עוד 4 ימים למבצע של
ורולדין!

עוד 4 ימים למבצע של ../images/Emo43.gif ורולדין!

מחפשים משהו שיקרר לכם את הקיץ? ל"תפוז אנשים" ורשת "רולדין" יש אחלה פתרון עבורכם. רק עוד ארבעה ימים נותרו למבצע, במסגרתו גולשי האתר יוכלו ליהנות מכוס אייס קפה בראוניז חינמית ברשת רולדין מדי יום! אז מה צריך לעשות כדי ללגום מהקר והטעים הזה? היכנסו לכאן והורידו קופון שיגיע לטלפון הסלולארי בהודעת sms, אותה יש להציג באחד מסניפי רולדין. אחרי שעשיתם את כל זה והמתוק-מתוק בידיכם, חייכו אל העולם, הפעם זה בחיני חינם. חשוב לנו להדגיש כי הרשת כשרה ויש לה פריסה נאה ברחבי הארץ. כדי שכל גולשי "תפוז" יהנו גם הם מהמשקה הקר אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה – רוצו לספר לחבר'ה! נשמח אם תזמינו את החברים שלכם להיכנס לאתר וליהנות גם. אנחנו מרימים כוס אייס קפה בראוניז לחיי המבצעים שבדרך. מאחלים לכולכם קיץ נעים ומפנק, צוות הקהילות של תפוז אנשים

West Doll

New member
תראו את הקרי החדשה שלי../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

כפרות
חח צליל תראי מאחורה את המנורה שהבאת לי
ואל תתייחסו לכל הזבל שמסביב...ככה זה החדר שלי

LeAnnDylan

Well-known member
כפרות../images/Emo99.gif

על המנורה שלי, כן
אולי תפסיקי לפתח תמונות מכוערות שלה לפוסטרים? כאילו חסרות לה תמונות נורמליות

LeAnnDylan

Well-known member
לא איכפת לי |הא| זה מכוער עדין../images/Emo69.gif

ויאללה שלחי לי כבר את השירים

LeAnnDylan

Well-known member
תאכלס

האמת שרק אחרי שחן אמרה לי להסתכל שזה עומד על הרצפה ושזה יותר גבוה מהשידה שלה קלטתי כמה שזה ענקי

West Doll

New member
אבל זה מעל מיטתי ;;

חברה שלי נכנסה אליי לחדר והיא כזה "וואו
מי זאת? איזה מהממת
" אז אני כזה "נו זאת קרי כפרות
" והיא כזה "מה?? אבל היא מזה מכוערת...אין מצב שזאת היא |הא|" קיצר ואז שעות היא חפרה לי איך טחנו אותה בפוטושופ והיא ממש מכוערת במציאות ובלה בלה בלה

Guncrazy

New member
וואי זה עם זכוכית?

אם כן אני מקווה שתלו לך את זה עם כמה מסמרים/ברגים כי תמונה כזאת גדולה עם זכוכית נוטה להיות ממש כבדה ואם את לא רוצה שהיא תיפול עליך איזה יום אחד כדאי לוודא שהיא תלויה טוב

West Doll

New member
נראה לי שתלו לי עם ברגים ודיבלים וכל השיט הזה

ומה אכפת לי, גם ככה אני עפה מפה... מקסימום זה יפול על החצוף שיתנחל לי בחדר כשאני לא אהיה כאן אז זה טוב ;;

למעלה