עוד תראו כמה טוב יהיה בשנה הבאה...

עוד תראו כמה טוב יהיה בשנה הבאה...

הייתי בעוד חתונה ביום רביעי, החתונה השישית בספטמבר השחור הזה... ובין מדליון אנטריקוט לנתח פרגית, פתאום נופלת עלי האקסית, עם החבר. הושיבו אותם בשולחן שלי. כאילו לא מספיקה כל השביזות מהחתונות האלה, והחגים עם הדודות שדוחפות מספרים של הבת של השכנים (שאיכשהו הן תמיד מקסימות, חכמות, יפות וגרות בבניין של הדודה...). אז הייתי מנומס וחינני, חיבוק ונשיקה פולנית, קצת מה נשמע וטוב לראות אותך, מבט צונן בחבר (שהיה חבר טוב בעבר אבל זה כבר סיפור אחר) ואחרי חצי שעה ברחתי הביתה - רק אחרי שסיימתי את האנטריקוט כמובן
מקווה שהשנה הזאת תתחיל יותר טוב, לכולם. שנה טובה!

מעציב אותי

יש לי חתונה כזו חודש הבא, האדם היחיד (מלבד החתן והכלה) שאני מכירה הוא מישהו שיצאתי איתו והיה סיפור שאפשר לתרגם בקלות לטלנובלה קצרה. בטוח ישיבו אותנו יחד (החתן לא מכיר את הסיפור). אני לא יודעת מה לעשות.. אוף

לא התכוונתי להעציב...../images/Emo201.gif

ובגלל שיש לך זמן להתכונן, יש קצת יותר אפשרויות: 1. לבוא מהממת ומקסימה מתמיד, כך שתגרמי לו להתחרט שזה לא שניכם תחת החופה (קצת קטנוני, אבל תמיד עושה מצברוח) 2. לרמוז לכלה/חתן שזה לא יהיה רעיון כל כך טוב, אפשר למצוא איזה תירוץ 3. להתחיל לשתות כבר מהבית...

Old Girl

New member
נכון מאוד, תרד לו רמת הסוכר

והוא יכנס עוד יותר לדיכאון מזה.

m i l a g r o

New member
יאמממי ../images/Emo67.gif

עשיתי לעצמי חשק להתקרנף עכשיו על איזה עוגה מפוצצצצצת שוקולוד.. ד"א זה ממש לא בוקס בכותרת זה נראה לי יותר כמו עוגיפלצת בעוד ביצוע..

BABELICIOUS

New member
קודם כל ברור שרק אחרי שסיימת

את האנטריקוט אלא מה , אתה פרייאר.

מצד שני..

אני תמיד מתלבטת במקרים האלה.. מה יקרה אם בדיוק בחתונה הזו יהיה מישהו ממש חמוד ואת תקועה אם ידיד שהוא לכאורה חבר שלך?.

Old Girl

New member
את אשכרה עושה את זה?

כלומר, מגיעה עם מישהו וטוענת שהוא בן הזוג שלך? מה הבעיה להגיד שזה ידיד?

זו גם הודעה של 700 קלוריות?

או, תני לי לנחש, לא הבנתי אותה כמו שצריך והוצאתי את דבריך מהקשרם.

לא עושה את זה

כי כאמור זה מסוכן לדעתי להכריז שאני תפוסה כשאשר אני בעצם מחפשת. המחשבה חלפה כמה פעמים במוחי.

magenta73

New member
לי יש ידיד מוכן לחתונות.

הוא נראה טוב, יודע לרקוד, מצחיק... לקחתי אותו לכבר שתי חתונות. אני מסודרת.

האגס 1

New member
הוא יודע לרקוד?

אז בזכותך הוא רקד על שתי חתונות? מה שאפשר לעשות בזכות ידידות מוצלחת...

magenta73

New member
האמת,

שבשני המיקרים הוא גם מכיר את האנשים, ככה זה תל אביב... כולם מכירים את כולם, והוא גם צירף מאייה או שתיים ל"צ'ק". עדיף לבוא עם משהו, מאשר להצטמק לבד. אם אני יודעת שאני מחוייבת לבוא לחתונה (משמע חברה טובה), ואין שם אנשים שאני מכירה או אוהבת, ברור שאני אביא משהו. אפילו רק בשביל שיהיה נהג... ואני אוכל לשתות

אממ...

אם כבר הייתי מביאה מישהו זה היה בשביל לא להיות לבד כי כמו שציינתי אני לא מכירה אף אחד מלבד החתן וההוא הארור. לא ממש אכפת לי מה יחשבו האורחים בארוע, אם מישהו ימצא חן בעייני אני כבר אדע להעביר לו את המסר

למעלה