן שלו, רק מוזר לי למה לא ניסה בכלל להמשיך בקרקע למרות שפעם אחת (אם אני לא טועה) אם הוא היה נשאר במצב הוא היה בחצי גארד, אבל הוא התעקש לקום.האסטרטיגיה עבדה , ועובדה שהוא ניצח .

רז קורן

New member
הכריזה היתה ממש מקצועית,

הרבה יותר טוב מהרומני עם המבטא המעצבן מהאירועים הקודמים. רק שאם המאזן של לוחם הוא 0 נצחונות 0 הפסדים ו0 תיקו, אפשר פשוט להגיד שזה קרב בכורה שלו...

fatut7

New member
הכרוז

שבי מה איתי? ממני לא נהנתה? אלון "באפר" הכרוז

fatut7

New member
מצטער על שגיאת הכתיב-4 בבוקר.....

פאדיחה-רק שהעורך שלי בבלייזר לא יראה "נהנת" כמובן...

נהנתי מאוד מאוד. כשכתבתי רמת

הפקה מעולה, כללתי כבר בפנים את עבודת הכרוז ה מ ה מ מ ת, כמו גם את התקתוק של הקרבות, הכניסה הזריזה פנימה לאולם... ספציפית לברוס באפר הלוקאלי שלנו, אני יכול להגיד ששאגת ההכרזה של עידו פ א ר י י י נ ט ה ה ה אכן תפסה את אוזני ישר עת חתכה את חלל האולם ולתפיסתי היא שניה רק לקמיקזה היפני מפרייד (מבחינתי עקפת את הבאפר המקורי). בקיצור, נדבך נהדר נוסף לערב פצצתי.

למעלה